Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 14:45 - race 255 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.LAGDames 1[2]02:13,48(1)04:36,27(1)FA
 Tessa Bronsky02:22,79
2.PROOngekend[6]02:18,91(2)04:44,04(2)FB
 Francien Bax02:25,13+7,77
3.NERDames 2[5]02:19,58(3)04:44,36(3)FB
 Isabel Visser02:24,78+8,09
4.GYAKatara 1[3]02:19,86(4)04:51,96(4)FC
 Anne de Bue02:32,10+15,69
5.VIDVidar[4]02:24,13(5)05:00,35(5)FD
 Alex Supit02:36,22+24,08

zo 14:50 - race 256 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[2]02:08,05(1)04:21,59(1)FA
 Leonie Reus02:13,54
2.SKADames 1[3]02:10,74(2)04:25,59(2)FA
 Amanda Luijckx02:14,85+4,00
3.NJONjord 1[6]02:11,53(3)04:27,69(3)FB
 Kristie Wesdorp02:16,16+6,10
4.SAUDames TopC4+[4]02:17,64(4)04:38,32(4)FC
 Dominique Kleuters02:20,68+16,73
5.TRIDames 1'19[5]02:18,82(5)04:44,25(5)FD
 Anne-Wouke van Helden02:25,43+22,66

zo 14:55 - race 257 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NERDamesch 1[3]02:06,06(1)04:19,67(1)FA
 Annabelle Ledeboer02:13,61
2.NJONjord 2[2]02:08,53(2)04:24,81(2)FA
 Floor Huisman02:16,28+5,14
3.ARGArgo 1[6]02:11,97(4)04:28,00(3)FB
 Leonie Vos02:16,03+8,33
4.THEGerstensmoothie[4]02:10,74(3)04:34,82(4)FC
 Diana Hendriks02:24,08+15,15
5.AEGAegir 2[5]02:17,80(5)04:38,81(5)FC
 Elzemiek Jansen02:21,01+19,14
6.ORCZeeslag[7]02:25,31(6)04:57,18(6)FD
 Gaetane JM Demyttenaere02:31,87+37,51

zo 15:00 - race 258 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKOKantje Stuurbøørd[4]02:14,28(1)04:32,08(1)FA
 Renske van Druten02:17,80
2.PHOJuist.[3]02:17,43(3)04:37,26(2)FB
 Cecile Stevens02:19,83+5,18
3.AEGAegir 1[6]02:19,17(5)04:38,10(3)FB
 Lotje De Bell02:18,93+6,02
4.SKOKantje Bakbøørd[7]02:16,62(2)04:39,60(4)FC
 Susan Visser02:22,98+7,52
5.ARGArgo 2[2]02:18,49(4)04:39,93(5)FC
 Noortje Schalker02:21,44+7,85
6.GYAKatara A[5]02:25,35(6)04:56,06(6)FD
 Floor Munnik02:30,71+23,98

zo 18:00 - race 286 - [800] NSRF D C4+ Klassement D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.TRIDames 1'19[4]02:22,34(1)04:48,56(1)
 Anne-Wouke van Helden02:26,22
2.ORCZeeslag[3]02:24,61(2)04:53,17(2)
 Gaetane JM Demyttenaere02:28,56+4,61
3.GYAKatara A[6]02:27,52(4)04:56,33(3)
 Floor Munnik02:28,81+7,77
4.VIDVidar[5]02:26,68(3)04:59,56(4)
 Alex Supit02:32,88+11,00

zo 18:05 - race 287 - [800] NSRF D C4+ Klassement C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ARGArgo 2[2]02:16,49(4)04:38,13(1)
 Noortje Schalker02:21,64
2.SAUDames TopC4+[3]02:15,48(2)04:39,47(2)
 Dominique Kleuters02:23,99+1,34
3.SKOKantje Bakbøørd[4]02:16,30(3)04:40,68(3)
 Susan Visser02:24,38+2,55
4.THEGerstensmoothie[6]02:14,38(1)04:41,56(4)
 Diana Hendriks02:27,18+3,43
5.AEGAegir 2[7]02:21,81(6)04:47,91(5)
 Elzemiek Jansen02:26,10+9,78
6.GYAKatara 1[5]02:19,60(5)04:52,21(6)
 Anne de Bue02:32,61+14,08

zo 18:10 - race 288 - [800] NSRF D C4+ Klassement B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ARGArgo 1[3]02:11,30(1)04:25,76(1)
 Leonie Vos02:14,46
2.PHOJuist.[5]02:12,55(2)04:29,68(2)
 Cecile Stevens02:17,13+3,92
3.NJONjord 1[7]02:15,76(3)04:33,99(3)
 Kristie Wesdorp02:18,23+8,23
4.PROOngekend[4]02:16,08(4)04:37,76(4)
 Francien Bax02:21,68+12,00
5.NERDames 2[2]02:16,31(5)04:38,00(5)
 Isabel Visser02:21,69+12,24
6.AEGAegir 1[6]02:19,17(6)04:38,37(6)
 Lotje De Bell02:19,20+12,61

zo 18:15 - race 289 - [800] NSRF D C4+ Klassement A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NERDamesch 1[5]02:05,13(1)04:19,05(1)
 Annabelle Ledeboer02:13,92
2.SKOKantje Stuurbøørd[3]02:07,39(2)04:20,06(2)
 Renske van Druten02:12,67+1,01
3.NJONjord 2[2]02:07,68(3)04:20,64(3)
 Floor Huisman02:12,96+1,59
4.OKEOkeanos[6]02:08,62(4)04:22,82(4)
 Leonie Reus02:14,20+3,77
5.LAGDames 1[4]02:13,63(6)04:26,95(5)
 Tessa Bronsky02:13,32+7,90
6.SKADames 1[7]02:12,28(5)04:29,67(6)
 Amanda Luijckx02:17,39+10,62