zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøllDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:45[6]
Kris van Velzen
SKOSkøllLHG 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[2]
Edgar Bohte
SKOSkøll/AmstelLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:10[3]
Gijs Andringa
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[5]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:45[4]
Anna Vos
SKOSkøll 2DE 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[2]
Sanne Bruggink
SKOSkøll/NereusDE 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[4]
Bente Paulis
SKOSkøll 1DE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[6]
Ashley Rijst
SKOSkøllDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:30[2]
Zaida Rivai
SKOSkøllDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:50[4]
Annemieke Efdee
SKOSkøll 2HDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[2]
David Bordewijk
SKOSkøll/OkeanosHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[4]
Michiel Moerman
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[3]
Abel Westland
SKOSkøllDG 2-voorwedstrijd 2za 13:50[2]
Luka van der Zwan
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:05[2]
Cas Simons
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:15[3]
Tim Koks
SKOSkøll 2HG 1xvoorwedstrijd 1za 14:30[2]
Justin Ringeling
SKOSkøll 1HG 1xvoorwedstrijd 3za 14:40[5]
Michiel Moerman
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:45[6]
Tim Vonsée
SKOSkøllDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:55[5]
Emma Jacobs
ORCOrca/SkøllHE 2xA-finaleza 15:45[2]
Daan Klomp
THEThêta/SkøllHE 2xA-finaleza 15:45[4]
Lennart van Lierop
SKOSkøllLDDev 2xA-finaleza 16:45[1]
Anna Vos
PROProteus/SkøllLDDev 2xA-finaleza 16:45[2]
Lisa Keurentjes
SKOSkøll 2DE 2xA-finaleza 17:00[1]
Sanne Bruggink
SKOSkøll/NereusDE 2xA-finaleza 17:00[4]
Bente Paulis
SKOSkøll/AmstelHDev 4-A-finaleza 17:55[2]
Abel Westland
SKOSkøllDG 2-A-finaleza 18:00[4]
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1HG 1xA-finaleza 18:15[3]
Michiel Moerman
SKOSkøllLHEj 8+A-finaleza 18:20[6]
Tim Vonsée
SKOSkøllDDev 4-A-finaleza 18:25[5]
Emma Jacobs

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKO18Skøll/AmstelHGb 4-time-trialzo 08:06
Abel Westland
SKO19Skøll 1HGb 4-time-trialzo 08:06
Tim Vonsée
SKO20Skøll 3HGb 4-time-trialzo 08:06
David Bordewijk
SKO81Skøll 1LHB 1xtime-trialzo 08:33
Edgar Bohte
SKO83Skøll 2LHB 1xtime-trialzo 08:33
Jochem Zonneveld
SKO145SkøllLHGb 4-time-trialzo 09:11
Jur Dusseldorp
SKO162SkøllDB 1xtime-trialzo 09:18
Zaida Rivai
SKO301SkøllHB 8+time-trialzo 10:49
Tim Koks
SKO320SkøllLDB 4*time-trialzo 11:03
Maxime Prenger
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trialzo 11:14
Theis Hagemeister
SKO355SkøllDB 2xtime-trialzo 11:23
Annemieke Efdee
SKO360Skøll/ProteusLDE 4xtime-trialzo 11:29
Anna Vos
SKO383SkøllDB 8+time-trialzo 11:35
Kris van Velzen
SKOSkøll 5HE 1xA-finalezo 12:45[1]
Michiel Moerman
SKOSkøll 2HE 1xA-finalezo 12:45[2]
Obbe Tibben
SKOSkøll 1HE 1xA-finalezo 12:45[5]
Guillaume Krommenhoek
SKOSkøll 3HGb 4-B-finalezo 12:50[2]
David Bordewijk
SKOSkøll/AmstelHGb 4-A-finalezo 12:55[6]
Abel Westland
SKOSkøllLHE 1xA-finalezo 13:25[1]
Gijs Andringa
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finalezo 14:10[4]
Cas Simons
SKOSkøllDGb 4-A-finalezo 14:25[2]
Emma Jacobs
SKOSkøllHE 2-A-finalezo 14:35[5]
Keke Groenhart
SKOSkøllDE 2-A-finalezo 15:45[3]
Luka van der Zwan
SKOSkøllLDB 4*A-finalezo 16:40[1]
Maxime Prenger
GYAGyas-combiHE 8+A-finalezo 16:50[1]
Theis Hagemeister
NERNereus/SkøllLHE 8+A-finalezo 16:55[3]
Rutger Overstegen
SKOSkøllDB 2xA-finalezo 17:05[6]
Annemieke Efdee
SKOSkøll/ProteusLDE 4xA-finalezo 17:10[3]
Anna Vos
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finalezo 17:40[3]
Bente Paulis
SKOSkøllDE 4xA-finalezo 17:40[5]
Sanne Bruggink
SKOSkøllDB 8+B-finalezo 17:50[5]
Kris van Velzen
ORCOrca/Skøll/ThêtaHE 4xA-finalezo 18:10[5]
Lennart van Lierop