Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 14:25 - race 251 - [951] NSRF SB H1 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKAHeren 2[5]01:55,33(1)03:59,89(1)FA
 Berend Volker02:04,56
2.ORCB.V.rOw'tje[7]02:08,54(2)04:18,50(2)FB
 Mart Griffioen02:09,96+18,61
3.PROSPAM[6]02:10,62(3)04:28,56(3)FC
 Martin van Ingen02:17,94+28,67
4.THEStrijkkwartet[4]02:13,79(4)04:32,06(4)FC
 Polle van Berlo02:18,27+32,17
5.PROACHTung[3]02:14,75(5)04:33,68(5)FC
 Falko Baatsen02:18,93+33,79
6.VIDHeren 2[2]02:22,01(6)04:52,05(6)FD
 Sjoerd Hermans02:30,04+52,16

zo 14:30 - race 252 - [951] NSRF SB H1 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PROBliksem[2]02:03,57(2)04:09,01(1)FA
 Robert Heemskerk02:05,44
2.NJOHeren 2[4]02:01,30(1)04:10,81(2)FA
 Nordin Verhagen02:09,51+1,80
3.TRIHeren 11'19[3]02:09,08(3)04:22,69(3)FB
 Daan Kuipers02:13,61+13,68
4.OKEBoot Een Fust Aan[5]02:10,17(4)04:23,09(4)FC
 Nicholas Stoppelenburg02:12,92+14,08
5.ORCB(r)ak Halen[6]02:16,66(5)04:36,94(5)FD
 Roland van de Walle02:20,28+27,93
6.EURSkidbladnir[7]02:21,14(6)04:47,88(6)FD
 Sander Eggermont02:26,74+38,87

zo 14:35 - race 253 - [951] NSRF SB H1 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PROKiek 'm goan[2]02:05,20(2)04:16,94(1)FA
 Thomas Brehm02:11,74
2.THEKano Kartel[4]02:04,37(1)04:18,42(2)FB
 Rolf Matser02:14,05+1,48
3.EURHeroic Hertz[7]02:07,81(3)04:19,95(3)FB
 Fabian van Dongen02:12,14+3,01
4.THEMarco Knorsato[6]02:09,64(4)04:24,17(4)FC
 Micha Romeijn02:14,53+7,23
5.THELange Paal Lange Haal[3]02:14,20(5)04:34,14(5)FD
 Martijn de Haas02:19,94+17,20
6.PROG.I.S.T[5]02:27,54(6)04:47,76(6)FD
 Daan Almekinders02:20,22+30,82

zo 14:40 - race 254 - [951] NSRF SB H1 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.GYACan I get a 'Vloot 1[6]01:58,61(1)04:06,51(1)FA
 Jitse Cruijs02:07,90
2.GYACan I get a 'Vloot 2[3]02:00,26(2)04:11,76(2)FA
 Rick Bloemert02:11,50+5,25
3.LAGHeren 3[2]02:08,74(4)04:17,52(3)FB
 Gerrit de Leeuw02:08,78+11,01
4.VIDHeren 1[5]02:06,39(3)04:21,00(4)FB
 Stijn de Beer02:14,61+14,49
5.PHOZephyr[4]02:09,19(5)04:29,95(5)FC
 Simon Peek02:20,76+23,44
6.THEL'ibi D'eau[7]02:13,33(6)04:35,28(6)FD
 Jip van Rooij02:21,95+28,77

zo 17:40 - race 282 - [951] NSRF SB H1 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
geannuleerd

zo 17:45 - race 283 - [951] NSRF SB H1 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
geannuleerd

zo 17:50 - race 284 - [951] NSRF SB H1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ORCB.V.rOw'tje[4]02:05,02(1)04:15,44(1)
 Mart Griffioen02:10,42
2.LAGHeren 3[2]02:05,64(2)04:15,74(2)
 Gerrit de Leeuw02:10,10+0,30
3.EURHeroic Hertz[6]02:08,57(4)04:19,01(3)
 Fabian van Dongen02:10,44+3,57
4.THEKano Kartel[5]02:09,30(6)04:23,24(4)
 Rolf Matser02:13,94+7,80
5.VIDHeren 1[7]02:08,40(3)04:23,41(5)
 Stijn de Beer02:15,01+7,97
6.TRIHeren 11'19[3]02:09,07(5)04:23,98(6)
 Daan Kuipers02:14,91+8,54

zo 17:55 - race 285 - [951] NSRF SB H1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.SKAHeren 2[6]02:00,41(1)04:06,62(1)
 Berend Volker02:06,21
2.GYACan I get a 'Vloot 1[5]02:01,05(2)04:08,90(2)
 Jitse Cruijs02:07,85+2,28
3.GYACan I get a 'Vloot 2[2]02:01,94(3)04:14,11(3)
 Rick Bloemert02:12,17+7,49
4.PROBliksem[3]02:03,25(4)04:14,64(4)
 Robert Heemskerk02:11,39+8,02
5.NJOHeren 2[7]02:12,87(5)04:26,96(5)
 Nordin Verhagen02:14,09+20,34
6.PROKiek 'm goan[4]02:13,41(6)04:28,69(6)
 Thomas Brehm02:15,28+22,07