Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 10:20 - race 220 - [101] HE 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 3[6]02:02,78(1)04:08,00(1)06:24,79(3)08:20,98(1)FA
 Stefan van den Toorn02:05,2202:16,7901:56,19
2.PROProteus 2[5]02:04,90(3)04:12,93(3)06:24,17(1)08:30,28(2)FA
 Jiri de Vos02:08,0302:11,2402:06,11+9,30
3.OKEDe dunne[4]02:03,13(2)04:10,87(2)06:24,55(2)08:32,29(3)FA
 Mathijs Oggel02:07,7402:13,6802:07,74+11,31
4.VIDVidar[2]02:06,41(4)04:15,64(4)06:26,71(4)08:41,30(4)
 Jochem Hoekstra02:09,2302:11,0702:14,59+20,32
5.ASOThe Purple Tit[3]02:11,22(5)04:24,64(5)06:40,25(5)08:54,37(5)
 Mees van der Meer02:13,4202:15,6102:14,12+33,39

zo 10:25 - race 221 - [101] HE 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROTokyo Drift[2]01:57,82(1)04:05,01(1)06:12,36(1)08:18,14(1)FA
 Bart Lukkes02:07,1902:07,3502:05,78
2.ASOAsopos 1[5]02:01,19(2)04:09,30(2)06:16,34(2)08:24,45(2)FA
 Ward van Zeijl02:08,1102:07,0402:08,11+6,31
3.NERNereus[3]02:06,11(4)04:18,93(4)06:30,30(4)08:33,02(3)FA
 Freek Temming02:12,8202:11,3702:02,72+14,88
4.OKEDe dikke[4]02:03,10(3)04:14,46(3)06:25,05(3)08:34,45(4)
 Jurgen Toennaer02:11,3602:10,5902:09,40+16,31
5.ASONo peen, no gain[6]02:06,87(5)04:22,65(5)06:37,88(5)08:53,57(5)
 Jarno Hagelen02:15,7802:15,2302:15,69+35,43

zo 15:45 - race 264 - [101] HE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROTokyo Drift[4]01:52,66(1)04:06,24(5)05:56,06(1)07:56,71(1)
 Bart Lukkes02:13,5801:49,8202:00,65
2.OKEDe dunne[2]01:53,05(2)03:54,70(1)06:00,54(2)08:05,91(2)
 Mathijs Oggel02:01,6502:05,8402:05,37+9,20
3.PROProteus 2[3]01:58,30(3)03:55,57(2)06:05,56(3)08:07,90(3)
 Jiri de Vos01:57,2702:09,9902:02,34+11,19
4.ASOAsopos 1[6]01:59,22(4)04:04,28(4)06:10,19(4)08:10,87(4)
 Ward van Zeijl02:05,0602:05,9102:00,68+14,16
5.PROProteus 3[5]02:00,69(5)04:01,25(3)06:12,27(5)08:11,13(5)
 Stefan van den Toorn02:00,5602:11,0201:58,86+14,42
6.NERNereus[7]02:03,83(6)04:14,10(6)--08:34,93(6)
 Freek Temming02:10,27+38,22