zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordHGb 4-voorwedstrijd 3za 08:16[4]
Max Simon
NJONjord 1HE 2-voorwedstrijd 1za 08:20[2]
Hidde Seckel
NJONjord 2HE 2-voorwedstrijd 2za 08:24[2]
Gerard van der Velden
NJONjordHB 2xvoorwedstrijd 2za 08:44[3]
Jonathan Katzman
NJO4NjordHB 8+time-trialza 10:26
Jaro Hartsuiker
NJO28NjordDB 8+time-trialza 10:33
Lieve Verhoeven
NJO41NjordLHB 8+time-trialza 10:40
Ralph de Waard
NJO48Njord 2LHB 1xtime-trialza 10:47
Damien Kolfoort
NJO60Njord 1LHB 1xtime-trialza 10:47
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 3za 11:22[3]
Jan d' Engelbronner
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2za 11:34[4]
Laurens van Leenen
NJONjordDGb 4-voorwedstrijd 2za 11:42[2]
Indy Planting
NJONjordDE 1xvoorwedstrijd 1za 11:50[3]
Elke Sanders
NJONjordHB 1xvoorwedstrijd 1za 12:18[4]
Niels Boonstra
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 1za 13:55[1]
Yara Schepen
NJONjordLHG 4-A-finaleza 14:47[1]
Willem Ballieux
NJONjordDG 4-A-finaleza 15:27[4]
Emma Fox
NJONjord 2HE 2-A-finaleza 15:32[2]
Gerard van der Velden
NJONjordHB 8+A-finaleza 16:02[2]
Jaro Hartsuiker
NJONjordDB 8+A-finaleza 16:07[4]
Lieve Verhoeven
NJONjordDE 1xA-finaleza 17:07[4]
Elke Sanders
NJONjordHB 1xA-finaleza 17:12[2]
Niels Boonstra
NJONjordLDB 4*A-finaleza 17:32[3]
Yara Schepen

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJO79NjordHDev 4-time-trialzo 08:00
Max Simon
NJO86Njord 2DDev 4-time-trialzo 08:07
Indy Planting
NJO90Njord 1DDev 4-time-trialzo 08:07
Emma Fox
NJO100NjordHDev 2xtime-trialzo 08:14
Jonathan Katzman
NJO127Njord 1LHDev 4-time-trialzo 08:28
Jan d' Engelbronner
NJO130Njord 2LHDev 4-time-trialzo 08:28
Willem Ballieux
NJO139NjordLHDev 2xtime-trialzo 08:35
Maurits van Heijningen
NJO154Njord 1LDDev 2xtime-trialzo 08:42
Nuria Stikvoort
NJO166Njord 2LDDev 2xtime-trialzo 08:42
Jenny Huizing
NJO180NjordHEj 8+time-trialzo 08:49
Jaro Hartsuiker
VID187Vidar/Aegir/NjordDEj 8+time-trialzo 08:56
Julia Verbruggen
NJO194NjordDEj 8+time-trialzo 08:56
Lieve Verhoeven
NJO209Njord/NereusHEj 4+time-trialzo 09:03
Laurens van Leenen
NJO222NjordLHEj 8+time-trialzo 09:17
Ralph de Waard
NJO241NjordLDEj 4*time-trialzo 09:24
Yara Schepen
NJO250Njord 1HG 2-time-trialzo 09:31
Hidde Seckel
NJO257Njord 3HG 2-time-trialzo 09:31
Gerard van der Velden
NJO270NjordLDG 1xtime-trialzo 09:38
Flora den Bieman
NJONjord 2HG 1xvoorwedstrijd 2zo 10:07[2]
Niels Boonstra
NJONjord 1HG 1xvoorwedstrijd 3zo 10:11[3]
Bouke Algie
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 2zo 10:31[4]
Elke Sanders
NJONjord 1LHDev 4-C-finalezo 13:50[4]
Jan d' Engelbronner
NJONjord 1HG 2-B-finalezo 14:35[1]
Hidde Seckel
NJONjord 3HG 2-A-finalezo 14:40[4]
Gerard van der Velden
NJONjord 1HG 1xB-finalezo 15:10[2]
Bouke Algie
NJONjordDG 1xA-finalezo 15:35[4]
Elke Sanders
NJONjord 1DDev 4-B-finalezo 16:00[4]
Emma Fox
NJONjordHDev 2xB-finalezo 16:10[3]
Jonathan Katzman
NJONjord 2LDDev 2xB-finalezo 17:05[2]
Jenny Huizing
NJONjordDEj 8+A-finalezo 17:30[1]
Lieve Verhoeven
NJONjordLDEj 4*B-finalezo 18:05[4]
Yara Schepen