Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASO82Elsemieke HackLDSB 1xtime-trial08:16,4316e
Asopos
ASO108Fleur JaspersDSB 1xtime-trial07:59,5317e
Asopos
ASO120Roxann GeenenDE 1xtime-trial08:29,7531e
Asopos
ASO126Ward van ZeijlLHE 1xtime-trial07:08,607e
Asopos (p2)
ASO132Mees van der MeerLHSB 1xtime-trial07:21,4414e
Asopos

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOFleur JaspersDSB 1xkwart-finale 1[6]08:26,785e
Asopos
ASOElsemieke HackLDSB 1xkwart-finale 1[6]08:50,175e
Asopos
ASOAsoposDEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:50,644e
Djoeke Lammerse
VIDVidar/Asopos/SkøllDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:41,785e
Julia Verbruggen
ASOAsoposLDEj 4*voorwedstrijd 3[3]08:05,464e
Manon Brenters
ASOAsoposLHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:39,023e
Lucas Hoedemaker
ASOWard van ZeijlLHE 1xkwart-finale 2[5]08:06,282e
Asopos (p2)
ASOMees van der MeerLHSB 1xkwart-finale 3[5]08:13,704e
Asopos
ASOAsoposDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:49,142e
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:49,665e
Casper Roes
ASOAsoposLHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:47,211e
Felix Brongers
ASOAsoposHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:09,435e
sergio griffioen
ASOAsopos 1HEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,984e
Niels Levelt
ASOAsopos 2HEj 4+voorwedstrijd 3[5]07:52,844e
Robert Porter
ASOWard van ZeijlLHE 1xhalve-finale 1[3]07:53,733e
Asopos (p2)
ASOAsoposDDev 2xA-finale[5]08:37,265e
Sanne Dijkstra
ASOAsoposLHDev 2xA-finale[1]07:34,182e
Felix Brongers

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposHG 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,073e
sergio griffioen
ASOAsoposLHG 4-voorwedstrijd 2[5]07:31,795e
Casper Roes
ASOAsoposLDB 4*voorwedstrijd 2[2]08:05,121e
Manon Brenters
ASOAsoposDB 8+voorwedstrijd 2[6]07:39,894e
Djoeke Lammerse
ASOAsoposHG 2-voorwedstrijd 3[2]08:15,035e
Siem de Visser
ASOAsoposLHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,212e
Lucas Hoedemaker
ASOAsopos 1HB 4+voorwedstrijd 3[1]07:39,366e
Niels Levelt
ASORoxann GeenenDB 1xvoorwedstrijd 3[2]09:09,393e
Asopos 1
ASOFleur JaspersDB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:43,821e
Asopos 2
ASOAsoposDG 2-voorwedstrijd 2[3]09:08,804e
Vivian Andriessen
ASOAsoposLHG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:29,323e
Felix Brongers
ASOJarno HagelenLHB 1xvoorwedstrijd 4[5]08:25,671e
Asopos
ASOAsoposLDB 4*A-finale[3]07:59,782e
Manon Brenters
ASOAsoposLHB 8+A-finale[4]06:46,436e
Lucas Hoedemaker
ASOElsemieke HackLDSB 1xC-finale[5]09:11,285e
Asopos
ASOMees van der MeerLHSB 1xC-finale[3]08:00,492e
Asopos
ASOWard van ZeijlLHE 1xA-finale[5]07:43,925e
Asopos (p2)
ASOFleur JaspersDB 1xA-finale[1]08:48,061e
Asopos 2
ASOJarno HagelenLHB 1xA-finale[4]08:20,685e
Asopos
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken