Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO402GLITTØRNSRF SB D2voorwedstrijd 1[4]04:53,844e
Wies Zagt
SKO403EscøllatieNSRF SB D2voorwedstrijd 1[5]05:05,335e
Floor Tolsma
SKO440Øuwe Pik Øuwe PijpNSRF SB H2voorwedstrijd 3[6]04:31,593e
Sied Vrasdonk
SKO452MeidønNSRF SB D4voorwedstrijd 1[5]05:55,735e
Isabel Teeuwissen
SKO454VØAR-TUIGNSRF SB D4voorwedstrijd 1[7]06:05,986e
Emma van Haren
SKO456STRØØIERSNSRF SB D4voorwedstrijd 2[3]06:00,744e
Doris Oostendorp
SKO470TijgørsNSRF SB D4voorwedstrijd 5[2]05:49,133e
Ivy de Jonge
SKO471Te DrøkNSRF SB D4voorwedstrijd 5[3]05:32,831e
Iris Fris
SKO479SnøøkiesNSRF SB D4voorwedstrijd 6[6]05:17,101e
Ivana Winder
SKO486Sønna 4+ D1voorwedstrijd 2[2]09:00,321e
Bodil Leonhart
SKO487VØØRUIT 4+ D1voorwedstrijd 2[3]10:57,695e
Kris van den Enden
SKO497SchaduwachtHCl 8+voorwedstrijd 2[2]07:04,361e
Daniel Versluis
SKO517ØldskøllHErv 2xvoorwedstrijd 2[5]08:49,892e
Koen van der Laan
SKO536Bløb 4+ D2voorwedstrijd 2[3]niet gestart
Josja Sanderink
SKO403EscøllatieNSRF SB D2C-finale[6]05:20,584e
Floor Tolsma
SKO402GLITTØRNSRF SB D2B-finale[6]05:14,466e
Wies Zagt
SKO440Øuwe Pik Øuwe PijpNSRF SB H2B-finale[7]04:40,753e
Sied Vrasdonk
SKO454VØAR-TUIGNSRF SB D4E-finale[7]05:19,881e
Emma van Haren
SKO452MeidønNSRF SB D4D-finale[2]05:19,702e
Isabel Teeuwissen
SKO456STRØØIERSNSRF SB D4D-finale[7]05:48,585e
Doris Oostendorp
SKO470TijgørsNSRF SB D4C-finale[6]05:24,184e
Ivy de Jonge
SKO471Te DrøkNSRF SB D4B-finale[4]05:14,804e
Iris Fris
SKO479SnøøkiesNSRF SB D4A-finale[4]05:08,975e
Ivana Winder
SKO586så høfligNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2[3]04:00,252e
Jules van Iterson
SKO600så modenNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[5]03:49,164e
Yannick Hoffmann
SKO635Heidrunn boot 1HDispuut C4+heat[5]01:59,63e
Benjamin Huikeshoven
SKO637A.H.D. GerstenatHDispuut C4+heat[7]02:02,74e
George van de Grift
SKO638A.D.D. Placet MihiDDispuut C4+heat[3]02:28,23e
Lin Tabak
SKO640NYX (C4+)DDispuut C4+heat[5]02:16,92e
Heleen Brandt
SKO641NYXeendjesDDispuut C4+heat[6]02:12,51e
Lisanne Smulders
SKO487VØØRUIT 4+ D1B-finale[3]10:14,681e
Kris van den Enden
SKO486Sønna 4+ D1A-finale[4]08:44,062e
Bodil Leonhart
SKO497SchaduwachtHCl 8+A-finale[4]07:02,872e
Daniel Versluis
SKO648KrøkøD 4*A-finale[2]08:34,981e
Dieder Stolk
SKO652D4*D 4*A-finale[6]08:45,484e
Pam Scheer
SKO998Bløb 4+ D2B-finale[7]09:34,461e
Josja Sanderink
SKO573Twørk 4+ D3voorwedstrijd 1[7]10:27,846e
Jessie Rietdijk
SKO576Søepøltjes 4+ D3voorwedstrijd 2[4]10:12,332e
Demi Peek
SKO578LØRELEI 4+ D3voorwedstrijd 2[6]10:18,233e
Jolien Janssen
SKO517ØldskøllHErv 2xB-finale[4]08:52,015e
Koen van der Laan
SKO600så modenNSRF H C4+ KlassementC-finale[3]04:05,962e
Yannick Hoffmann
SKO586så høfligNSRF H C4+ KlassementB-finale[4]04:07,963e
Jules van Iterson

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO682ØL ER GULLNSRF SB H3voorwedstrijd 1[5]04:46,343e
Jona van Gessel
SKO703SabøøtageNSRF SB D1voorwedstrijd 1[2]05:00,934e
Cend-Suren Altangerel
SKO715VLØGNSRF SB D1voorwedstrijd 3[2]05:09,526e
Irene van Casteren
SKO719HØYENSRF SB D1voorwedstrijd 3[6]04:53,584e
Lotte van Dijk
SKO729The Røwing StønesNSRF SB H4voorwedstrijd 1[4]05:23,163e
Camile Uiterwijk
SKO732Tuig van de RiggørsNSRF SB H4voorwedstrijd 1[7]04:59,711e
Boaz Tsur
SKO744Blicksemvier4+ H1voorwedstrijd 1[7]08:38,115e
Remus Otten
SKO745Gladde Bøys4+ H1voorwedstrijd 2[2]08:23,173e
David Brouwer
SKO756DCl8+DCl 8+voorwedstrijd 2[3]08:20,055e
Irene van Damme
SKO768Skøll/NereusHE 2-voorwedstrijd 2[7]07:32,791e
Jan van der Bij
SKO775Desbøøt voor de smaak4+ H2voorwedstrijd 1[2]08:44,585e
Perry Leijen
SKO797NikachuDE 1xvoorwedstrijd 1[2]09:19,081e
Nika Vos
SKO817Cøølman4+ H3voorwedstrijd 2[3]09:02,723e
Jack Huddlestone
SKO820Drøwning 2.04+ H3voorwedstrijd 3[2]10:04,435e
Zeus Paraguas
SKO825Møartens Angels4+ H3voorwedstrijd 3[6]09:44,424e
George van de Grift
SKO870SøwiesøDErv 1xvoorwedstrijd 3[5]10:43,346e
Zoë Balder
SKO891Larp PauwinkVoorzitter 1xheat[4]10:57,222e
Lars Schouwink
SKO682ØL ER GULLNSRF SB H3B-finale[7]04:40,792e
Jona van Gessel
SKO719HØYENSRF SB D1B-finale[7]04:54,995e
Lotte van Dijk
SKO729The Røwing StønesNSRF SB H4B-finale[5]04:49,501e
Camile Uiterwijk
SKO732Tuig van de RiggørsNSRF SB H4A-finale[5]04:45,753e
Boaz Tsur
SKO938Kantje StuurbøørdNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[4]04:32,081e
Renske van Druten
SKO941Kantje BakbøørdNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[7]04:39,604e
Susan Visser
SKO744Blicksemvier4+ H1B-finale[6]08:38,016e
Remus Otten
SKO745Gladde Bøys4+ H1A-finale[7]08:34,926e
David Brouwer
SKO797NikachuDE 1xA-finale[4]09:03,274e
Nika Vos
SKO775Desbøøt voor de smaak4+ H2A-finale[7]08:44,196e
Perry Leijen
SKO958Røy en NinaMix 2xA-finale[3]09:25,022e
Fleur Tolmeijer
SKO817Cøølman4+ H3A-finale[2]08:59,635e
Jack Huddlestone
SKO941Kantje BakbøørdNSRF D C4+ KlassementC-finale[4]04:40,683e
Susan Visser
SKO938Kantje StuurbøørdNSRF D C4+ KlassementA-finale[3]04:20,062e
Renske van Druten