Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 11:40 - race 233 - [024] DErv 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.RICRIC[4]02:24,33(1)04:54,19(1)07:20,18(1)09:45,03(1)FA
 Hannah Heideveld02:29,8602:25,9902:24,85
2.DDSDDS 1[3]02:40,92(2)05:21,45(2)07:55,53(2)10:27,81(2)FA
 Jaike Locht02:40,5302:34,0802:32,28+42,78
3.DUDWimpeltje[2]02:42,25(3)05:25,36(3)08:01,03(3)10:35,20(3)FB
 Melissa Geldof02:43,1102:35,6702:34,17+50,17
4.SKASkadi[6]02:48,23(4)05:31,60(4)08:07,13(4)10:44,01(4)FB
 Nicky Maassen02:43,3702:35,5302:36,88+58,98
5.PELPelargos[5]02:48,81(5)05:35,29(5)08:14,95(5)10:51,66(5)
 Wies Soethoudt02:46,4802:39,6602:36,71+1:06,63

zo 11:45 - race 234 - [024] DErv 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AGO'Ruben zonder Hugo'[2]02:28,13(2)04:54,75(2)07:27,80(1)09:59,39(1)FA
 Nicole Land02:26,6202:33,0502:31,59
2.ARGArgo[7]02:33,89(6)05:04,01(3)07:36,01(3)10:11,10(2)FA
 Sara Almeloo02:30,1202:32,0002:35,09+11,71
3.PHOSibylle Lange[4]02:23,41(1)04:53,06(1)07:33,84(2)10:11,91(3)FB
 Sibylle Lange02:29,6502:40,7802:38,07+12,52
4.LAGLaga[3]02:33,50(5)05:07,48(6)07:50,54(6)10:27,25(4)FB
 Anne-Fleur Janssen02:33,9802:43,0602:36,71+27,86
5.DDSDDS 2[6]02:31,59(4)05:05,93(5)07:47,59(4)10:29,12(5)
 Vera de Jong02:34,3402:41,6602:41,53+29,73
6.PHOJuliette Breuseker[5]02:28,47(3)05:04,90(4)07:49,48(5)10:30,65(6)
 Juliette Breuseker02:36,4302:44,5802:41,17+31,26

zo 11:50 - race 235 - [024] DErv 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[3]02:25,71(3)04:54,64(1)07:30,20(1)10:02,22(1)FA
 Elianne Hopman02:28,9302:35,5602:32,02
2.AMSAmstel[7]02:23,83(2)04:59,80(2)07:39,38(2)10:09,80(2)FA
 Mina Solanki02:35,9702:39,5802:30,42+7,58
3.GYASnelleBanaan[2]02:22,53(1)05:00,66(3)07:47,89(3)10:25,89(3)FB
 Femke Metz02:38,1302:47,2302:38,00+23,67
4.PROAnoeska de Jong[4]02:29,49(4)05:08,20(4)07:53,00(4)10:30,78(4)FB
 Anoeska de Jong02:38,7102:44,8002:37,78+28,56
5.PHOPhocas 2[6]02:35,38(5)05:16,93(5)08:04,30(5)10:42,28(5)
 Danique Dinjens02:41,5502:47,3702:37,98+40,06
6.SKOSøwiesø[5]02:46,58(6)05:26,92(6)08:09,53(6)10:43,34(6)
 Zoë Balder02:40,3402:42,6102:33,81+41,12

zo 16:25 - race 271 - [024] DErv 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKASkadi[3]02:30,08(2)--(2)07:49,06(1)10:23,00(1)
 Nicky Maassen02:33,94
2.PROAnoeska de Jong[2]02:24,28(1)--(1)07:50,68(2)10:26,55(2)
 Anoeska de Jong02:35,87+3,55
3.DUDWimpeltje[5]02:34,58(3)--(3)08:06,82(3)10:46,37(3)
 Melissa Geldof02:39,55+23,37
4.GYASnelleBanaan[4]----(4)08:18,12(4)11:02,23(4)
 Femke Metz02:44,11+39,23
5.LAGLaga[6]02:39,27(4)--(5)08:29,90(5)11:16,06(5)
 Anne-Fleur Janssen02:46,16+53,06

zo 16:30 - race 272 - [024] DErv 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICRIC[3]02:20,28(1)04:45,25(1)07:07,49(1)09:29,56(1)
 Hannah Heideveld02:24,9702:22,2402:22,07
2.ARGArgo[7]02:26,73(2)04:59,35(2)07:33,07(3)10:04,13(2)
 Sara Almeloo02:32,6202:33,7202:31,06+34,57
3.AGO'Ruben zonder Hugo'[4]02:27,05(3)05:06,16(4)07:29,08(2)10:06,38(3)
 Nicole Land02:39,1102:22,9202:37,30+36,82
4.AMSAmstel[2]02:29,70(4)04:59,79(3)07:40,01(4)10:18,85(4)
 Mina Solanki02:30,0902:40,2202:38,84+49,29
5.DDSDDS 1[6]02:32,87(5)05:17,44(5)07:54,55(5)10:36,73(5)
 Jaike Locht02:44,5702:37,1102:42,18+1:07,17