Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKO402GLITTØRNSRF SB D2voorwedstrijd 1za 08:30[4]
Wies Zagt
SKO403EscøllatieNSRF SB D2voorwedstrijd 1za 08:30[5]
Floor Tolsma
SKO440Øuwe Pik Øuwe PijpNSRF SB H2voorwedstrijd 3za 09:00[6]
Sied Vrasdonk
SKO452MeidønNSRF SB D4voorwedstrijd 1za 09:10[5]
Isabel Teeuwissen
SKO454VØAR-TUIGNSRF SB D4voorwedstrijd 1za 09:10[7]
Emma van Haren
SKO456STRØØIERSNSRF SB D4voorwedstrijd 2za 09:15[3]
Doris Oostendorp
SKO470TijgørsNSRF SB D4voorwedstrijd 5za 09:30[2]
Ivy de Jonge
SKO471Te DrøkNSRF SB D4voorwedstrijd 5za 09:30[3]
Iris Fris
SKO479SnøøkiesNSRF SB D4voorwedstrijd 6za 09:35[6]
Ivana Winder
SKO486Sønna 4+ D1voorwedstrijd 2za 09:55[2]
Bodil Leonhart
SKO487VØØRUIT 4+ D1voorwedstrijd 2za 09:55[3]
Kris van den Enden
SKO497SchaduwachtHCl 8+voorwedstrijd 2za 10:05[2]
Daniel Versluis
SKO517ØldskøllHErv 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[5]
Koen van der Laan
SKO536Bløb 4+ D2voorwedstrijd 2za 10:50[3]
Josja Sanderink
SKO403EscøllatieNSRF SB D2C-finaleza 13:20[6]
Floor Tolsma
SKO402GLITTØRNSRF SB D2B-finaleza 13:25[6]
Wies Zagt
SKO440Øuwe Pik Øuwe PijpNSRF SB H2B-finaleza 13:45[7]
Sied Vrasdonk
SKO454VØAR-TUIGNSRF SB D4E-finaleza 14:00[7]
Emma van Haren
SKO452MeidønNSRF SB D4D-finaleza 14:05[2]
Isabel Teeuwissen
SKO456STRØØIERSNSRF SB D4D-finaleza 14:05[7]
Doris Oostendorp
SKO470TijgørsNSRF SB D4C-finaleza 14:10[6]
Ivy de Jonge
SKO471Te DrøkNSRF SB D4B-finaleza 14:15[4]
Iris Fris
SKO479SnøøkiesNSRF SB D4A-finaleza 14:20[4]
Ivana Winder
SKO586så høfligNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 2za 14:30[3]
Jules van Iterson
SKO600så modenNSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4za 14:40[5]
Yannick Hoffmann
SKO635Heidrunn boot 1HDispuut C4+heatza 15:10[5]
Benjamin Huikeshoven
SKO637A.H.D. GerstenatHDispuut C4+heatza 15:10[7]
George van de Grift
SKO638A.D.D. Placet MihiDDispuut C4+heatza 15:20[3]
Lin Tabak
SKO640NYX (C4+)DDispuut C4+heatza 15:20[5]
Heleen Brandt
SKO641NYXeendjesDDispuut C4+heatza 15:20[6]
Lisanne Smulders
SKO487VØØRUIT 4+ D1B-finaleza 15:40[3]
Kris van den Enden
SKO486Sønna 4+ D1A-finaleza 15:45[4]
Bodil Leonhart
SKO497SchaduwachtHCl 8+A-finaleza 15:55[4]
Daniel Versluis
SKO648KrøkøD 4*A-finaleza 16:10[2]
Dieder Stolk
SKO652D4*D 4*A-finaleza 16:10[6]
Pam Scheer
SKO998Bløb 4+ D2B-finaleza 16:15[7]
Josja Sanderink
SKO573Twørk 4+ D3voorwedstrijd 1za 16:50[7]
Jessie Rietdijk
SKO576Søepøltjes 4+ D3voorwedstrijd 2za 16:55[4]
Demi Peek
SKO578LØRELEI 4+ D3voorwedstrijd 2za 16:55[6]
Jolien Janssen
SKO517ØldskøllHErv 2xB-finaleza 17:25[4]
Koen van der Laan
SKO600så modenNSRF H C4+ KlassementC-finaleza 18:10[3]
Yannick Hoffmann
SKO586så høfligNSRF H C4+ KlassementB-finaleza 18:15[4]
Jules van Iterson

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKO682ØL ER GULLNSRF SB H3voorwedstrijd 1zo 08:30[5]
Jona van Gessel
SKO703SabøøtageNSRF SB D1voorwedstrijd 1zo 08:50[2]
Cend-Suren Altangerel
SKO715VLØGNSRF SB D1voorwedstrijd 3zo 09:00[2]
Irene van Casteren
SKO719HØYENSRF SB D1voorwedstrijd 3zo 09:00[6]
Lotte van Dijk
SKO729The Røwing StønesNSRF SB H4voorwedstrijd 1zo 09:10[4]
Camile Uiterwijk
SKO732Tuig van de RiggørsNSRF SB H4voorwedstrijd 1zo 09:10[7]
Boaz Tsur
SKO744Blicksemvier4+ H1voorwedstrijd 1zo 09:30[7]
Remus Otten
SKO745Gladde Bøys4+ H1voorwedstrijd 2zo 09:35[2]
David Brouwer
SKO756DCl8+DCl 8+voorwedstrijd 2zo 09:45[3]
Irene van Damme
SKO768Skøll/NereusHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:05[7]
Jan van der Bij
SKO775Desbøøt voor de smaak4+ H2voorwedstrijd 1zo 10:10[2]
Perry Leijen
SKO797NikachuDE 1xvoorwedstrijd 1zo 10:35[2]
Nika Vos
SKO817Cøølman4+ H3voorwedstrijd 2zo 10:55[3]
Jack Huddlestone
SKO820Drøwning 2.04+ H3voorwedstrijd 3zo 11:05[2]
Zeus Paraguas
SKO825Møartens Angels4+ H3voorwedstrijd 3zo 11:05[6]
George van de Grift
SKO870SøwiesøDErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:50[5]
Zoë Balder
SKO891Larp PauwinkVoorzitter 1xheatzo 12:15[4]
Lars Schouwink
SKO682ØL ER GULLNSRF SB H3B-finalezo 13:55[7]
Jona van Gessel
SKO719HØYENSRF SB D1B-finalezo 14:05[7]
Lotte van Dijk
SKO729The Røwing StønesNSRF SB H4B-finalezo 14:15[5]
Camile Uiterwijk
SKO732Tuig van de RiggørsNSRF SB H4A-finalezo 14:20[5]
Boaz Tsur
SKO938Kantje StuurbøørdNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4zo 15:00[4]
Renske van Druten
SKO941Kantje BakbøørdNSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4zo 15:00[7]
Susan Visser
SKO744Blicksemvier4+ H1B-finalezo 15:15[6]
Remus Otten
SKO745Gladde Bøys4+ H1A-finalezo 15:20[7]
David Brouwer
SKO797NikachuDE 1xA-finalezo 15:50[4]
Nika Vos
SKO775Desbøøt voor de smaak4+ H2A-finalezo 16:15[7]
Perry Leijen
SKO958Røy en NinaMix 2xA-finalezo 17:00[3]
Fleur Tolmeijer
SKO817Cøølman4+ H3A-finalezo 17:25[2]
Jack Huddlestone
SKO941Kantje BakbøørdNSRF D C4+ KlassementC-finalezo 18:05[4]
Susan Visser
SKO938Kantje StuurbøørdNSRF D C4+ KlassementA-finalezo 18:15[3]
Renske van Druten