Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
PRO411KapotNSRF SB D2voorwedstrijd 2[7]04:42,222e
Mandy Vermeijs
PRO412V.L.U.G.NSRF SB D2voorwedstrijd 3[2]04:46,293e
Emma Wezenberg
PRO424CoolBestNSRF SB H2voorwedstrijd 1[2]04:18,941e
Philip Wüst
PRO449RameursNSRF SB D4voorwedstrijd 1[2]05:12,681e
Elise Deen
PRO483Perry 4+ D1voorwedstrijd 1[5]10:18,274e
Barbara de Groot
PRO492EquivalentHCl 8+voorwedstrijd 1[2]07:47,755e
Max de Groot
PRO496AdequaatHCl 8+voorwedstrijd 1[6]07:26,271e
Bram Terwogt
PRO508Tom en JerryHErv 2xvoorwedstrijd 1[2]08:21,353e
Max Bogert
PRO527Two and a Half ManHErv 2xvoorwedstrijd 4[5]08:25,705e
Bart van Vliet
PRO541Koen VerbruggenHErv 1xvoorwedstrijd 1[2]09:37,333e
Koen Verbruggen
PRO543Anton KozlovHErv 1xvoorwedstrijd 1[4]09:55,365e
Anton Kozlov
PRO544Daan DoelmanHErv 1xvoorwedstrijd 1[5]09:05,272e
Daan Doelman
PRO545Aubin MacquartHErv 1xvoorwedstrijd 1[6]09:01,311e
Aubin Macquart
PRO549Ewout van der HeijdenHErv 1xvoorwedstrijd 2[4]10:31,485e
Ewout van der Heijden
PRO411KapotNSRF SB D2A-finale[2]04:48,311e
Mandy Vermeijs
PRO412V.L.U.G.NSRF SB D2A-finale[7]05:10,206e
Emma Wezenberg
PRO424CoolBestNSRF SB H2A-finale[6]04:25,986e
Philip Wüst
PRO449RameursNSRF SB D4A-finale[5]04:55,102e
Elise Deen
PRO597SolideNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[2]04:06,296e
Thijs Vlonk
PRO630Mit EttolBestuurs 2xA-finale[5]04:08,122e
Lotte van Dongen
PRO636Team TankHDispuut C4+heat[6]01:56,01e
Vosse Meijssen
PRO483Perry 4+ D1B-finale[5]10:26,192e
Barbara de Groot
PRO496AdequaatHCl 8+A-finale[6]07:27,666e
Bram Terwogt
PRO643SBPHErv 2-A-finale[3]08:38,462e
Rens Heddes
PRO644Omgekeerde KipHErv 2-A-finale[4]08:57,604e
Saul Pennings
PRO549Ewout van der HeijdenHErv 1xB-finale[3]09:49,694e
Ewout van der Heijden
PRO543Anton KozlovHErv 1xB-finale[6]09:41,153e
Anton Kozlov
PRO541Koen VerbruggenHErv 1xA-finale[2]09:27,165e
Koen Verbruggen
PRO544Daan DoelmanHErv 1xA-finale[3]08:22,751e
Daan Doelman
PRO545Aubin MacquartHErv 1xA-finale[5]08:41,983e
Aubin Macquart
PRO568MBMB 4+ D3voorwedstrijd 1[2]09:20,131e
Thirza Feenstra
PRO508Tom en JerryHErv 2xB-finale[2]08:27,581e
Max Bogert
PRO597SolideNSRF H C4+ KlassementD-finale[6]04:11,693e
Thijs Vlonk

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
PRO680OverdrijvenNSRF SB H3voorwedstrijd 1[3]04:31,291e
Ashraf Morra
PRO685(ver)zuipenNSRF SB H3voorwedstrijd 2[2]04:45,271e
Kent Leijnse
PRO692FregadtNSRF SB H3voorwedstrijd 3[3]04:54,675e
Sjoerd Akkermans
PRO707ComplexNSRF SB D1voorwedstrijd 1[6]04:48,452e
Marsha Kamsteeg
PRO722Cha Cha SlideNSRF SB D1voorwedstrijd 4[3]04:59,763e
Marjolein Muller
PRO739Lange L4+ H1voorwedstrijd 1[2]08:08,132e
Jasper Boogers
PRO748Steen Papier Bier4+ H1voorwedstrijd 2[5]08:07,172e
Jasper Coppen
PRO749d'extros4+ H1voorwedstrijd 2[6]08:02,091e
Vosse Meijssen
PRO761CHAOSDCl 8+voorwedstrijd 3[3]08:01,862e
Martiene Ubbens
PRO771Proteus 3HE 2-voorwedstrijd 1[3]niet gestart
Thomas Hogervorst
PRO766Proteus 2HE 2-voorwedstrijd 1[4]08:07,534e
Ries Meijssen
THE999Thêta/ProteusHE 2-voorwedstrijd 1[5]07:30,681e
Vincent Klaassens
PRO767Proteus 1HE 2-voorwedstrijd 2[5]07:53,843e
Steven Coevert
PRO777Adtlantis4+ H2voorwedstrijd 1[4]08:32,411e
Florens Helfferich
PRO779Stabiel4+ H2voorwedstrijd 1[6]08:37,553e
Dennis Böhm
PRO783Badbeer4+ H2voorwedstrijd 2[4]08:57,883e
Jayme Sean Freeke
PRO786Tempo '80 linkerbaan4+ H2voorwedstrijd 2[7]09:08,284e
Gaudi van den Boom
PRO790Proteus 2HE 1xvoorwedstrijd 1[5]08:30,282e
Jiri de Vos
PRO791Proteus 3HE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:20,981e
Stefan van den Toorn
PRO792Tokyo DriftHE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:18,141e
Bart Lukkes
PRO818Compensatie4+ H3voorwedstrijd 2[4]08:33,861e
Yuri Laar
PRO824Impils4+ H3voorwedstrijd 3[5]08:50,451e
Koen Blokland
PRO842Miriam en GekeDErv 2xvoorwedstrijd 3[6]09:37,381e
Geke Rademaker
PRO869Anoeska de JongDErv 1xvoorwedstrijd 3[4]10:30,784e
Anoeska de Jong
PRO893Thee met EttolVoorzitter 1xheat[5]14:19,085e
Lotte van Dongen
PRO685(ver)zuipenNSRF SB H3B-finale[5]04:54,524e
Kent Leijnse
PRO680OverdrijvenNSRF SB H3A-finale[4]04:32,341e
Ashraf Morra
PRO707ComplexNSRF SB D1A-finale[6]05:00,636e
Marsha Kamsteeg
PRO897ACHTungNSRF SB H1voorwedstrijd 1[3]04:33,685e
Falko Baatsen
PRO900SPAMNSRF SB H1voorwedstrijd 1[6]04:28,563e
Martin van Ingen
PRO902BliksemNSRF SB H1voorwedstrijd 2[2]04:09,011e
Robert Heemskerk
PRO908Kiek 'm goanNSRF SB H1voorwedstrijd 3[2]04:16,941e
Thomas Brehm
PRO911G.I.S.TNSRF SB H1voorwedstrijd 3[5]04:47,766e
Daan Almekinders
PRO924OngekendNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[6]04:44,042e
Francien Bax
PRO748Steen Papier Bier4+ H1A-finale[3]08:09,244e
Jasper Coppen
PRO749d'extros4+ H1A-finale[4]08:03,853e
Vosse Meijssen
PRO739Lange L4+ H1A-finale[6]07:57,682e
Jasper Boogers
PRO761CHAOSDCl 8+A-finale[7]08:02,623e
Martiene Ubbens
THE999Thêta/ProteusHE 2-A-finale[5]07:16,952e
Vincent Klaassens
PRO767Proteus 1HE 2-A-finale[7]07:50,145e
Steven Coevert
PRO790Proteus 2HE 1xA-finale[3]08:07,903e
Jiri de Vos
PRO792Tokyo DriftHE 1xA-finale[4]07:56,711e
Bart Lukkes
PRO791Proteus 3HE 1xA-finale[5]08:11,135e
Stefan van den Toorn
PRO842Miriam en GekeDErv 2xA-finale[6]09:04,573e
Geke Rademaker
PRO786Tempo '80 linkerbaan4+ H2B-finale[3]08:52,724e
Gaudi van den Boom
PRO783Badbeer4+ H2B-finale[5]08:23,961e
Jayme Sean Freeke
PRO777Adtlantis4+ H2A-finale[4]08:23,603e
Florens Helfferich
PRO779Stabiel4+ H2A-finale[6]08:25,845e
Dennis Böhm
PRO869Anoeska de JongDErv 1xB-finale[2]10:26,552e
Anoeska de Jong
PRO824Impils4+ H3A-finale[5]08:27,172e
Koen Blokland
PRO818Compensatie4+ H3A-finale[6]08:26,101e
Yuri Laar
PRO902BliksemNSRF SB H1A-finale[3]04:14,644e
Robert Heemskerk
PRO908Kiek 'm goanNSRF SB H1A-finale[4]04:28,696e
Thomas Brehm
PRO924OngekendNSRF D C4+ KlassementB-finale[4]04:37,764e
Francien Bax