Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 10:45 - race 124 - [702] 4+ D2 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDVidar[6]02:14,73(2)04:36,21(2)07:00,09(2)09:22,81(1)FA
 Meike Van der Meulen02:21,4802:23,8802:22,72
2.LAGDames 21[2]02:14,42(1)04:36,00(1)06:58,94(1)09:23,96(2)FA
 Anke Elenbaas02:21,5802:22,9402:25,02+1,15
3.AEGAegir 1[7]02:20,87(3)04:51,05(3)07:20,69(3)09:45,75(3)FA
 Nienke Harte02:30,1802:29,6402:25,06+22,94
4.AMPActief Balans[4]02:23,44(5)04:58,15(4)07:38,64(4)10:18,45(4)FA
 hannah venderbosch02:34,7102:40,4902:39,81+55,64
5.ARGArgo Dames 3[5]02:22,16(4)05:00,14(5)07:40,61(5)10:27,60(5)FB
 Marloes Bastiaans02:37,9802:40,4702:46,99+1:04,79
6.AEGAegir 2[3]02:29,28(6)05:13,11(6)08:05,64(6)11:00,49(6)FB
 Anne Rijnfrank02:43,8302:52,5302:54,85+1:37,68

za 10:50 - race 125 - [702] 4+ D2 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo Dames 1[2]02:08,40(1)04:23,16(1)06:39,96(1)08:56,69(1)FA
 Vera van der Niet02:14,7602:16,8002:16,73
2.ORCDuizendboot[4]02:19,64(2)04:51,53(2)07:26,87(2)10:03,31(2)FA
 Mojca Kloos02:31,8902:35,3402:36,44+1:06,62
3.TRIDames 7'18[7]02:27,29(3)05:07,53(4)07:53,23(4)10:30,31(3)FB
 Mylene Janssen02:40,2402:45,7002:37,08+1:33,62
4.SAUZegevier[5]02:30,20(4)05:07,33(3)07:52,08(3)10:33,28(4)FB
 Anna Braam02:37,1302:44,7502:41,20+1:36,59
5.ASOWiebelatief[6]02:36,69(5)05:31,14(5)08:27,02(5)11:21,10(5)FB
 Emma Nordkamp02:54,4502:55,8802:54,08+2:24,41
SKOBløb   niet gestart
 Josja Sanderink

za 16:15 - race 165 - [702] 4+ D2 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOBløb[7]02:23,32(1)04:49,12(1)07:16,92(1)09:34,46(1)
 Josja Sanderink02:25,8002:27,8002:17,54
2.SAUZegevier[5]02:27,43(2)05:02,21(2)07:38,42(2)10:12,15(2)
 Anna Braam02:34,7802:36,2102:33,73+37,69
3.AEGAegir 2[2]02:32,58(4)05:08,85(3)07:44,61(3)10:20,54(3)
 Anne Rijnfrank02:36,2702:35,7602:35,93+46,08
4.ARGArgo Dames 3[6]02:31,49(3)05:13,98(4)07:58,38(5)10:31,41(4)
 Marloes Bastiaans02:42,4902:44,4002:33,03+56,95
5.TRIDames 7'18[4]02:37,55(6)05:16,89(5)07:56,41(4)10:32,94(5)
 Mylene Janssen02:39,3402:39,5202:36,53+58,48
6.ASOWiebelatief[3]02:36,13(5)05:21,95(6)08:12,75(6)10:59,10(6)
 Emma Nordkamp02:45,8202:50,8002:46,35+1:24,64

za 16:20 - race 166 - [702] 4+ D2 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIDVidar[5]02:12,24(1)04:27,30(1)06:40,88(1)08:54,71(1)
 Meike Van der Meulen02:15,0602:13,5802:13,83
2.ARGArgo Dames 1[4]02:14,68(2)04:28,95(2)06:41,98(2)08:56,16(2)
 Vera van der Niet02:14,2702:13,0302:14,18+1,45
3.LAGDames 21[3]02:16,37(3)04:31,76(3)06:45,91(3)09:04,44(3)
 Anke Elenbaas02:15,3902:14,1502:18,53+9,73
4.AEGAegir 1[7]02:17,39(4)04:39,88(4)07:00,97(4)09:26,41(4)
 Nienke Harte02:22,4902:21,0902:25,44+31,70
5.AMPActief Balans[2]02:22,03(5)04:52,46(5)07:20,06(5)09:47,42(5)
 hannah venderbosch02:30,4302:27,6002:27,36+52,71
6.ORCDuizendboot[6]02:23,44(6)04:56,22(6)07:25,69(6)09:54,54(6)
 Mojca Kloos02:32,7802:29,4702:28,85+59,83