Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 09:10 - race 209 - [954] NSRF SB H4 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKOTuig van de Riggørs[7]02:29,83(1)04:59,71(1)FA
 Boaz Tsur02:29,88
2.NJOHeren 5[5]02:34,74(2)05:06,22(2)FA
 Ludolf Jongeneel02:31,48+6,51
3.SKOThe Røwing Stønes[4]02:42,91(5)05:23,16(3)FB
 Camile Uiterwijk02:40,25+23,45
4.SKAHeren 8[3]02:38,84(3)05:37,62(4)FB
 Albert jan Hoven02:58,78+37,91
5.AEGAegir 8[6]02:42,69(4)05:38,41(5)FB
 Wouter Vos02:55,72+38,70
6.NERHeren 3[2]02:51,40(6)05:53,25(6)FB
 Bart Joosten03:01,85+53,54

zo 09:15 - race 210 - [954] NSRF SB H4 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NERHeren 13[4]02:16,33(1)04:40,37(1)FA
 Joost van der Veen02:24,04
2.PHOC4xDuurder[2]02:27,27(3)04:55,43(2)FA
 Pim van Sambeeck02:28,16+15,06
3.AMPNovus Dionysus[3]02:25,77(2)04:58,24(3)FA
 Hidde Stegink02:32,47+17,87
4.AEGAegir 9[7]02:32,64(4)05:12,14(4)FA
 Laurens van der Knaap02:39,50+31,77
5.TRIHeren 13'19[6]02:36,34(5)05:15,43(5)FB
 Boris Kik02:39,09+35,06
6.AEGAegir 4[5]02:38,74(6)05:24,74(6)FB
 Bas van den Boomgaard02:46,00+44,37

zo 14:15 - race 249 - [954] NSRF SB H4 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.SKOThe Røwing Stønes[5]02:25,50(1)04:49,50(1)
 Camile Uiterwijk02:24,00
2.TRIHeren 13'19[3]02:30,70(2)05:03,09(2)
 Boris Kik02:32,39+13,59
3.AEGAegir 4[2]02:30,70(2)05:09,74(3)
 Bas van den Boomgaard02:39,04+20,24
4.NERHeren 3[7]02:36,43(5)05:11,30(4)
 Bart Joosten02:34,87+21,80
5.SKAHeren 8[4]02:32,66(4)05:33,31(5)
 Albert jan Hoven03:00,65+43,81
6.AEGAegir 8[6]02:49,17(6)05:38,30(6)
 Wouter Vos02:49,13+48,80

zo 14:20 - race 250 - [954] NSRF SB H4 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NERHeren 13[4]02:13,52(1)04:30,11(1)
 Joost van der Veen02:16,59
2.AEGAegir 9[2]02:23,18(4)04:45,08(2)
 Laurens van der Knaap02:21,90+14,97
3.SKOTuig van de Riggørs[5]02:23,58(5)04:45,75(3)
 Boaz Tsur02:22,17+15,64
4.NJOHeren 5[3]02:21,01(2)04:46,67(4)
 Ludolf Jongeneel02:25,66+16,56
5.PHOC4xDuurder[6]02:22,35(3)04:47,63(5)
 Pim van Sambeeck02:25,28+17,52
6.AMPNovus Dionysus[7]02:25,56(6)04:56,76(6)
 Hidde Stegink02:31,20+26,65