Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 11:10 - Race 228 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 1

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo 1[3]02:19,09(1)04:46,93(1)07:12,29(1)09:31,93(1)FA
 Lisanne de Weert02:27,8402:25,3602:19,64
2.WILSpeedy Babes[2]02:23,01(2)04:52,78(2)07:21,38(2)09:44,47(2)FB
 Chantal van den Ouweland02:29,7702:28,6002:23,09+12,54
3.ORCMario & Roeiigi[4]02:25,31(3)04:57,34(3)07:25,54(3)09:48,54(3)
 Marlies Grolle02:32,0302:28,2002:23,00+16,61
4.HUNHunze[6]02:41,33(4)05:29,96(4)07:27,40(4)09:52,43(4)
 Medy van Dijk02:48,6301:57,4402:25,03+20,50
5.AEGAegir 2[5]------10:55,93(5)
 Tamara van Berkel+1:24,00

zo 11:15 - Race 229 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 2

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.RIJRijnland[2]02:21,13(3)04:50,10(2)07:18,54(1)09:42,42(1)FA
 Laura van Duin02:28,9702:28,4402:23,88
2.ARGArgo 3[5]02:20,09(1)--07:20,08(2)09:46,48(2)FB
 Merel Kessler02:26,40+4,06
3.PHOLichtBruisend[4]02:20,33(2)04:49,70(1)07:20,48(3)09:47,46(3)FB
 Jorien Boot02:29,3702:30,7802:26,98+5,04
4.OKECalypso[6]02:37,04(4)04:50,52(3)08:00,08(4)10:36,61(4)
 Eva Hijlkema02:13,4803:09,5602:36,53+54,19
5.ORCUitgeselecteerd[3]02:38,94(5)05:16,12(4)--11:08,63(5)
 Irene van der Baan02:37,18+1:26,21

zo 11:20 - Race 230 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 3

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROMiriam en Geke[6]02:18,06(1)--07:13,49(1)09:37,38(1)FA
 Geke Rademaker02:23,89
2.ASO2/8e[2]02:22,83(3)04:55,36(2)07:30,90(2)09:57,22(2)FB
 Marie-Louise Meijman02:32,5302:35,5402:26,32+19,84
3.AEGAegir 1[5]02:22,06(2)04:46,60(1)07:31,96(3)10:05,16(3)
 Karlijn van Adrichem02:24,5402:45,3602:33,20+27,78
4.ORCOp karakter odz Laten lopen[4]02:44,40(4)05:02,31(3)08:22,04(4)11:04,22(4)
 Eveline van de Ven02:17,9103:19,7302:42,18+1:26,84
5.PHOFit&Lit[3]03:06,50(5)05:33,12(4)09:18,46(5)12:10,89(5)
 Marie Wolter02:26,6203:45,3402:52,43+2:33,51

zo 11:25 - Race 231 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 4

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[5]02:15,73(1)04:38,37(1)07:01,30(1)09:22,56(1)FA
 Jolien Ambrosius02:22,6402:22,9302:21,26
2.NAUNautilus[6]02:18,76(2)04:47,80(3)07:13,09(2)09:36,59(2)FA
 Machteld Vermeer02:29,0402:25,2902:23,50+14,03
3.GYADos si Dos[2]02:20,32(3)04:46,03(2)07:13,35(3)09:40,36(3)FB
 Marthe Blaak02:25,7102:27,3202:27,01+17,80
4.ALPAlphen[3]02:22,17(4)04:54,95(4)07:27,66(4)09:57,22(4)
 Roos Hesseling02:32,7802:32,7102:29,56+34,66
5.NERNereus[7]02:24,91(5)05:02,36(5)07:42,15(5)10:20,57(5)
 Annelies Romers02:37,4502:39,7902:38,42+58,01
6.NJONjord 3[4]02:37,25(6)05:25,12(6)08:14,13(6)11:03,07(6)
 Annefleur Langbroek02:47,8702:49,0102:48,94+1:40,51

zo 11:35 - Race 232 - [023] DErv 2x voorwedstrijd 5

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige 2en en 2 tijdsnelste 3en => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 1[7]02:41,65(6)04:51,99(1)07:20,99(1)09:41,98(1)FA
 Josephine van Asbeck02:10,3402:29,0002:20,99
2.OKEDoublebabbel[4]02:28,47(2)04:58,56(2)07:30,20(2)09:52,88(2)FB
 Sophie Vetter02:30,0902:31,6402:22,68+10,90
3.ASOAsopos 1[2]02:35,75(5)05:11,16(3)07:45,54(3)10:08,74(3)
 Iza Leijtens02:35,4102:34,3802:23,20+26,76
4.VIDVidar[3]02:34,89(4)05:11,80(4)07:51,58(4)10:18,48(4)
 Ilse van der Noordt02:36,9102:39,7802:26,90+36,50
5.OKELiever laat dan nooit[5]02:34,55(3)05:21,28(5)08:04,71(5)10:36,02(5)
 Rona Brokkelkamp02:46,7302:43,4302:31,31+54,04
6.NJONjord 2[6]02:20,62(1)05:31,43(6)08:16,90(6)10:50,02(6)
 Arisa Namba03:10,8102:45,4702:33,12+1:08,04

zo 15:55 - Race 266 - [023] DErv 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHOLichtBruisend[2]02:14,55(2)04:33,54(2)06:55,87(1)09:17,24(1)
 Jorien Boot02:18,9902:22,3302:21,37
2.WILSpeedy Babes[5]02:12,73(1)04:33,18(1)06:58,07(2)09:17,98(2)
 Chantal van den Ouweland02:20,4502:24,8902:19,91+0,74
3.ASO2/8e[3]02:16,43(4)04:39,02(4)07:04,44(3)09:25,19(3)
 Marie-Louise Meijman02:22,5902:25,4202:20,75+7,95
4.GYADos si Dos[7]02:17,22(5)04:37,91(3)07:07,00(5)09:26,67(4)
 Marthe Blaak02:20,6902:29,0902:19,67+9,43
5.OKEDoublebabbel[4]02:17,64(6)04:39,33(5)07:06,22(4)09:26,93(5)
 Sophie Vetter02:21,6902:26,8902:20,71+9,69
6.ARGArgo 3[6]02:15,89(3)04:42,97(6)07:11,39(6)09:31,62(6)
 Merel Kessler02:27,0802:28,4202:20,23+14,38

zo 16:00 - Race 267 - [023] DErv 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EUREuros[3]02:06,57(1)04:15,22(1)06:29,58(1)08:38,58(1)
 Jolien Ambrosius02:08,6502:14,3602:09,00
2.ARGArgo 1[2]02:08,90(2)04:20,43(2)06:37,10(2)08:49,58(2)
 Lisanne de Weert02:11,5302:16,6702:12,48+11,00
3.PROMiriam en Geke[6]02:12,19(3)04:27,39(3)06:49,33(3)09:04,57(3)
 Geke Rademaker02:15,2002:21,9402:15,24+25,99
4.NAUNautilus[7]02:14,00(4)04:30,45(4)06:52,91(4)09:10,39(4)
 Machteld Vermeer02:16,4502:22,4602:17,48+31,81
5.RIJRijnland[4]02:14,45(5)04:32,07(5)06:55,46(5)09:10,83(5)
 Laura van Duin02:17,6202:23,3902:15,37+32,25
6.NJONjord 1[5]02:18,35(6)04:34,88(6)06:58,73(6)09:17,02(6)
 Josephine van Asbeck02:16,5302:23,8502:18,29+38,44