Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 09:40 - race 213 - [020] DCl 8+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKADames Club 8+[4]01:58,79(3)04:04,48(3)06:23,28(4)08:10,96(1)FA
 Joseline Smit02:05,6902:18,8001:47,68
2.THERoeikoeien040[6]01:53,84(1)04:01,54(1)06:08,08(1)08:11,51(2)FA
 Tessa van Haaften02:07,7002:06,5402:03,43+0,55
3.NJONjord[3]01:55,84(2)04:03,12(2)06:11,95(3)08:16,89(3)FB
 Irene Mulder02:07,2802:08,8302:04,94+5,93
4.TRIDCL8+'19[5]02:01,21(4)04:11,80(4)06:10,36(2)08:31,12(4)
 Mabel Schoen02:10,5901:58,5602:20,76+20,16

zo 09:45 - race 214 - [020] DCl 8+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AMSAmstel[6]01:52,35(1)03:53,05(1)05:55,59(1)07:56,66(1)FA
 Fenna Wust02:00,7002:02,5402:01,07
2.OKEDCl8+'19[2]01:54,69(2)03:58,54(2)06:03,74(2)08:04,69(2)FA
 Mirthe van Vliet02:03,8502:05,2002:00,95+8,03
3.ASOAandacht+[4]01:59,70(4)04:07,21(3)06:13,65(3)08:14,65(3)FB
 Iris Baas02:07,5102:06,4402:01,00+17,99
4.ASOZwaartekracht[5]02:01,41(5)04:07,62(4)06:14,92(4)08:16,19(4)FB
 Tjarda Kraijenbrink02:06,2102:07,3002:01,27+19,53
5.SKODCl8+[3]01:58,19(3)04:08,07(5)06:17,27(5)08:20,05(5)
 Irene van Damme02:09,8802:09,2002:02,78+23,39

zo 09:50 - race 215 - [020] DCl 8+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, rest behalve 2 langzaamste laatsten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERDamesch Clubacht 2019[6]01:52,00(2)03:55,59(2)05:57,37(1)08:01,56(1)FA
 Noortje Meester02:03,5902:01,7802:04,19
2.PROCHAOS[3]01:50,70(1)03:54,80(1)05:58,29(2)08:01,86(2)FA
 Martiene Ubbens02:04,1002:03,4902:03,57+0,30
3.LAGLaga[2]01:56,21(4)04:01,20(5)06:02,04(3)08:04,15(3)FB
 Pauline Gelling02:04,9902:00,8402:02,11+2,59
4.ORCDames Clubacht 2019[4]01:56,55(5)04:00,42(4)06:02,47(4)08:05,64(4)FB
 Carien BierM02:03,8702:02,0502:03,17+4,08
5.GYAClubdames 8+ '19[5]01:55,37(3)04:00,11(3)06:04,20(5)08:11,52(5)FB
 Leonie Post02:04,7402:04,0902:07,32+9,96

zo 15:25 - race 261 - [020] DCl 8+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAClubdames 8+ '19[2]01:53,52(1)03:52,40(1)05:54,49(1)07:54,79(1)
 Leonie Post01:58,8802:02,0902:00,30
2.LAGLaga[6]01:58,76(3)04:04,50(3)06:12,25(2)08:11,88(2)
 Pauline Gelling02:05,7402:07,7501:59,63+17,09
3.NJONjord[5]02:00,27(4)04:04,78(4)06:12,76(3)08:13,11(3)
 Irene Mulder02:04,5102:07,9802:00,35+18,32
4.ORCDames Clubacht 2019[7]01:58,42(2)04:04,09(2)06:13,27(4)08:13,94(4)
 Carien BierM02:05,6702:09,1802:00,67+19,15
5.ASOAandacht+[4]02:01,85(5)04:08,31(6)06:15,39(5)08:17,00(5)
 Iris Baas02:06,4602:07,0802:01,61+22,21
6.ASOZwaartekracht[3]02:02,81(6)04:07,24(5)06:17,33(6)08:20,52(6)
 Tjarda Kraijenbrink02:04,4302:10,0902:03,19+25,73

zo 15:30 - race 262 - [020] DCl 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEDCl8+'19[2]01:52,92(1)03:50,83(1)05:51,90(1)07:51,15(1)
 Mirthe van Vliet01:57,9102:01,0701:59,25
2.AMSAmstel[6]01:58,47(3)03:57,50(2)05:58,80(2)07:57,40(2)
 Fenna Wust01:59,0302:01,3001:58,60+6,25
3.PROCHAOS[7]01:59,48(4)04:04,11(5)06:04,92(3)08:02,62(3)
 Martiene Ubbens02:04,6302:00,8101:57,70+11,47
4.SKADames Club 8+[4]02:00,12(5)04:02,60(4)06:06,53(4)08:06,13(4)
 Joseline Smit02:02,4802:03,9301:59,60+14,98
5.THERoeikoeien040[3]02:00,73(6)04:04,47(6)06:08,24(5)08:07,88(5)
 Tessa van Haaften02:03,7402:03,7701:59,64+16,73
6.NERDamesch Clubacht 2019[5]01:56,40(2)03:58,79(3)06:14,31(6)08:14,52(6)
 Noortje Meester02:02,3902:15,5202:00,21+23,37