Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 10:50 - race 225 - [713] 4+ H3 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCBootram[5]02:07,79(1)04:21,85(1)06:39,13(1)08:56,69(1)FA
 Collin Aldaibis02:14,0602:17,2802:17,56
2.GYAFulgur[2]02:12,76(3)04:32,01(2)06:47,64(2)08:58,40(2)FA
 Joran Timmermans02:19,2502:15,6302:10,76+1,71
3.THEKamikaze Compos[4]02:12,15(2)04:40,27(3)07:14,30(3)09:38,84(3)FB
 Diederik Engelberts02:28,1202:34,0302:24,54+42,15

zo 10:55 - race 226 - [713] 4+ H3 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROCompensatie[4]01:59,46(1)04:07,55(1)06:19,68(1)08:33,86(1)FA
 Yuri Laar02:08,0902:12,1302:14,18
2.EURmama gans en de eendjes[2]02:00,55(2)04:10,84(2)06:25,13(2)08:45,09(2)FA
 Julian Nauta02:10,2902:14,2902:19,96+11,23
3.SKOCøølman[3]02:09,00(3)04:22,41(3)06:40,72(3)09:02,72(3)FA
 Jack Huddlestone02:13,4102:18,3102:22,00+28,86
4.PHOVerzuipende Broeksnoekers[6]02:12,46(4)04:30,99(4)06:56,58(4)09:28,25(4)FB
 Wessel Bonneur02:18,5302:25,5902:31,67+54,39
5.ORCKyrowasis[5]02:17,66(5)04:42,16(5)07:14,65(5)09:53,23(5)FB
 Freek Kuijpers02:24,5002:32,4902:38,58+1:19,37

zo 11:05 - race 227 - [713] 4+ H3 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROImpils[5]02:02,94(1)04:19,65(1)06:36,96(1)08:50,45(1)FA
 Koen Blokland02:16,7102:17,3102:13,49
2.ARGArgo Heren 1[4]02:11,59(2)04:32,69(2)06:53,90(2)09:05,06(2)FB
 Jelle Prins02:21,1002:21,2102:11,16+14,61
3.ARGArgo Heren 2[3]02:17,07(4)04:48,04(3)07:19,57(3)09:42,01(3)FB
 Jesse de Gelder02:30,9702:31,5302:22,44+51,56
4.SKOMøartens Angels[6]02:20,54(5)04:59,13(5)07:32,69(5)09:44,42(4)FB
 George van de Grift02:38,5902:33,5602:11,73+53,97
5.SKODrøwning 2.0[2]02:16,81(3)04:50,94(4)07:32,15(4)10:04,43(5)
 Zeus Paraguas02:34,1302:41,2102:32,28+1:13,98

zo 17:20 - race 278 - [713] 4+ H3 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgo Heren 1[3]02:06,61(1)04:12,74(1)06:24,62(1)08:35,87(1)
 Jelle Prins02:06,1302:11,8802:11,25
2.THEKamikaze Compos[2]02:12,52(3)04:26,21(3)06:44,34(3)08:59,04(2)
 Diederik Engelberts02:13,6902:18,1302:14,70+23,17
3.ARGArgo Heren 2[4]02:11,49(2)--(1)06:44,03(2)09:00,26(3)
 Jesse de Gelder02:16,23+24,39
4.PHOVerzuipende Broeksnoekers[5]02:14,81(4)04:31,82(4)06:56,60(4)09:16,58(4)
 Wessel Bonneur02:17,0102:24,7802:19,98+40,71
5.ORCKyrowasis[6]02:15,07(5)04:32,30(5)06:59,20(5)09:23,98(5)
 Freek Kuijpers02:17,2302:26,9002:24,78+48,11

zo 17:25 - race 279 - [713] 4+ H3 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROCompensatie[6]01:55,44(1)04:08,16(1)06:21,94(1)08:26,10(1)
 Yuri Laar02:12,7202:13,7802:04,16
2.PROImpils[5]01:59,85(2)04:11,60(2)06:23,61(2)08:27,17(2)
 Koen Blokland02:11,7502:12,0102:03,56+1,07
3.GYAFulgur[3]02:07,37(4)04:21,83(4)06:37,54(4)08:43,12(3)
 Joran Timmermans02:14,4602:15,7102:05,58+17,02
4.EURmama gans en de eendjes[7]02:03,46(3)04:18,74(3)06:32,96(3)08:43,37(4)
 Julian Nauta02:15,2802:14,2202:10,41+17,27
5.SKOCøølman[2]02:10,31(6)04:29,11(5)06:47,25(5)08:59,63(5)
 Jack Huddlestone02:18,8002:18,1402:12,38+33,53
6.ORCBootram[4]02:09,05(5)04:30,96(6)06:55,44(6)09:09,52(6)
 Collin Aldaibis02:21,9102:24,4802:14,08+43,42