zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaHEj 4+voorwedstrijd 2[4]06:55,382e
Tom van der Velden
SAUSaurus/Thêta (4)DEj 4+voorwedstrijd 2[4]08:05,623e
Julia Kernkamp
THEThêtaDEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:08,275e
Marleen Janssen
THEThêtaLHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]06:58,493e
Jordi de Leeuw
THEThêtaLDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:47,614e
Els Vlooswijk
THEThêtaDG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:22,872e
Lisa van Heyningen
THEThêtaLHDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:33,464e
Thomas Buise
THEThêtaHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:13,354e
Ruben Vreugdenhil
THEThêta 1HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:42,194e
Mark Verbeek
THEThêta 2HG 1xvoorwedstrijd 3[4]07:41,522e
Christiaan Rosendaal
THEThêta (3)LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,684e
Gijs Leemrijse
THEThêtaDDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:35,606e
Henriëtte Eijking
THEThêta/SkøllHE 2xA-finale[4]06:22,471e
Lennart van Lierop
THEThêtaHEj 4+A-finale[2]06:59,886e
Tom van der Velden
SAUSaurus/Thêta (4)DEj 4+A-finale[6]08:03,196e
Julia Kernkamp
THEThêtaDG 1xA-finale[5]08:08,282e
Lisa van Heyningen
TRITriton/ThêtaLHEj 4+A-finale[3]07:10,344e
Tim Henssen
THEThêta 2HG 1xA-finale[6]07:34,026e
Christiaan Rosendaal

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
THE12ThêtaHGb 4-time-trial05:39,772e
Christiaan Rosendaal
THE148ThêtaLHGb 4-time-trial05:51,813e
Thomas Buise
THE203ThêtaLDGb 2xtime-trial07:00,705e
Els Vlooswijk
THE226Thêta/ArgoDG 2xtime-trial06:38,722e
Lisa van Heyningen
THE288ThêtaHB 4+time-trial06:18,506e
Tom van der Velden
THE297ThêtaHB 8+time-trial05:25,216e
Ruben Vreugdenhil
LAG309Laga/Njord/ThêtaLHB 8+time-trial05:35,668e
Willem Ooink
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trial04:58,721e
Theis Hagemeister
THE387ThêtaDB 8+time-trial06:23,4012e
Marleen Janssen
THEThêtaHGb 4-A-finale[3]06:32,055e
Christiaan Rosendaal
THEThêtaLHGb 4-A-finale[5]06:39,194e
Thomas Buise
THEThêtaLDGb 2xA-finale[1]07:43,562e
Els Vlooswijk
THEThêta/ArgoDG 2xA-finale[2]07:31,182e
Lisa van Heyningen
THEThêtaHB 4+A-finale[6]07:11,456e
Tom van der Velden
THEThêtaHB 8+A-finale[6]06:13,985e
Ruben Vreugdenhil
GYAGyas-combiHE 8+A-finale[1]05:35,051e
Theis Hagemeister
THEThêtaLHE 8+A-finale[4]06:19,545e
Gijs Leemrijse
THEThêtaLHB 2xA-finale[1]07:06,395e
Jordi de Leeuw
SKASkadi/ThêtaDE 4xA-finale[2]07:09,125e
Nina Loos
THEThêtaDB 8+B-finale[6]07:19,896e
Marleen Janssen
ORCOrca/Skøll/ThêtaHE 4xA-finale[5]05:51,741e
Lennart van Lierop