Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASO82AsoposLDSB 1xtime-trial08:16,4316e
Elsemieke Hack
ASO108AsoposDSB 1xtime-trial07:59,5317e
Fleur Jaspers
ASO120AsoposDE 1xtime-trial08:29,7531e
Roxann Geenen
ASO126Asopos (p2)LHE 1xtime-trial07:08,607e
Ward van Zeijl
ASO132AsoposLHSB 1xtime-trial07:21,4414e
Mees van der Meer

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposDSB 1xkwart-finale 1[6]08:26,785e
Fleur Jaspers
ASOAsoposLDSB 1xkwart-finale 1[6]08:50,175e
Elsemieke Hack
ASOAsoposDEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:50,644e
Djoeke Lammerse
VIDVidar/Asopos/SkøllDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:41,785e
Julia Verbruggen
ASOAsoposLDEj 4*voorwedstrijd 3[3]08:05,464e
Manon Brenters
ASOAsoposLHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:39,023e
Lucas Hoedemaker
ASOAsopos (p2)LHE 1xkwart-finale 2[5]08:06,282e
Ward van Zeijl
ASOAsoposLHSB 1xkwart-finale 3[5]08:13,704e
Mees van der Meer
ASOAsoposDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:49,142e
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:49,665e
Casper Roes
ASOAsoposLHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:47,211e
Felix Brongers
ASOAsoposHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:09,435e
sergio griffioen
ASOAsopos 1HEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,984e
Niels Levelt
ASOAsopos 2HEj 4+voorwedstrijd 3[5]07:52,844e
Robert Porter
ASOAsopos (p2)LHE 1xhalve-finale 1[3]07:53,733e
Ward van Zeijl
ASOAsoposDDev 2xA-finale[5]08:37,265e
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLHDev 2xA-finale[1]07:34,182e
Felix Brongers

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposHG 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,073e
sergio griffioen
ASOAsoposLHG 4-voorwedstrijd 2[5]07:31,795e
Casper Roes
ASOAsoposLDB 4*voorwedstrijd 2[2]08:05,121e
Manon Brenters
ASOAsoposDB 8+voorwedstrijd 2[6]07:39,894e
Djoeke Lammerse
ASOAsoposHG 2-voorwedstrijd 3[2]08:15,035e
Siem de Visser
ASOAsoposLHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,212e
Lucas Hoedemaker
ASOAsopos 1HB 4+voorwedstrijd 3[1]07:39,366e
Niels Levelt
ASOAsopos 1DB 1xvoorwedstrijd 3[2]09:09,393e
Roxann Geenen
ASOAsopos 2DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:43,821e
Fleur Jaspers
ASOAsoposDG 2-voorwedstrijd 2[3]09:08,804e
Vivian Andriessen
ASOAsoposLHG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:29,323e
Felix Brongers
ASOAsoposLHB 1xvoorwedstrijd 4[5]08:25,671e
Jarno Hagelen
ASOAsoposLDB 4*A-finale[3]07:59,782e
Manon Brenters
ASOAsoposLHB 8+A-finale[4]06:46,436e
Lucas Hoedemaker
ASOAsoposLDSB 1xC-finale[5]09:11,285e
Elsemieke Hack
ASOAsoposLHSB 1xC-finale[3]08:00,492e
Mees van der Meer
ASOAsopos (p2)LHE 1xA-finale[5]07:43,925e
Ward van Zeijl
ASOAsopos 2DB 1xA-finale[1]08:48,061e
Fleur Jaspers
ASOAsoposLHB 1xA-finale[4]08:20,685e
Jarno Hagelen
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken