zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHGb 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,203e
Max Simon
NJONjord 1HE 2-voorwedstrijd 1[2]07:44,222e
Hidde Seckel
NJONjord 2HE 2-voorwedstrijd 2[2]07:23,191e
Gerard van der Velden
NJONjordHB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,183e
Jonathan Katzman
NJO4NjordHB 8+time-trial04:58,353e
Jaro Hartsuiker
NJO28NjordDB 8+time-trial05:30,771e
Lieve Verhoeven
NJO41NjordLHB 8+time-trial05:16,6412e
Ralph de Waard
NJO48Njord 2LHB 1xtime-trial06:35,5214e
Damien Kolfoort
NJO60Njord 1LHB 1xtime-trial06:20,2711e
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 3[3]07:23,573e
Jan d' Engelbronner
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2[4]07:47,463e
Laurens van Leenen
NJONjordDGb 4-voorwedstrijd 2[2]08:49,393e
Indy Planting
NJONjordDE 1xvoorwedstrijd 1[3]09:52,081e
Elke Sanders
NJONjordHB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:33,051e
Niels Boonstra
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 1[1]08:35,921e
Yara Schepen
NJONjordLHG 4-A-finale[1]07:45,653e
Willem Ballieux
NJONjordDG 4-A-finale[4]07:51,281e
Emma Fox
NJONjord 2HE 2-A-finale[2]07:43,453e
Gerard van der Velden
NJONjordHB 8+A-finale[2]07:02,454e
Jaro Hartsuiker
NJONjordDB 8+A-finale[4]07:32,031e
Lieve Verhoeven
NJONjordDE 1xA-finale[4]08:45,821e
Elke Sanders
NJONjordHB 1xA-finale[2]07:48,012e
Niels Boonstra
NJONjordLDB 4*A-finale[3]08:21,592e
Yara Schepen

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO79NjordHDev 4-time-trial05:13,6913e
Max Simon
NJO86Njord 2DDev 4-time-trial06:09,6314e
Indy Planting
NJO90Njord 1DDev 4-time-trial05:43,245e
Emma Fox
NJO100NjordHDev 2xtime-trial05:27,926e
Jonathan Katzman
NJO127Njord 1LHDev 4-time-trial05:16,299e
Jan d' Engelbronner
NJO130Njord 2LHDev 4-time-trial05:23,7313e
Willem Ballieux
NJO139NjordLHDev 2xtime-trialniet gestart
Maurits van Heijningen
NJO154Njord 1LDDev 2xtime-trial06:43,0914e
Nuria Stikvoort
NJO166Njord 2LDDev 2xtime-trial06:20,117e
Jenny Huizing
NJO180NjordHEj 8+time-trial04:55,4213e
Jaro Hartsuiker
VID187Vidar/Aegir/NjordDEj 8+time-trial05:36,0213e
Julia Verbruggen
NJO194NjordDEj 8+time-trial05:27,984e
Lieve Verhoeven
NJO209Njord/NereusHEj 4+time-trial05:46,2613e
Laurens van Leenen
NJO222NjordLHEj 8+time-trial05:16,1315e
Ralph de Waard
NJO241NjordLDEj 4*time-trial06:11,615e
Yara Schepen
NJO250Njord 1HG 2-time-trial05:49,788e
Hidde Seckel
NJO257Njord 3HG 2-time-trial05:31,541e
Gerard van der Velden
NJO270NjordLDG 1xtime-trial06:56,3612e
Flora den Bieman
NJONjord 2HG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:48,923e
Niels Boonstra
NJONjord 1HG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:33,383e
Bouke Algie
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:54,861e
Elke Sanders
NJONjord 1LHDev 4-C-finale[4]07:10,971e
Jan d' Engelbronner
NJONjord 1HG 2-B-finale[1]07:29,812e
Hidde Seckel
NJONjord 3HG 2-A-finale[4]06:58,461e
Gerard van der Velden
NJONjord 1HG 1xB-finale[2]08:07,543e
Bouke Algie
NJONjordDG 1xA-finale[4]08:41,014e
Elke Sanders
NJONjord 1DDev 4-B-finale[4]07:25,562e
Emma Fox
NJONjordHDev 2xB-finale[3]06:59,341e
Jonathan Katzman
NJONjord 2LDDev 2xB-finale[2]08:47,053e
Jenny Huizing
NJONjordDEj 8+A-finale[1]07:41,383e
Lieve Verhoeven
NJONjordLDEj 4*B-finale[4]07:58,651e
Yara Schepen