Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 09:10 - race 109 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PRORameurs[2]02:30,97(1)05:12,68(1)FA
 Elise Deen02:41,71
2.PHOPhinolentas[6]02:32,23(2)05:17,49(2)FA
 Roos van den Oever02:45,26+4,81
3.NJODames 14[4]02:37,84(3)05:27,70(3)FA
 Fleur de Leede02:49,86+15,02
4.TRIDames 13'19[3]02:54,55(6)05:54,20(4)FD
 Ning Ze Werensteijn02:59,65+41,52
5.SKOMeidøn[5]02:44,23(4)05:55,73(5)FD
 Isabel Teeuwissen03:11,50+43,05
6.SKOVØAR-TUIG[7]02:49,92(5)06:05,98(6)FE
 Emma van Haren03:16,06+53,30

za 09:15 - race 110 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir 9[4]02:38,10(2)05:28,31(1)FB
 Sophie Bos02:50,21
2.PHOklapjes en Tapjes[2]02:42,64(3)05:35,95(2)FB
 Eefje van der Gronden02:53,31+7,64
3.GYADONDERSLAG[5]02:37,34(1)05:36,25(3)FC
 Hui Ling Li02:58,91+7,94
4.SKOSTRØØIERS[3]03:02,05(5)06:00,74(4)FD
 Doris Oostendorp02:58,69+32,43
5.ORCBavaaria[6]02:57,34(4)06:03,56(5)FE
 annabel Meijers03:06,22+35,25

za 09:20 - race 111 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.TRIDames 7'19[2]02:30,93(1)05:13,50(1)FA
 Annelie Bakker02:42,57
2.GYALa Novia[4]02:42,22(2)05:33,44(2)FB
 Renate Idema02:51,22+19,94
3.NERDames 11[5]02:57,22(4)05:56,67(3)FD
 Thirza Versteege02:59,45+43,17
4.AMPDamesch9musketeers[6]02:54,59(3)06:01,87(4)FD
 Telexa Nguyen03:07,28+48,37
5.NERDames 9[3]03:25,18(5)06:57,30(5)FE
 Jippe Martens03:32,12+1:43,80

za 09:25 - race 112 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.ORCIngeblikkeld[2]02:33,28(1)05:20,60(1)FA
 Carmen DyMus02:47,32
2.NJODames 8[3]02:53,67(3)05:50,87(2)FC
 Djoeke Overduin02:57,20+30,27
3.TRIDames 15'19[4]02:52,73(2)05:57,66(3)FD
 Joni Tersteeg03:04,93+37,06
4.SKADames 12[5]02:59,29(4)06:09,08(4)FE
 Eva Potma03:09,79+48,48
5.TRIDames 17'19[6]03:18,42(5)06:46,10(5)FE
 Kim Vrolijk03:27,68+1:25,50

za 09:30 - race 113 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 5

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKOTe Drøk[3]02:54,12(3)05:32,83(1)FB
 Iris Fris02:38,71
2.ORCKokosboot[6]02:45,97(1)05:38,13(2)FC
 Merel de Goede02:52,16+5,30
3.SKOTijgørs[2]02:47,76(2)05:49,13(3)FC
 Ivy de Jonge03:01,37+16,30
4.AEGAegir 7[5]03:40,13(5)06:10,75(4)FE
 Emma Dorenbos02:30,62+37,92
5.AEGAegir 10[4]03:02,52(4)07:22,96(5)FF
 Emese Mul04:20,44+1:50,13

za 09:35 - race 114 - [854] NSRF SB D4 voorwedstrijd 6

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE, overige => FF

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKOSnøøkies[6]02:32,58(1)05:17,10(1)FA
 Ivana Winder02:44,52
2.LAGDames 7[2]02:39,98(2)05:33,61(2)FB
 Nina de Graaf02:53,63+16,51
3.ORCDROWning[4]02:40,43(3)05:33,77(3)FB
 Nikki Plug02:53,34+16,67
4.ARGArgo Dames S8[5]02:58,16(5)05:48,79(4)FC
 Isabel Kuin02:50,63+31,69
5.VIDDames 5[3]02:52,44(4)05:50,83(5)FC
 Pleun Van Haren02:58,39+33,73

za 13:50 - race 141 - [854] NSRF SB D4 F-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.AEGAegir 10[4]03:00,53(1)06:00,04(1)
 Emese Mul02:59,51

za 14:00 - race 142 - [854] NSRF SB D4 E-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.SKOVØAR-TUIG[7]02:36,66(1)05:19,88(1)
 Emma van Haren02:43,22
2.SKADames 12[4]02:46,53(3)05:31,86(2)
 Eva Potma02:45,33+11,98
3.NERDames 9[2]02:45,37(2)05:44,68(3)
 Jippe Martens02:59,31+24,80
4.ORCBavaaria[6]02:51,75(4)05:48,86(4)
 annabel Meijers02:57,11+28,98
5.TRIDames 17'19[3]03:02,68(5)06:01,38(5)
 Kim Vrolijk02:58,70+41,50
6.AEGAegir 7[5]03:03,93(6)06:13,84(6)
 Emma Dorenbos03:09,91+53,96

za 14:05 - race 143 - [854] NSRF SB D4 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NERDames 11[4]02:30,37(2)05:10,81(1)
 Thirza Versteege02:40,44
2.SKOMeidøn[2]02:34,69(3)05:19,70(2)
 Isabel Teeuwissen02:45,01+8,89
3.TRIDames 15'19[5]02:38,91(4)05:29,20(3)
 Joni Tersteeg02:50,29+18,39
4.TRIDames 13'19[3]02:41,74(5)05:35,14(4)
 Ning Ze Werensteijn02:53,40+24,33
5.SKOSTRØØIERS[7]02:28,05(1)05:48,58(5)
 Doris Oostendorp03:20,53+37,77
6.AMPDamesch9musketeers[6]02:49,70(6)05:50,75(6)
 Telexa Nguyen03:01,05+39,94

za 14:10 - race 144 - [854] NSRF SB D4 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.VIDDames 5[2]02:26,62(2)04:59,68(1)
 Pleun Van Haren02:33,06
2.GYADONDERSLAG[3]02:25,73(1)05:02,09(2)
 Hui Ling Li02:36,36+2,41
3.NJODames 8[4]02:32,99(3)05:14,23(3)
 Djoeke Overduin02:41,24+14,55
4.SKOTijgørs[6]02:37,23(4)05:24,18(4)
 Ivy de Jonge02:46,95+24,50
5.ARGArgo Dames S8[7]02:43,10(5)05:29,01(5)
 Isabel Kuin02:45,91+29,33
6.ORCKokosboot[5]02:43,90(6)05:36,46(6)
 Merel de Goede02:52,56+36,78

za 14:15 - race 145 - [854] NSRF SB D4 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.GYALa Novia[7]--04:57,33(1)
 Renate Idema
2.ORCDROWning[2]--05:01,13(2)
 Nikki Plug+3,80
3.LAGDames 7[3]--05:02,35(3)
 Nina de Graaf+5,02
4.SKOTe Drøk[4]--05:14,80(4)
 Iris Fris+17,47
5.PHOklapjes en Tapjes[6]--05:17,11(5)
 Eefje van der Gronden+19,78
6.AEGAegir 9[5]--05:42,71(6)
 Sophie Bos+45,38

za 14:20 - race 146 - [854] NSRF SB D4 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.PHOPhinolentas[2]02:22,26(1)04:47,35(1)
 Roos van den Oever02:25,09
2.PRORameurs[5]02:23,52(2)04:55,10(2)
 Elise Deen02:31,58+7,75
3.TRIDames 7'19[6]02:27,95(3)05:01,37(3)
 Annelie Bakker02:33,42+14,02
4.ORCIngeblikkeld[3]02:32,47(5)05:03,82(4)
 Carmen DyMus02:31,35+16,47
5.SKOSnøøkies[4]02:31,44(4)05:08,97(5)
 Ivana Winder02:37,53+21,62
6.NJODames 14[7]02:38,00(6)05:18,22(6)
 Fleur de Leede02:40,22+30,87