Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC90OrcaLDE 1xtime-trial08:03,279e
Tosca Kettler
ORC96Orca 2 (p3)DE 1xtime-trial07:41,305e
Inge Janssen
ORC113Orca 1DE 1xtime-trial07:45,177e
Margriet Lantink
ORC129OrcaLHSB 1xtime-trial07:35,7021e
Niels Kanters
ORC143OrcaLHE 1xtime-trial07:06,614e
Vincent Goris
ORC163OrcaHE 1xtime-trial07:04,5212e
Daan Klomp

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1DE 1xkwart-finale 2[3]08:08,712e
Margriet Lantink
ORCOrca 2 (p3)DE 1xkwart-finale 4[4]08:12,082e
Inge Janssen
ORCOrcaLDE 1xkwart-finale 1[3]08:41,302e
Tosca Kettler
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:29,506e
Veerle Van den Meerschaut
ORCOrcaHEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:41,565e
Casper Bakker
ORCOrca/ArgoLDEj 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,025e
Anouk van Haare
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:40,233e
Lex Zwakenberg
ORCOrcaHE 1xkwart-finale 4[2]08:00,473e
Daan Klomp
ORCOrcaLHE 1xkwart-finale 4[3]08:00,372e
Vincent Goris
ORCOrcaLHSB 1xkwart-finale 4[6]08:21,845e
Niels Kanters
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:34,492e
Douwe Rietveld
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:37,342e
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 3[3]08:32,221e
Wia Ruiter
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]08:30,811e
Jonna Mourik
ORCOrcaLHDev 2xvoorwedstrijd 4[5]07:44,453e
Pelle Laken
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:19,004e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:56,073e
Cas Klingenberg
ORCOrcaLDE 1xhalve-finale 2[5]09:16,506e
Tosca Kettler
ORCOrca 1DE 1xhalve-finale 1[5]08:48,705e
Margriet Lantink
ORCOrca 2 (p3)DE 1xhalve-finale 2[2]08:27,382e
Inge Janssen
ORCOrcaHE 1xhalve-finale 2[6]08:02,746e
Daan Klomp
ORCOrcaLHE 1xhalve-finale 2[4]08:01,463e
Vincent Goris
ORCOrcaHDev 2xA-finale[6]07:39,334e
Douwe Rietveld
ORCOrca 1DDev 2xA-finale[2]08:06,441e
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xA-finale[6]08:41,356e
Ariana Tanja
ORCOrcaLDDev 2xA-finale[3]08:13,302e
Jonna Mourik

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2HG 4-voorwedstrijd 1[4]07:05,785e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HG 4-voorwedstrijd 2[4]06:53,314e
Cas Klingenberg
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 1[3]07:26,022e
Veerle Van den Meerschaut
ORCOrcaHB 8+voorwedstrijd 3[4]06:48,514e
Casper Bakker
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 3[3]07:51,954e
Boyd Beerling
ORCOrcaLHB 8+voorwedstrijd 2[5]06:37,274e
Lex Zwakenberg
ORCOrcaDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:10,602e
Nienke Hinsenveld
ORCOrca 1HB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:03,201e
Douwe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:07,792e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2DG 2xvoorwedstrijd 1[6]08:18,253e
Ariana Tanja
ORCOrca 1DG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:06,671e
Wia Ruiter
ORCOrcaLDG 2xvoorwedstrijd 3[6]08:07,811e
Jonna Mourik
ORCOrcaDG 2-voorwedstrijd 2[2]08:45,882e
Willemijn van der Pijl
ORCOrcaLHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:29,554e
Pelle Laken
ORCOrca 2LHB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:30,944e
Kai Mos
ORCOrca 1LHB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:10,851e
Niels Kanters
ORCOrcaDB 8+A-finale[6]07:41,136e
Veerle Van den Meerschaut
ORCOrcaLDE 1xB-finale[5]08:54,492e
Tosca Kettler
ORCOrca 1DE 1xB-finale[4]08:46,056e
Margriet Lantink
ORCOrca 2 (p3)DE 1xA-finale[4]08:21,804e
Inge Janssen
ORCOrcaLHSB 1xC-finale[5]08:42,896e
Niels Kanters
ORCOrcaLHE 1xA-finale[6]07:45,606e
Vincent Goris
ORCOrcaHE 1xB-finale[6]07:42,874e
Daan Klomp
ORCOrcaDB 1xA-finale[6]09:36,436e
Nienke Hinsenveld
ORCOrca 1HB 1xA-finale[3]08:09,743e
Douwe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xA-finale[4]08:10,144e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 1DG 2xA-finale[2]08:03,651e
Wia Ruiter
ORCOrca 2DG 2xA-finale[5]08:21,356e
Ariana Tanja
ORCOrcaLDG 2xA-finale[1]08:04,481e
Jonna Mourik
ORCOrcaDG 2-A-finale[3]08:39,044e
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 1LHB 1xA-finale[2]08:15,302e
Niels Kanters