Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 08:30 - race 101 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NERDames 7[3]02:16,26(1)04:40,03(1)FA
 Janna Rodewijk02:23,77
2.GYANyx[6]02:18,11(2)04:47,84(2)FB
 Lot Roelofs02:29,73+7,81
3.ARGArgo Dames S5[2]02:22,31(3)04:51,83(3)FB
 Marit Schapendonk02:29,52+11,80
4.SKOGLITTØR[4]02:24,09(4)04:53,84(4)FB
 Wies Zagt02:29,75+13,81
5.SKOEscøllatie[5]02:28,03(5)05:05,33(5)FC
 Floor Tolsma02:37,30+25,30
6.VIDDames 3[7]02:37,29(6)05:19,86(6)FD
 Roos Haarlemmer02:42,57+39,83

za 08:35 - race 102 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PHOLorelei[3]02:23,35(4)04:34,16(1)FA
 Elke van Duin02:10,81
2.PROKapot[7]02:23,67(5)04:42,22(2)FA
 Mandy Vermeijs02:18,55+8,06
3.EURSirènes[4]02:25,05(6)04:49,82(3)FB
 Lillian van Oosterhout02:24,77+15,66
4.GYAAurum x Nika[5]02:14,83(2)04:59,89(4)FC
 Iris Wolthuis02:45,06+25,73
5.PHODynamene[2]02:12,62(1)05:00,25(5)FC
 Luna van de Ven02:47,63+26,09
6.EURFUV II[6]02:19,17(3)05:05,86(6)FC
 Nynke Bos02:46,69+31,70

za 08:40 - race 103 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKADames 4[3]02:16,23(2)04:41,41(1)FA
 Sophie de Haan02:25,18
2.NERDames 4[7]02:15,04(1)04:44,51(2)FA
 Gwendolyn Pieters02:29,47+3,10
3.PROV.L.U.G.[2]02:16,23(2)04:46,29(3)FA
 Emma Wezenberg02:30,06+4,88
4.VIDDames 1[4]02:21,02(4)04:50,32(4)FB
 Lucie Obbens02:29,30+8,91
5.NJODames 9[5]02:21,02(4)04:57,37(5)FB
 Nienke Spiessens02:36,35+15,96
6.NJODames 6[6]02:50,39(6)05:30,06(6)FD
 Jolien Sterk02:39,67+48,65

za 08:45 - race 104 - [852] NSRF SB D2 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKADames 14[7]02:23,64(2)05:02,57(1)FC
 Josephine Kerkhoven02:38,93
2.LAGDames 5[2]02:30,57(4)05:10,32(2)FC
 Sophie Storm van s Gravesande02:39,75+7,75
3.VIDDames 2[5]02:22,67(1)05:14,04(3)FD
 Anouk Slotboom02:51,37+11,47
4.OKEStyx[6]02:28,46(3)05:17,25(4)FD
 Judith van Zwol02:48,79+14,68
5.SKADames 8[3]02:32,74(5)05:23,84(5)FD
 Bente de Klerk Wolters02:51,10+21,27
6.SKADames 6[4]--05:25,91(6)FD
 Eva Goossens+23,34

za 13:15 - race 133 - [852] NSRF SB D2 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.OKEStyx[4]02:16,90(1)04:51,99(1)
 Judith van Zwol02:35,09
2.SKADames 6[2]02:21,67(2)05:01,71(2)
 Eva Goossens02:40,04+9,72
3.VIDDames 2[5]02:24,25(3)05:05,25(3)
 Anouk Slotboom02:41,00+13,26
4.NJODames 6[3]02:26,25(4)05:11,89(4)
 Jolien Sterk02:45,64+19,90
5.SKADames 8[6]02:35,48(5)05:30,97(5)
 Bente de Klerk Wolters02:55,49+38,98
6.VIDDames 3[7]02:48,74(6)05:46,65(6)
 Roos Haarlemmer02:57,91+54,66

za 13:20 - race 134 - [852] NSRF SB D2 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.SKADames 14[4]02:29,33(1)05:11,52(1)
 Josephine Kerkhoven02:42,19
2.GYAAurum x Nika[3]02:33,14(3)05:18,09(2)
 Iris Wolthuis02:44,95+6,57
3.PHODynamene[2]02:29,93(2)05:19,03(3)
 Luna van de Ven02:49,10+7,51
4.SKOEscøllatie[6]02:37,97(4)05:20,58(4)
 Floor Tolsma02:42,61+9,06
5.LAGDames 5[5]02:44,94(5)05:47,71(5)
 Sophie Storm van s Gravesande03:02,77+36,19
6.EURFUV II[7]04:05,59(6)06:58,93(6)
 Nynke Bos02:53,34+1:47,41

za 13:25 - race 135 - [852] NSRF SB D2 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.VIDDames 1[2]02:22,35(2)04:47,00(1)
 Lucie Obbens02:24,65
2.GYANyx[4]02:20,38(1)04:50,13(2)
 Lot Roelofs02:29,75+3,13
3.EURSirènes[5]02:24,84(3)05:01,23(3)
 Lillian van Oosterhout02:36,39+14,23
4.ARGArgo Dames S5[3]02:35,54(6)05:11,20(4)
 Marit Schapendonk02:35,66+24,20
5.NJODames 9[7]02:25,41(4)05:14,01(5)
 Nienke Spiessens02:48,60+27,01
6.SKOGLITTØR[6]02:33,77(5)05:14,46(6)
 Wies Zagt02:40,69+27,46

za 13:30 - race 136 - [852] NSRF SB D2 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.PROKapot[2]02:21,84(1)04:48,31(1)
 Mandy Vermeijs02:26,47
2.PHOLorelei[4]02:24,48(2)04:50,83(2)
 Elke van Duin02:26,35+2,52
3.NERDames 7[5]02:27,16(3)04:53,80(3)
 Janna Rodewijk02:26,64+5,49
4.SKADames 4[3]02:27,97(4)04:58,20(4)
 Sophie de Haan02:30,23+9,89
5.NERDames 4[6]02:29,14(5)05:02,45(5)
 Gwendolyn Pieters02:33,31+14,14
6.PROV.L.U.G.[7]02:31,17(6)05:10,20(6)
 Emma Wezenberg02:39,03+21,89