Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 08:50 - race 105 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PROCoolBest[2]--04:18,94(1)FA
 Philip Wüst
2.NERHeren 4[6]02:06,18(1)04:20,02(2)FA
 Max Bakker02:13,84+1,08
3.SKAHeren 6[5]02:12,44(3)04:34,31(3)FC
 Robin Klein02:21,87+15,37
4.LAGHeren 7[4]02:16,57(5)04:35,33(4)FC
 Ian van Vorst02:18,76+16,39
5.VIDHeren 5[3]02:10,49(2)04:36,83(5)FC
 Tianyu Zheng02:26,34+17,89
6.VIDHeren 3[7]02:15,62(4)04:42,75(6)FD
 Maxime Heijnen02:27,13+23,81

za 08:55 - race 106 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.AGODe Boegboorders[6]02:06,65(1)04:23,19(1)FA
 Niek Muijlwijk02:16,54
2.ARGArgo Heren S1[2]02:11,38(2)04:23,42(2)FA
 Joris Becks02:12,04+0,23
3.ORCBrowjob odz Komt zo snel mogelijk[3]02:12,01(3)04:29,65(3)FB
 Sil van Veen02:17,64+6,46
4.LAGHeren 13[5]02:18,39(5)04:36,01(4)FC
 Bart van Strien02:17,62+12,82
5.NJOHeren 6[4]02:15,43(4)04:43,22(5)FD
 Abel van de Sluis02:27,79+20,03

za 09:00 - race 107 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.LAGHeren 5[3]02:00,04(1)04:10,57(1)FA
 Jasper Boeren02:10,53
2.TRIHeren 5'19[5]02:09,67(2)04:24,27(2)FB
 Beau Lagarde02:14,60+13,70
3.SKOØuwe Pik Øuwe Pijp[6]02:11,43(3)04:31,59(3)FB
 Sied Vrasdonk02:20,16+21,02
4.SKAHeren 10[2]02:13,80(5)04:35,43(4)FC
 Lasse l' Istelle02:21,63+24,86
5.OKEGewoon Slag Man[7]02:12,93(4)04:37,25(5)FD
 Max Muller02:24,32+26,68
6.GYAVICE[4]02:30,59(6)05:06,49(6)FD
 Mees Gerritsen02:35,90+55,92

za 09:05 - race 108 - [952] NSRF SB H2 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.EURIndignus[5]02:06,29(1)04:23,27(1)FA
 Sietse de Man02:16,98
2.SKAHeren 4[6]02:07,27(2)04:25,81(2)FB
 Christiaan van Eck02:18,54+2,54
3.THEBootje Bapao[4]02:10,75(4)04:25,95(3)FB
 Martijn Tolkamp02:15,20+2,68
4.GYAIncompotent[2]02:13,91(5)04:33,00(4)FB
 Gijs de Haan02:19,09+9,73
5.EURVUF VI[7]02:21,79(6)04:36,55(5)FC
 Bas Spijkerman02:14,76+13,28
6.EURHet 7e Zinktuig[3]02:08,14(3)04:53,13(6)FD
 Harmen Roubos02:44,99+29,86

za 13:35 - race 137 - [952] NSRF SB H2 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.OKEGewoon Slag Man[5]02:03,75(1)04:19,86(1)
 Max Muller02:16,11
2.VIDHeren 3[3]02:13,23(3)04:35,82(2)
 Maxime Heijnen02:22,59+15,96
3.NJOHeren 6[4]02:10,04(2)04:40,23(3)
 Abel van de Sluis02:30,19+20,37
4.EURHet 7e Zinktuig[6]02:17,38(4)04:48,11(4)
 Harmen Roubos02:30,73+28,25
5.GYAVICE[7]02:32,40(5)05:17,26(5)
 Mees Gerritsen02:44,86+57,40

za 13:40 - race 138 - [952] NSRF SB H2 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.VIDHeren 5[7]02:14,71(1)04:38,99(1)
 Tianyu Zheng02:24,28
2.EURVUF VI[3]02:16,40(2)04:41,51(2)
 Bas Spijkerman02:25,11+2,52
3.LAGHeren 7[6]02:18,60(3)04:43,15(3)
 Ian van Vorst02:24,55+4,16
4.LAGHeren 13[4]--04:44,51(4)
 Bart van Strien+5,52
5.SKAHeren 10[5]02:25,22(4)05:05,23(5)
 Lasse l' Istelle02:40,01+26,24

za 13:45 - race 139 - [952] NSRF SB H2 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.THEBootje Bapao[3]--04:34,88(1)
 Martijn Tolkamp
2.SKAHeren 4[4]--04:37,94(2)
 Christiaan van Eck+3,06
3.SKOØuwe Pik Øuwe Pijp[7]--04:40,75(3)
 Sied Vrasdonk+5,87
4.ORCBrowjob odz Komt zo snel mogelijk[6]--04:44,42(4)
 Sil van Veen+9,54
5.TRIHeren 5'19[5]--04:49,90(5)
 Beau Lagarde+15,02
6.GYAIncompotent[2]--04:53,86(6)
 Gijs de Haan+18,98

za 13:55 - race 140 - [952] NSRF SB H2 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.LAGHeren 5[4]02:03,32(1)04:14,29(1)
 Jasper Boeren02:10,97
2.AGODe Boegboorders[3]02:10,42(4)04:18,90(2)
 Niek Muijlwijk02:08,48+4,61
3.ARGArgo Heren S1[2]02:08,79(3)04:19,64(3)
 Joris Becks02:10,85+5,35
4.EURIndignus[5]02:07,31(2)04:21,03(4)
 Sietse de Man02:13,72+6,74
5.NERHeren 4[7]02:10,89(5)04:24,26(5)
 Max Bakker02:13,37+9,97
6.PROCoolBest[6]--04:25,98(6)
 Philip Wüst+11,69