Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 10:10 - race 218 - [712] 4+ H2 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROAdtlantis[4]02:04,08(2)04:14,01(1)06:24,52(1)08:32,41(1)FA
 Florens Helfferich02:09,9302:10,5102:07,89
2.ORCKanorca's[3]02:07,23(4)04:20,19(5)06:29,56(4)08:32,74(2)FA
 Robin van den Brink02:12,9602:09,3702:03,18+0,33
3.PROStabiel[6]02:05,24(3)04:17,50(3)06:28,57(3)08:37,55(3)FA
 Dennis Böhm02:12,2602:11,0702:08,98+5,14
4.LAGHeren 21[5]02:03,15(1)04:15,40(2)06:27,40(2)08:38,05(4)FA
 Olav van Voorst02:12,2502:12,0002:10,65+5,64
5.SKODesbøøt voor de smaak[2]02:08,09(5)04:19,46(4)06:33,49(5)08:44,58(5)FA
 Perry Leijen02:11,3702:14,0302:11,09+12,17
6.ARGArgo Heren 3[7]02:27,31(6)05:05,47(6)07:34,12(6)10:02,34(6)FB
 niek frijlink02:38,1602:28,6502:28,22+1:29,93

zo 10:15 - race 219 - [712] 4+ H2 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOL-A-S[6]02:10,59(2)04:24,73(1)06:38,35(1)08:46,57(1)FA
 Jeroen Peters02:14,1402:13,6202:08,22
2.NERHCL4+ 2019[2]02:07,74(1)04:25,89(2)06:40,20(2)08:51,38(2)FB
 Dirk Berger02:18,1502:14,3102:11,18+4,81
3.PROBadbeer[4]02:12,85(3)04:31,50(3)06:46,11(3)08:57,88(3)FB
 Jayme Sean Freeke02:18,6502:14,6102:11,77+11,31
4.PROTempo '80 linkerbaan[7]02:15,48(4)04:39,83(4)06:55,99(4)09:08,28(4)FB
 Gaudi van den Boom02:24,3502:16,1602:12,29+21,71
5.SAUAttenborrelsaurus[5]02:25,96(5)04:41,54(5)07:05,11(5)09:30,42(5)FB
 Jannis Besuijen02:15,5802:23,5702:25,31+43,85
EUR(F/T/R)ukkers   uitgesloten
 Wouter Kockelkoren

zo 16:10 - race 268 - [712] 4+ H2 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROBadbeer[5]02:04,46(2)04:12,08(2)06:17,52(1)08:23,96(1)
 Jayme Sean Freeke02:07,6202:05,4402:06,44
2.NERHCL4+ 2019[4]02:00,55(1)04:10,95(1)06:19,69(2)08:27,91(2)
 Dirk Berger02:10,4002:08,7402:08,22+3,95
3.SAUAttenborrelsaurus[6]02:05,88(3)04:17,19(3)06:34,48(3)08:47,03(3)
 Jannis Besuijen02:11,3102:17,2902:12,55+23,07
4.PROTempo '80 linkerbaan[3]02:08,73(4)04:24,72(4)06:37,52(4)08:52,72(4)
 Gaudi van den Boom02:15,9902:12,8002:15,20+28,76

zo 16:15 - race 269 - [712] 4+ H2 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGHeren 21[2]01:57,35(1)03:59,44(1)06:08,79(1)08:15,14(1)
 Olav van Voorst02:02,0902:09,3502:06,35
2.ORCKanorca's[3]02:02,31(5)04:05,01(2)06:14,11(2)08:16,17(2)
 Robin van den Brink02:02,7002:09,1002:02,06+1,03
3.PROAdtlantis[4]02:01,44(4)04:06,16(3)06:18,40(3)08:23,60(3)
 Florens Helfferich02:04,7202:12,2402:05,20+8,46
4.PHOL-A-S[5]01:59,21(2)04:07,69(4)06:19,13(5)08:25,49(4)
 Jeroen Peters02:08,4802:11,4402:06,36+10,35
5.PROStabiel[6]02:00,44(3)04:08,08(5)06:18,66(4)08:25,84(5)
 Dennis Böhm02:07,6402:10,5802:07,18+10,70
6.SKODesbøøt voor de smaak[7]02:02,81(6)04:14,91(6)06:31,49(6)08:44,19(6)
 Perry Leijen02:12,1002:16,5802:12,70+29,05