Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 14:25 - race 147 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 1[5]01:55,26(2)03:57,47(1)FA
 Sam van Leeuwen02:02,21
2.GYATyr 2[4]01:54,65(1)03:58,50(2)FB
 Jakob de Boer02:03,85+1,03
3.SAUHeren TopC4+[2]01:55,87(3)04:00,10(3)FB
 Sean Hazenberg02:04,23+2,63
4.AEGAegir 1[6]01:57,00(4)04:01,21(4)FC
 Sjoerd Hilhorst02:04,21+3,74
5.ASOThe Seven C's[3]01:58,45(5)04:07,91(5)FC
 Anthonie Schaap02:09,46+10,44

za 14:30 - race 148 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo 2[2]01:55,14(1)03:57,82(1)FA
 Chris Bulthuis02:02,68
2.SKOså høflig[3]01:55,75(2)04:00,25(2)FB
 Jules van Iterson02:04,50+2,43
3.TRIHeren 3'19[4]01:56,47(3)04:03,94(3)FB
 Thomas Plomp02:07,47+6,12
4.NJONjord 2[7]01:58,87(4)04:04,33(4)FC
 Boudewijn Miedema02:05,46+6,51
5.ORCClubC4[5]02:00,15(6)04:08,79(5)FD
 Barry Praag02:08,64+10,97
6.OKEOkeanos[6]01:59,44(5)04:10,24(6)FD
 Thom Ezechiels02:10,80+12,42

za 14:35 - race 149 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.GYATyr 1[7]01:46,08(1)03:43,93(1)FA
 Julian Blanksma01:57,85
2.ARGArgo 1[6]01:49,42(2)03:44,55(2)FA
 Igor Vunderink01:55,13+0,62
3.NERHeeren 1[2]01:51,34(3)03:51,18(3)FB
 Lorenz Schalkwijk01:59,84+7,25
4.PHOHomines Cornei[5]01:57,66(4)04:02,42(4)FC
 Rowan Beun02:04,76+18,49
5.NERHeren 2[3]02:02,92(5)04:09,34(5)FD
 Samer Darras02:06,42+25,41
6.LAGHeren 15[4]02:07,41(6)04:11,84(6)FD
 Jeroen Dolle02:04,43+27,91

za 14:40 - race 150 - [900] NSRF H C4+ Klassement voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.LAGHeren 1[3]01:48,98(1)03:45,44(1)FA
 Aad Baartman01:56,46
2.TRIHeren 1'19[7]01:49,45(2)03:45,92(2)FA
 Robert Laan01:56,47+0,48
3.SKAHeren 1[4]01:51,12(3)03:46,48(3)FB
 Boudewijn Pieterson01:55,36+1,04
4.SKOså moden[5]01:53,91(5)03:49,16(4)FC
 Yannick Hoffmann01:55,25+3,72
5.AEGAegir 2[6]01:58,85(6)03:49,53(5)FC
 Martijn Nijland01:50,68+4,09
6.PROSolide[2]01:51,53(4)04:06,29(6)FD
 Thijs Vlonk02:14,76+20,85

za 18:05 - race 182 - [900] NSRF H C4+ Klassement D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.LAGHeren 15[2]02:01,22(2)04:07,29(1)
 Jeroen Dolle02:06,07
2.OKEOkeanos[3]01:59,84(1)04:09,02(2)
 Thom Ezechiels02:09,18+1,73
3.PROSolide[6]02:02,43(3)04:11,69(3)
 Thijs Vlonk02:09,26+4,40
4.ORCClubC4[4]02:02,84(4)04:13,01(4)
 Barry Praag02:10,17+5,72
5.NERHeren 2[5]02:11,21(5)04:30,69(5)
 Samer Darras02:19,48+23,40

za 18:10 - race 183 - [900] NSRF H C4+ Klassement C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.AEGAegir 2[2]01:56,25(1)04:01,70(1)
 Martijn Nijland02:05,45
2.NJONjord 2[4]01:58,25(2)04:05,96(2)
 Boudewijn Miedema02:07,71+4,26
2.SKOså moden[3]01:59,45(3)04:05,96(2)
 Yannick Hoffmann02:06,51+4,26
4.PHOHomines Cornei[5]02:00,32(4)04:09,18(4)
 Rowan Beun02:08,86+7,48
5.AEGAegir 1[6]02:01,99(5)04:12,74(5)
 Sjoerd Hilhorst02:10,75+11,04
6.ASOThe Seven C's[7]02:06,70(6)04:26,87(6)
 Anthonie Schaap02:20,17+25,17

za 18:15 - race 184 - [900] NSRF H C4+ Klassement B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.TRIHeren 3'19[2]01:59,05(1)04:04,05(1)
 Thomas Plomp02:05,00
2.SAUHeren TopC4+[3]02:00,60(3)04:06,36(2)
 Sean Hazenberg02:05,76+2,31
3.SKOså høflig[4]01:59,29(2)04:07,96(3)
 Jules van Iterson02:08,67+3,91
3.GYATyr 2[5]02:00,81(4)04:07,96(3)
 Jakob de Boer02:07,15+3,91
5.SKAHeren 1[7]02:03,54(6)04:09,62(5)
 Boudewijn Pieterson02:06,08+5,57
6.NERHeeren 1[6]02:02,43(5)04:10,59(6)
 Lorenz Schalkwijk02:08,16+6,54

za 18:20 - race 185 - [900] NSRF H C4+ Klassement A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.GYATyr 1[5]01:53,79(1)03:54,56(1)
 Julian Blanksma02:00,77
2.ARGArgo 1[2]01:54,04(2)03:55,25(2)
 Igor Vunderink02:01,21+0,69
3.NJONjord 1[3]01:56,07(3)03:57,87(3)
 Sam van Leeuwen02:01,80+3,31
4.TRIHeren 1'19[7]01:58,81(4)04:01,85(4)
 Robert Laan02:03,04+7,29
5.LAGHeren 1[4]01:59,18(5)04:05,18(5)
 Aad Baartman02:06,00+10,62
6.ARGArgo 2[6]02:06,89(6)04:16,17(6)
 Chris Bulthuis02:09,28+21,61