Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PRO411KapotNSRF SB D2voorwedstrijd 2za 08:35[7]
Mandy Vermeijs
PRO412V.L.U.G.NSRF SB D2voorwedstrijd 3za 08:40[2]
Emma Wezenberg
PRO424CoolBestNSRF SB H2voorwedstrijd 1za 08:50[2]
Philip Wüst
PRO449RameursNSRF SB D4voorwedstrijd 1za 09:10[2]
Elise Deen
PRO483Perry 4+ D1voorwedstrijd 1za 09:50[5]
Barbara de Groot
PRO492EquivalentHCl 8+voorwedstrijd 1za 10:00[2]
Max de Groot
PRO496AdequaatHCl 8+voorwedstrijd 1za 10:00[6]
Bram Terwogt
PRO508Tom en JerryHErv 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[2]
Max Bogert
PRO527Two and a Half ManHErv 2xvoorwedstrijd 4za 10:35[5]
Bart van Vliet
PRO541Koen VerbruggenHErv 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[2]
Koen Verbruggen
PRO543Anton KozlovHErv 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[4]
Anton Kozlov
PRO544Daan DoelmanHErv 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[5]
Daan Doelman
PRO545Aubin MacquartHErv 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[6]
Aubin Macquart
PRO549Ewout van der HeijdenHErv 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[4]
Ewout van der Heijden
PRO411KapotNSRF SB D2A-finaleza 13:30[2]
Mandy Vermeijs
PRO412V.L.U.G.NSRF SB D2A-finaleza 13:30[7]
Emma Wezenberg
PRO424CoolBestNSRF SB H2A-finaleza 13:55[6]
Philip Wüst
PRO449RameursNSRF SB D4A-finaleza 14:20[5]
Elise Deen
PRO597SolideNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4za 14:40[2]
Thijs Vlonk
PRO630Mit EttolBestuurs 2xA-finaleza 15:05[5]
Lotte van Dongen
PRO636Team TankHDispuut C4+heatza 15:10[6]
Vosse Meijssen
PRO483Perry 4+ D1B-finaleza 15:40[5]
Barbara de Groot
PRO496AdequaatHCl 8+A-finaleza 15:55[6]
Bram Terwogt
PRO643SBPHErv 2-A-finaleza 16:00[3]
Rens Heddes
PRO644Omgekeerde KipHErv 2-A-finaleza 16:00[4]
Saul Pennings
PRO549Ewout van der HeijdenHErv 1xB-finaleza 16:25[3]
Ewout van der Heijden
PRO543Anton KozlovHErv 1xB-finaleza 16:25[6]
Anton Kozlov
PRO541Koen VerbruggenHErv 1xA-finaleza 16:30[2]
Koen Verbruggen
PRO544Daan DoelmanHErv 1xA-finaleza 16:30[3]
Daan Doelman
PRO545Aubin MacquartHErv 1xA-finaleza 16:30[5]
Aubin Macquart
PRO568MBMB4+ D3voorwedstrijd 1za 16:50[2]
Thirza Feenstra
PRO508Tom en JerryHErv 2xB-finaleza 17:25[2]
Max Bogert
PRO597SolideNSRF H C4+ KlassementD-finaleza 18:05[6]
Thijs Vlonk

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PRO680OverdrijvenNSRF SB H3voorwedstrijd 1zo 08:30[3]
Ashraf Morra
PRO685(ver)zuipenNSRF SB H3voorwedstrijd 2zo 08:35[2]
Kent Leijnse
PRO692FregadtNSRF SB H3voorwedstrijd 3zo 08:40[3]
Sjoerd Akkermans
PRO707ComplexNSRF SB D1voorwedstrijd 1zo 08:50[6]
Marsha Kamsteeg
PRO722Cha Cha SlideNSRF SB D1voorwedstrijd 4zo 09:05[3]
Marjolein Muller
PRO739Lange L4+ H1voorwedstrijd 1zo 09:30[2]
Jasper Boogers
PRO748Steen Papier Bier4+ H1voorwedstrijd 2zo 09:35[5]
Jasper Coppen
PRO749d'extros4+ H1voorwedstrijd 2zo 09:35[6]
Vosse Meijssen
PRO761CHAOSDCl 8+voorwedstrijd 3zo 09:50[3]
Martiene Ubbens
PRO771Proteus 3HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:00[3]
Thomas Hogervorst
PRO766Proteus 2HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:00[4]
Ries Meijssen
THE999Thêta/ProteusHE 2-voorwedstrijd 1zo 10:00[5]
Vincent Klaassens
PRO767Proteus 1HE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[5]
Steven Coevert
PRO777Adtlantis4+ H2voorwedstrijd 1zo 10:10[4]
Florens Helfferich
PRO779Stabiel4+ H2voorwedstrijd 1zo 10:10[6]
Dennis Böhm
PRO783Badbeer4+ H2voorwedstrijd 2zo 10:15[4]
Jayme Sean Freeke
PRO786Tempo '80 linkerbaan4+ H2voorwedstrijd 2zo 10:15[7]
Gaudi van den Boom
PRO790Proteus 2HE 1xvoorwedstrijd 1zo 10:20[5]
Jiri de Vos
PRO791Proteus 3HE 1xvoorwedstrijd 1zo 10:20[6]
Stefan van den Toorn
PRO792Tokyo DriftHE 1xvoorwedstrijd 2zo 10:25[2]
Bart Lukkes
PRO818Compensatie4+ H3voorwedstrijd 2zo 10:55[4]
Yuri Laar
PRO824Impils4+ H3voorwedstrijd 3zo 11:05[5]
Koen Blokland
PRO842Miriam en GekeDErv 2xvoorwedstrijd 3zo 11:20[6]
Geke Rademaker
PRO869Anoeska de JongDErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:50[4]
Anoeska de Jong
PRO893Thee met EttolVoorzitter 1xheatzo 12:15[5]
Lotte van Dongen
PRO685(ver)zuipenNSRF SB H3B-finalezo 13:55[5]
Kent Leijnse
PRO680OverdrijvenNSRF SB H3A-finalezo 14:00[4]
Ashraf Morra
PRO707ComplexNSRF SB D1A-finalezo 14:10[6]
Marsha Kamsteeg
PRO897ACHTungNSRF SB H1voorwedstrijd 1zo 14:25[3]
Falko Baatsen
PRO900SPAMNSRF SB H1voorwedstrijd 1zo 14:25[6]
Martin van Ingen
PRO902BliksemNSRF SB H1voorwedstrijd 2zo 14:30[2]
Robert Heemskerk
PRO908Kiek 'm goanNSRF SB H1voorwedstrijd 3zo 14:35[2]
Thomas Brehm
PRO911G.I.S.TNSRF SB H1voorwedstrijd 3zo 14:35[5]
Daan Almekinders
PRO924OngekendNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1zo 14:45[6]
Francien Bax
PRO748Steen Papier Bier4+ H1A-finalezo 15:20[3]
Jasper Coppen
PRO749d'extros4+ H1A-finalezo 15:20[4]
Vosse Meijssen
PRO739Lange L4+ H1A-finalezo 15:20[6]
Jasper Boogers
PRO761CHAOSDCl 8+A-finalezo 15:30[7]
Martiene Ubbens
THE999Thêta/ProteusHE 2-A-finalezo 15:35[5]
Vincent Klaassens
PRO767Proteus 1HE 2-A-finalezo 15:35[7]
Steven Coevert
PRO790Proteus 2HE 1xA-finalezo 15:45[3]
Jiri de Vos
PRO792Tokyo DriftHE 1xA-finalezo 15:45[4]
Bart Lukkes
PRO791Proteus 3HE 1xA-finalezo 15:45[5]
Stefan van den Toorn
PRO842Miriam en GekeDErv 2xA-finalezo 16:00[6]
Geke Rademaker
PRO786Tempo '80 linkerbaan4+ H2B-finalezo 16:10[3]
Gaudi van den Boom
PRO783Badbeer4+ H2B-finalezo 16:10[5]
Jayme Sean Freeke
PRO777Adtlantis4+ H2A-finalezo 16:15[4]
Florens Helfferich
PRO779Stabiel4+ H2A-finalezo 16:15[6]
Dennis Böhm
PRO869Anoeska de JongDErv 1xB-finalezo 16:25[2]
Anoeska de Jong
PRO824Impils4+ H3A-finalezo 17:25[5]
Koen Blokland
PRO818Compensatie4+ H3A-finalezo 17:25[6]
Yuri Laar
PRO902BliksemNSRF SB H1A-finalezo 17:55[3]
Robert Heemskerk
PRO908Kiek 'm goanNSRF SB H1A-finalezo 17:55[4]
Thomas Brehm
PRO924OngekendNSRF D C4+ KlassementB-finalezo 18:10[4]
Francien Bax