Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 10:00 - race 117 - [001] HCl 8+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROAdequaat[6]01:43,72(3)03:33,83(1)05:34,32(1)07:26,27(1)FA
 Bram Terwogt01:50,1102:00,4901:51,95
2.ARGArgo[3]01:38,82(1)03:35,46(2)05:36,02(2)07:27,57(2)FA
 Lútsen van der Wal01:56,6402:00,5601:51,55+1,30
3.GYAClubheren 8+ '19[4]01:48,51(5)03:41,36(3)05:40,12(3)07:29,26(3)FB
 Bastiaan Nijman01:52,8501:58,7601:49,14+2,99
4.NJONjord[5]01:44,72(4)03:42,05(4)05:45,61(4)07:41,13(4)FB
 Alexander Kwant01:57,3302:03,5601:55,52+14,86
5.PROEquivalent[2]01:39,20(2)03:42,66(5)05:49,56(5)07:47,75(5)
 Max de Groot02:03,4602:06,9001:58,19+21,48

za 10:05 - race 118 - [001] HCl 8+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSchaduwacht[2]01:40,92(1)03:27,17(1)05:15,56(1)07:04,36(1)FA
 Daniel Versluis01:46,2501:48,3901:48,80
2.PELMerel's Kerels[5]01:42,03(2)03:34,05(2)05:24,56(2)07:19,19(2)FA
 Barend Bruggemann01:52,0201:50,5101:54,63+14,83
3.OKEOkeanos[6]01:46,87(3)03:43,09(3)05:39,81(3)07:37,36(3)FB
 Kasper Gorter01:56,2201:56,7201:57,55+33,00
4.ASOAchterstevoren[3]01:47,91(4)03:47,11(4)05:45,82(4)07:44,62(4)FB
 Tom Langelaar01:59,2001:58,7101:58,80+40,26
5.HOOHoop[4]01:48,79(5)03:48,73(5)05:48,50(5)07:49,20(5)
 Joris van Loenhout01:59,9401:59,7702:00,70+44,84

za 10:10 - race 119 - [001] HCl 8+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIKViking[4]01:38,93(1)03:26,44(1)05:16,35(1)07:03,73(1)FA
 Wouter van Kessel01:47,5101:49,9101:47,38
2.PHOPhruitsalade[3]01:40,98(2)03:27,87(2)05:18,25(2)07:05,85(2)FA
 Erik Dekker01:46,8901:50,3801:47,60+2,12
3.NERHeeren Clubacht 2019[5]01:43,15(3)03:33,44(3)05:22,64(3)07:09,16(3)FB
 Ad Ruigrok van der Werve01:50,2901:49,2001:46,52+5,43
4.LAGLaga[6]01:48,08(5)03:35,70(4)05:27,54(4)07:19,40(4)FB
 Twan Dijkstra01:47,6201:51,8401:51,86+15,67
5.TRIHCl8+'19[2]01:51,26(6)03:52,02(6)05:48,06(5)07:43,41(5)
 Max van der Velden02:00,7601:56,0401:55,35+39,68
6.THEClubheren 2019[7]01:44,60(4)03:47,66(5)05:49,89(6)07:46,90(6)
 Joost van de Beek02:03,0602:02,2301:57,01+43,17

za 15:50 - race 161 - [001] HCl 8+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERHeeren Clubacht 2019[3]01:39,77(1)03:28,59(1)05:22,99(1)07:07,35(1)
 Ad Ruigrok van der Werve01:48,8201:54,4001:44,36
2.LAGLaga[7]01:44,84(4)03:35,39(4)05:31,24(3)07:13,84(2)
 Twan Dijkstra01:50,5501:55,8501:42,60+6,49
3.GYAClubheren 8+ '19[4]01:43,97(3)03:33,78(2)05:29,46(2)07:15,67(3)
 Bastiaan Nijman01:49,8101:55,6801:46,21+8,32
4.NJONjord[2]01:47,07(5)03:37,54(5)05:32,92(4)07:20,67(4)
 Alexander Kwant01:50,4701:55,3801:47,75+13,32
5.OKEOkeanos[5]01:41,06(2)03:34,45(3)05:34,28(5)07:29,85(5)
 Kasper Gorter01:53,3901:59,8301:55,57+22,50
6.ASOAchterstevoren[6]--03:46,43(6)05:51,91(6)07:48,15(6)
 Tom Langelaar02:05,4801:56,24+40,80

za 15:55 - race 162 - [001] HCl 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIKViking[5]01:36,83(1)03:25,44(1)05:15,51(1)07:00,78(1)
 Wouter van Kessel01:48,6101:50,0701:45,27
2.SKOSchaduwacht[4]01:38,08(2)03:27,92(2)05:18,51(2)07:02,87(2)
 Daniel Versluis01:49,8401:50,5901:44,36+2,09
3.PELMerel's Kerels[2]01:38,85(3)03:29,35(3)05:20,30(3)07:06,75(3)
 Barend Bruggemann01:50,5001:50,9501:46,45+5,97
4.PHOPhruitsalade[7]01:42,40(6)03:37,94(4)05:30,70(4)07:20,33(4)
 Erik Dekker01:55,5401:52,7601:49,63+19,55
5.ARGArgo[3]01:40,72(4)03:39,72(6)05:35,59(5)07:25,62(5)
 Lútsen van der Wal01:59,0001:55,8701:50,03+24,84
6.PROAdequaat[6]01:41,65(5)03:39,47(5)05:35,99(6)07:27,66(6)
 Bram Terwogt01:57,8201:56,5201:51,67+26,88