Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 10:20 - race 120 - [004] HErv 2x voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOPhocas 2[3]01:52,52(1)03:51,55(1)05:50,42(1)07:47,70(1)FA
 Nick Harmsen01:59,0301:58,8701:57,28
2.PHOPhocas 3[4]01:54,80(2)03:54,53(2)05:56,09(2)07:53,49(2)FA
 Jason Peters01:59,7302:01,5601:57,40+5,79
3.PROTom en Jerry[2]01:59,45(3)04:05,57(3)06:14,72(3)08:21,35(3)FB
 Max Bogert02:06,1202:09,1502:06,63+33,65
ASOPloegnaam[5]02:28,88(4)----niet gefinisht
 Koen van Meerendonk

za 10:25 - race 121 - [004] HErv 2x voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HOOHoop[2]02:08,86(1)04:21,26(1)06:29,66(1)08:38,13(1)FA
 Lodi Mast02:12,4002:08,4002:08,47
2.SKOØldskøll[5]02:10,83(2)04:23,77(2)06:36,86(2)08:49,89(2)FB
 Koen van der Laan02:12,9402:13,0902:13,03+11,76
3.SAUSaurus[6]02:17,56(4)04:36,06(4)06:49,07(3)09:01,85(3)FB
 Egid van Bree02:18,5002:13,0102:12,78+23,72
4.PHOEen man van cultuur drinkt zijn Klok op kamertemperatuur[4]02:12,41(3)04:33,43(3)06:53,16(4)09:17,05(4)
 Luc Heurneman02:21,0202:19,7302:23,89+38,92
5.OKEAnother Happy Landing[3]02:32,25(5)05:02,64(5)07:28,72(5)10:01,11(5)
 Menno Rotteveel02:30,3902:26,0802:32,39+1:22,98

za 10:30 - race 122 - [004] HErv 2x voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOPhocas 1[2]01:57,70(1)03:58,68(1)05:53,02(1)07:55,39(1)FA
 Leon Masselink02:00,9801:54,3402:02,37
2.ARGArgo 1[3]02:02,66(3)04:13,38(3)06:20,58(3)08:23,80(2)FB
 Rob van der Burg02:10,7202:07,2002:03,22+28,41
3.NJONjord[4]02:00,84(2)04:09,71(2)06:16,59(2)08:34,76(3)FB
 David Slotboom02:08,8702:06,8802:18,17+39,37
4.LAGHeren 24[6]02:15,37(5)04:32,86(4)06:48,97(4)09:11,51(4)
 Aike Stroo02:17,4902:16,1102:22,54+1:16,12
5.AEGAegir[5]02:15,08(4)04:36,54(5)06:56,05(5)09:17,18(5)
 Floris Gerla02:21,4602:19,5102:21,13+1:21,79

za 10:35 - race 123 - [004] HErv 2x voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOCarsten en Floris[6]02:00,70(4)04:00,73(1)06:03,14(1)08:06,73(1)FA
 Carsten van Rossum02:00,0302:02,4102:03,59
2.ARGArgo 2[4]01:59,40(2)04:01,00(2)06:04,96(2)08:10,91(2)FA
 Jorrit Lind02:01,6002:03,9602:05,95+4,18
3.LAGHeren 23[2]01:58,11(1)04:01,30(3)06:06,39(3)08:13,22(3)FB
 Pieter van den Berg02:03,1902:05,0902:06,83+6,49
4.EURR'dink & High-T[3]02:02,32(5)04:06,34(5)06:13,72(5)08:21,06(4)
 Sander Heijtmeijer02:04,0202:07,3802:07,34+14,33
5.PROTwo and a Half Man[5]01:59,62(3)04:03,38(4)06:11,81(4)08:25,70(5)
 Bart van Vliet02:03,7602:08,4302:13,89+18,97

za 17:25 - race 176 - [004] HErv 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROTom en Jerry[2]01:59,85(1)04:08,69(1)06:18,56(1)08:27,58(1)
 Max Bogert02:08,8402:09,8702:09,02
2.NJONjord[3]02:01,36(2)04:12,47(2)06:22,40(2)08:32,41(2)
 David Slotboom02:11,1102:09,9302:10,01+4,83
3.ARGArgo 1[5]02:04,57(4)04:17,20(3)06:26,08(3)08:33,88(3)
 Rob van der Burg02:12,6302:08,8802:07,80+6,30
4.LAGHeren 23[7]02:04,20(3)04:18,13(4)06:28,47(4)08:37,95(4)
 Pieter van den Berg02:13,9302:10,3402:09,48+10,37
5.SKOØldskøll[4]02:05,43(5)04:21,78(5)06:33,64(5)08:52,01(5)
 Koen van der Laan02:16,3502:11,8602:18,37+24,43
6.SAUSaurus[6]02:12,76(6)04:37,05(6)06:53,06(6)09:10,76(6)
 Egid van Bree02:24,2902:16,0102:17,70+43,18

za 17:30 - race 177 - [004] HErv 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHOPhocas 2[5]01:52,76(2)03:51,14(1)05:48,07(1)07:48,55(1)
 Nick Harmsen01:58,3801:56,9302:00,48
2.ARGArgo 2[2]01:51,49(1)03:51,42(2)05:51,69(2)07:52,52(2)
 Jorrit Lind01:59,9302:00,2702:00,83+3,97
3.PHOCarsten en Floris[3]01:57,02(4)03:58,33(4)05:56,02(4)07:53,76(3)
 Carsten van Rossum02:01,3101:57,6901:57,74+5,21
4.PHOPhocas 3[7]01:53,12(3)03:53,98(3)05:52,64(3)07:55,79(4)
 Jason Peters02:00,8601:58,6602:03,15+7,24
5.PHOPhocas 1[6]01:59,33(5)04:00,48(5)06:02,75(5)08:09,12(5)
 Leon Masselink02:01,1502:02,2702:06,37+20,57
6.HOOHoop[4]02:06,32(6)04:18,42(6)06:28,72(6)08:39,97(6)
 Lodi Mast02:12,1002:10,3002:11,25+51,42