Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 09:50 - race 115 - [701] 4+ D1 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AMSAmstel/RIC/Spaarne[4]02:09,12(2)04:20,87(1)06:33,57(1)08:49,50(1)FA
 Sarah Vreeken02:11,7502:12,7002:15,93
2.TRIDames Club4+'19[2]02:08,93(1)04:23,83(2)06:38,07(2)08:59,00(2)FA
 Suzan van Mensvoort02:14,9002:14,2402:20,93+9,50
3.LAGDames 22[3]02:12,36(3)04:33,49(3)06:55,98(3)09:23,52(3)FA
 Lotte Vijverberg02:21,1302:22,4902:27,54+34,02
4.PROPerry[5]02:16,74(4)04:50,24(4)07:26,06(4)10:18,27(4)FB
 Barbara de Groot02:33,5002:35,8202:52,21+1:28,77

za 09:55 - race 116 - [701] 4+ D1 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSønna[2]02:05,72(2)04:15,28(1)06:40,03(1)09:00,32(1)FA
 Bodil Leonhart02:09,5602:24,7502:20,29
2.GYAROB[5]02:04,79(1)04:18,13(2)06:46,89(2)09:05,68(2)FA
 Bernou Fikkers02:13,3402:28,7602:18,79+5,36
3.NERDCL4+[4]02:10,22(3)04:28,56(3)07:04,77(3)09:37,41(3)FA
 Hanna Winters02:18,3402:36,2102:32,64+37,09
4.AGOSaBOOTage[6]02:27,87(5)05:07,08(5)08:02,83(4)10:49,41(4)FB
 Margot Veen02:39,2102:55,7502:46,58+1:49,09
5.SKOVØØRUIT[3]02:27,28(4)05:06,70(4)08:06,68(5)10:57,69(5)FB
 Kris van den Enden02:39,4202:59,9802:51,01+1:57,37

za 15:40 - race 159 - [701] 4+ D1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOVØØRUIT[3]02:29,11(2)04:57,61(1)07:35,47(1)10:14,68(1)
 Kris van den Enden02:28,5002:37,8602:39,21
2.PROPerry[5]02:27,91(1)05:03,27(2)07:43,47(2)10:26,19(2)
 Barbara de Groot02:35,3602:40,2002:42,72+11,51
3.AGOSaBOOTage[4]02:37,58(3)05:14,53(3)07:58,54(3)10:39,17(3)
 Margot Veen02:36,9502:44,0102:40,63+24,49

za 15:45 - race 160 - [701] 4+ D1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AMSAmstel/RIC/Spaarne[5]02:11,09(2)04:23,72(2)06:34,58(1)08:43,56(1)
 Sarah Vreeken02:12,6302:10,8602:08,98
2.SKOSønna[4]02:12,02(4)04:24,16(3)06:35,21(2)08:44,06(2)
 Bodil Leonhart02:12,1402:11,0502:08,85+0,50
3.GYAROB[6]02:10,40(1)04:23,45(1)06:35,82(3)08:48,10(3)
 Bernou Fikkers02:13,0502:12,3702:12,28+4,54
4.TRIDames Club4+'19[3]02:11,52(3)04:25,53(4)06:43,30(4)09:01,22(4)
 Suzan van Mensvoort02:14,0102:17,7702:17,92+17,66
5.LAGDames 22[2]02:16,03(5)04:34,81(5)06:58,00(5)09:18,41(5)
 Lotte Vijverberg02:18,7802:23,1902:20,41+34,85
6.NERDCL4+[7]02:17,45(6)04:37,47(6)07:01,84(6)09:20,57(6)
 Hanna Winters02:20,0202:24,3702:18,73+37,01