Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 08:30 - race 201 - [953] NSRF SB H3 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PROOverdrijven[3]02:11,16(1)04:31,29(1)FA
 Ashraf Morra02:20,13
2.NERHeren 6[7]02:21,54(3)04:44,68(2)FB
 Joris-Jan Gijsbertsen02:23,14+13,39
3.SKOØL ER GULL[5]02:25,02(5)04:46,34(3)FB
 Jona van Gessel02:21,32+15,05
4.PHOPhodka[2]02:21,82(4)04:47,09(4)FC
 Mark van Kuipers02:25,27+15,80
5.OKELast Boat Not Least[4]02:21,11(2)04:47,53(5)FC
 Rafael Feijs02:26,42+16,24
6.LAGHeren 9[6]02:26,06(6)04:57,65(6)FD
 Thijs Rietbergen02:31,59+26,36

zo 08:35 - race 202 - [953] NSRF SB H3 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PRO(ver)zuipen[2]02:24,17(4)04:45,27(1)FB
 Kent Leijnse02:21,10
2.ARGArgo Heren S4[7]02:25,31(5)04:46,34(2)FB
 Martijn Ekhart02:21,03+1,07
3.ARGArgo Heren S3[4]02:22,53(2)04:47,42(3)FC
 Mark van der Lugt02:24,89+2,15
4.SKAHeren 12[6]02:19,81(1)04:48,49(4)FC
 Daan Rustige02:28,68+3,22
5.PHOMo.Cu.R[5]02:26,25(6)04:55,43(5)FD
 Kai Janssen02:29,18+10,16
6.NJOHeren 7[3]02:23,94(3)05:06,48(6)FD
 Thomas van Leeuwen02:42,54+21,21

zo 08:40 - race 203 - [953] NSRF SB H3 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.TRIHeren 7'19[5]02:14,83(2)04:30,18(1)FA
 Coen ten Berge02:15,35
2.ARGArgo Heren S2[4]02:13,80(1)04:30,39(2)FA
 Wouter Veekamp02:16,59+0,21
3.PHOBarvaren[6]02:17,22(3)04:44,27(3)FB
 Wout van den Berg02:27,05+14,09
4.SKAHeren 14[2]02:25,21(5)04:48,93(4)FC
 Andries Knöps02:23,72+18,75
5.PROFregadt[3]02:24,72(4)04:54,67(5)FD
 Sjoerd Akkermans02:29,95+24,49
6.AEGAegir 3[7]02:41,05(6)05:28,98(6)FD
 Yorick Bergsma02:47,93+58,80

zo 08:45 - race 204 - [953] NSRF SB H3 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.TRIHeren 9'19[7]02:16,46(2)04:33,45(1)FA
 Bram Griffioen02:16,99
2.VIDHeren 4[4]02:19,79(3)04:34,27(2)FA
 Cillian van der Staak02:14,48+0,82
3.ORCAquaholics[3]02:15,68(1)04:34,99(3)FA
 ArM Omari02:19,31+1,54
4.EURDiothú[5]02:25,65(5)04:44,24(4)FB
 Chiel Franssen02:18,59+10,79
5.NJOHeren 12[6]02:20,37(4)04:51,14(5)FC
 Misha Vierling02:30,77+17,69
6.GYADe Trekvogels[2]--04:57,06(6)FD
 Jeroen Zeinstra+23,61

zo 13:25 - race 241 - [953] NSRF SB H3 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
geannuleerd

zo 13:30 - race 242 - [953] NSRF SB H3 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
geannuleerd

zo 13:55 - race 243 - [953] NSRF SB H3 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NERHeren 6[6]02:13,05(1)04:38,65(1)
 Joris-Jan Gijsbertsen02:25,60
2.SKOØL ER GULL[7]02:16,43(2)04:40,79(2)
 Jona van Gessel02:24,36+2,14
3.EURDiothú[2]02:16,73(3)04:42,84(3)
 Chiel Franssen02:26,11+4,19
4.PRO(ver)zuipen[5]02:19,47(4)04:54,52(4)
 Kent Leijnse02:35,05+15,87
5.PHOBarvaren[3]02:26,97(5)04:56,61(5)
 Wout van den Berg02:29,64+17,96

zo 14:00 - race 244 - [953] NSRF SB H3 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.PROOverdrijven[4]02:14,82(1)04:32,34(1)
 Ashraf Morra02:17,52
2.ARGArgo Heren S2[7]02:18,17(2)04:35,44(2)
 Wouter Veekamp02:17,27+3,10
3.TRIHeren 9'19[5]02:18,17(2)04:36,22(3)
 Bram Griffioen02:18,05+3,88
4.TRIHeren 7'19[6]02:18,50(4)04:39,68(4)
 Coen ten Berge02:21,18+7,34
5.ORCAquaholics[2]02:23,64(5)04:45,38(5)
 ArM Omari02:21,74+13,04
6.VIDHeren 4[3]02:28,30(6)04:52,71(6)
 Cillian van der Staak02:24,41+20,37