Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 09:30 - race 211 - [711] 4+ H1 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOBosPhruchten[5]02:00,77(3)04:00,56(2)06:03,82(1)08:03,97(1)FA
 Erik Dekker01:59,7902:03,2602:00,15
2.PROLange L[2]01:56,06(1)03:58,53(1)06:04,38(2)08:08,13(2)FA
 Jasper Boogers02:02,4702:05,8502:03,75+4,16
3.ASOBluf[4]01:58,87(2)04:02,16(3)06:10,14(3)08:19,49(3)FA
 Ruud Poolman02:03,2902:07,9802:09,35+15,52
4.ORCSpookboot[6]02:04,79(4)04:17,43(6)06:28,41(4)08:37,91(4)FB
 Bram Vermeulen02:12,6402:10,9802:09,50+33,94
5.SKOBlicksemvier[7]02:07,72(5)04:16,64(5)06:29,84(5)08:38,11(5)FB
 Remus Otten02:08,9202:13,2002:08,27+34,14
6.GYAOptima Pokkel[3]02:08,30(6)04:15,02(4)06:31,90(6)08:48,28(6)FB
 Wessel Brinkhuis02:06,7202:16,8802:16,38+44,31

zo 09:35 - race 212 - [711] 4+ H1 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROd'extros[6]01:54,78(1)03:55,66(1)05:59,82(1)08:02,09(1)FA
 Vosse Meijssen02:00,8802:04,1602:02,27
2.PROSteen Papier Bier[5]01:59,88(3)04:00,69(2)06:04,65(2)08:07,17(2)FA
 Jasper Coppen02:00,8102:03,9602:02,52+5,08
3.SKOGladde Bøys[2]01:57,34(2)04:05,22(4)06:21,76(6)08:23,17(3)FA
 David Brouwer02:07,8802:16,5402:01,41+21,08
4.ASONeder[7]02:00,30(4)04:04,75(3)06:16,24(3)08:24,54(4)FB
 Derek Ponssen02:04,4502:11,4902:08,30+22,45
5.ORCClub4+[3]02:02,02(5)04:09,47(5)06:20,46(5)08:28,33(5)FB
 Jorrit Streng02:07,4502:10,9902:07,87+26,24
6.TRIHeren 4+'19[4]02:03,99(6)04:09,83(6)06:16,78(4)08:28,59(6)FB
 Floris ten Tusscher02:05,8402:06,9502:11,81+26,50

zo 15:15 - race 259 - [711] 4+ H1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCClub4+[3]02:01,21(3)04:06,10(2)06:16,70(2)08:22,41(1)
 Jorrit Streng02:04,8902:10,6002:05,71
2.ASONeder[4]01:56,81(1)--(1)06:16,51(1)08:22,79(2)
 Derek Ponssen02:06,28+0,38
3.TRIHeren 4+'19[2]02:00,20(2)04:11,61(4)06:22,55(3)08:31,58(3)
 Floris ten Tusscher02:11,4102:10,9402:09,03+9,17
4.ORCSpookboot[5]02:03,80(6)04:07,70(3)06:25,05(4)08:34,54(4)
 Bram Vermeulen02:03,9002:17,3502:09,49+12,13
5.GYAOptima Pokkel[7]02:02,96(5)04:15,22(6)06:28,84(5)08:36,77(5)
 Wessel Brinkhuis02:12,2602:13,6202:07,93+14,36
6.SKOBlicksemvier[6]02:02,62(4)04:14,77(5)06:29,20(6)08:38,01(6)
 Remus Otten02:12,1502:14,4302:08,81+15,60

zo 15:20 - race 260 - [711] 4+ H1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHOBosPhruchten[5]02:01,31(5)03:59,23(3)06:02,40(3)07:56,92(1)
 Erik Dekker01:57,9202:03,1701:54,52
2.PROLange L[6]01:53,64(1)03:53,99(1)05:58,27(1)07:57,68(2)
 Jasper Boogers02:00,3502:04,2801:59,41+0,76
3.PROd'extros[4]01:58,86(4)03:55,19(2)05:59,91(2)08:03,85(3)
 Vosse Meijssen01:56,3302:04,7202:03,94+6,93
4.PROSteen Papier Bier[3]01:54,02(2)04:00,70(5)06:05,26(4)08:09,24(4)
 Jasper Coppen02:06,6802:04,5602:03,98+12,32
5.ASOBluf[2]01:57,47(3)04:00,13(4)06:07,58(5)08:11,10(5)
 Ruud Poolman02:02,6602:07,4502:03,52+14,18
6.SKOGladde Bøys[7]--04:12,04(6)06:26,05(6)08:34,92(6)
 David Brouwer02:14,0102:08,87+38,00