Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 08:50 - race 205 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo Dames S1[4]02:12,31(1)04:36,66(1)FA
 Louise Vonk02:24,35
2.PROComplex[6]02:26,40(5)04:48,45(2)FA
 Marsha Kamsteeg02:22,05+11,79
3.OKELeeuwinnen[7]02:18,03(2)04:48,65(3)FB
 Julia Hartman02:30,62+11,99
4.SKOSabøøtage[2]02:25,75(4)05:00,93(4)FC
 Cend-Suren Altangerel02:35,18+24,27
5.ARGArgo Dames S3[3]02:25,03(3)05:04,20(5)FD
 Nadine Kuiper02:39,17+27,54
6.ORCBoegbeeldig[5]02:30,48(6)05:19,73(6)FD
 Jonne Draper02:49,25+43,07

zo 08:55 - race 206 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.OKEProwsecco[6]02:12,81(1)04:37,66(1)FA
 Vera Snellen02:24,85
2.GYAGrandioso B[7]02:17,29(2)04:43,04(2)FA
 Noel Oppel02:25,75+5,38
3.THEBorrelbootje[4]02:18,62(3)04:43,76(3)FA
 Merel Tetteroo02:25,14+6,10
4.AEGAegir 3[5]02:20,67(5)04:56,85(4)FB
 Britt Horstink02:36,18+19,19
5.ARGArgo Dames S2[2]02:24,04(6)04:59,74(5)FC
 Mirjam Groesbeek02:35,70+22,08
6.ORCHardslag[3]02:20,20(4)05:02,65(6)FD
 Milot Tubben02:42,45+24,99

zo 09:00 - race 207 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.GYAGrandioso A[4]02:11,84(1)04:34,16(1)FA
 Marlon Sulkers02:22,32
2.LAGDames 3[5]02:21,00(3)04:49,66(2)FB
 Sarah van der Kooi02:28,66+15,50
3.EURSlaggaat[7]02:19,30(2)04:51,50(3)FB
 Sophie Hage02:32,20+17,34
4.SKOHØYE[6]02:23,43(4)04:53,58(4)FB
 Lotte van Dijk02:30,15+19,42
5.TRIDames 9'19[3]02:25,81(5)04:56,93(5)FC
 Malou van Beek02:31,12+22,77
6.SKOVLØG[2]02:30,66(6)05:09,52(6)FD
 Irene van Casteren02:38,86+35,36

zo 09:05 - race 208 - [851] NSRF SB D1 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKADames 3[5]02:21,81(1)04:51,08(1)FB
 Estelle Tamming02:29,27
2.TRIDames 3'19[4]02:23,94(3)04:59,45(2)FC
 Myrthe Hemker02:35,51+8,37
3.PROCha Cha Slide[3]02:23,75(2)04:59,76(3)FC
 Marjolein Muller02:36,01+8,68
4.OKEGaan Voor Goudvis[7]02:24,81(4)05:02,12(4)FC
 Amber Distelbrink02:37,31+11,04
5.NJODames 3[2]02:35,12(5)05:21,24(5)FD
 Marjolijn de Lange02:46,12+30,16
6.THE3 Muskesteers[6]02:46,89(6)05:30,09(6)FD
 Emma Verbeek02:43,20+39,01

zo 19:55 - race 245 - [851] NSRF SB D1 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
geannuleerd

zo 19:00 - race 246 - [851] NSRF SB D1 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
geannuleerd

zo 14:05 - race 247 - [851] NSRF SB D1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.SKADames 3[5]02:21,47(1)04:43,37(1)
 Estelle Tamming02:21,90
2.LAGDames 3[4]02:23,29(3)04:47,78(2)
 Sarah van der Kooi02:24,49+4,41
3.EURSlaggaat[6]02:22,44(2)04:51,02(3)
 Sophie Hage02:28,58+7,65
4.AEGAegir 3[2]02:25,14(5)04:54,04(4)
 Britt Horstink02:28,90+10,67
5.SKOHØYE[7]02:24,64(4)04:54,99(5)
 Lotte van Dijk02:30,35+11,62
6.OKELeeuwinnen[3]02:26,42(6)04:57,99(6)
 Julia Hartman02:31,57+14,62

zo 14:10 - race 248 - [851] NSRF SB D1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.GYAGrandioso A[5]02:15,18(1)04:30,68(1)
 Marlon Sulkers02:15,50
2.OKEProwsecco[3]02:17,54(3)04:35,99(2)
 Vera Snellen02:18,45+5,31
3.ARGArgo Dames S1[4]02:16,96(2)04:39,49(3)
 Louise Vonk02:22,53+8,81
4.THEBorrelbootje[7]02:21,37(5)04:44,25(4)
 Merel Tetteroo02:22,88+13,57
5.GYAGrandioso B[2]02:20,91(4)04:45,27(5)
 Noel Oppel02:24,36+14,59
6.PROComplex[6]02:28,30(6)05:00,63(6)
 Marsha Kamsteeg02:32,33+29,95