Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 10:35 - race 222 - [103] DE 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKONikachu[2]02:15,75(1)04:38,41(1)06:59,41(1)09:19,08(1)FA
 Nika Vos02:22,6602:21,0002:19,67
2.ASOBertha 78[3]02:18,07(2)04:42,23(2)07:06,41(2)09:28,22(2)FA
 Fleur Jaspers02:24,1602:24,1802:21,81+9,14
3.HOOHoop[4]02:19,91(3)04:46,43(3)07:11,27(3)09:33,41(3)
 Sara Papineau Salm02:26,5202:24,8402:22,14+14,33
4.WILWillem III 2[5]02:26,62(4)04:52,70(4)07:19,83(4)09:45,81(4)
 Jessica Drost02:26,0802:27,1302:25,98+26,73

zo 10:40 - race 223 - [103] DE 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 4[6]02:15,85(1)04:35,27(1)06:51,58(1)09:02,26(1)FA
 Ilse Paulis02:19,4202:16,3102:10,68
2.NERNereus 2[3]02:20,40(2)04:45,41(2)07:06,56(2)09:24,94(2)FA
 Yumiko Van Diest02:25,0102:21,1502:18,38+22,68
3.PHOPhocas[2]02:26,13(3)04:56,62(3)07:22,47(3)09:40,96(3)
 Thamar Kroes02:30,4902:25,8502:18,49+38,70
4.ASO"What ELS?!"[5]02:33,48(4)05:01,13(4)07:25,31(4)09:42,53(4)
 Elsemieke Hack02:27,6502:24,1802:17,22+40,27
5.OKEOkeanos 2[4]02:46,90(5)05:19,22(5)07:53,03(5)10:17,28(5)
 Emma Huijben02:32,3202:33,8102:24,25+1:15,02

zo 10:45 - race 224 - [103] DE 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILJassende Janneke[4]02:15,20(1)04:33,24(1)06:49,13(1)09:05,96(1)FA
 Janneke van der Meulen02:18,0402:15,8902:16,83
2.NERNereus 3[3]02:15,42(2)04:35,71(2)06:51,85(2)09:09,18(2)FA
 Bente Paulis02:20,2902:16,1402:17,33+3,22
3.WILWillem III 1[2]02:15,92(3)04:38,63(3)06:57,47(3)09:12,97(3)
 Mette Beugelsdijk02:22,7102:18,8402:15,50+7,01
4.OKEOkeanos 1[6]02:28,13(4)04:53,87(4)07:13,67(4)09:30,82(4)
 Aurianne Puts02:25,7402:19,8002:17,15+24,86
5.ASOAsopos 2[5]02:31,92(5)05:08,57(5)07:36,20(5)10:07,20(5)
 Roxann Geenen02:36,6502:27,6302:31,00+1:01,24

zo 15:50 - race 265 - [103] DE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 4[3]02:06,74(1)04:15,93(1)06:28,13(1)08:42,87(1)
 Ilse Paulis02:09,1902:12,2002:14,74
2.NERNereus 2[2]02:09,30(3)04:22,75(3)06:39,74(2)08:56,40(2)
 Yumiko Van Diest02:13,4502:16,9902:16,66+13,53
3.WILJassende Janneke[5]02:10,51(4)04:22,08(2)06:40,53(3)08:57,61(3)
 Janneke van der Meulen02:11,5702:18,4502:17,08+14,74
4.SKONikachu[4]02:11,06(5)04:27,00(5)06:45,02(4)09:03,27(4)
 Nika Vos02:15,9402:18,0202:18,25+20,40
5.NERNereus 3[7]02:08,93(2)04:26,04(4)06:49,71(5)09:13,78(5)
 Bente Paulis02:17,1102:23,6702:24,07+30,91
6.ASOBertha 78[6]02:13,82(6)04:32,63(6)06:57,15(6)09:22,44(6)
 Fleur Jaspers02:18,8102:24,5202:25,29+39,57