zo 10:03 - race 216 - [003] HG 1x voorwedstrijd 1

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige behalve 2 langzaamste laasten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKASkadi[3]01:54,35(1)04:03,74(1)06:11,09(1)08:20,89(1)FA
 Sander Boelens02:09,3902:07,3502:09,80
2.AEGAegir[4]01:55,07(2)04:09,14(2)06:20,53(2)08:28,40(2)FB
 Stijn Blaakman02:14,0702:11,3902:07,87+7,51
3.VIDVidar 3[2]02:02,86(3)04:27,58(3)06:46,77(3)09:04,19(3)
 Ruben van den Berg02:24,7202:19,1902:17,42+43,30

zo 10:07 - race 217 - [003] HG 1x voorwedstrijd 2

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige behalve 2 langzaamste laasten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDVidar 1[3]01:58,34(2)04:04,77(2)06:07,30(1)08:07,76(1)FA
 Jochem Hoekstra02:06,4302:02,5302:00,46
2.VIDVidar 2[4]01:54,91(1)04:00,87(1)06:09,57(2)08:09,13(2)FA
 Niek van Limbergen02:05,9602:08,7001:59,56+1,37
3.NJONjord 2[2]02:02,52(3)04:11,91(3)06:25,31(3)08:48,92(3)
 Niels Boonstra02:09,3902:13,4002:23,61+41,16

zo 10:11 - race 218 - [003] HG 1x voorwedstrijd 3

1e en tijdsnelste 2e => FA, overige behalve 2 langzaamste laasten => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo[2]01:52,67(2)03:53,99(1)06:00,69(1)08:07,52(1)FA
 Luuk Achterberg02:01,3202:06,7002:06,83
2.GYAGyas[1]01:51,69(1)03:59,16(2)06:14,58(2)08:25,41(2)FB
 Jorn Haverkort02:07,4702:15,4202:10,83+17,89
3.NJONjord 1[3]01:58,75(3)04:08,34(3)06:23,15(3)08:33,38(3)FB
 Bouke Algie02:09,5902:14,8102:10,23+25,86
4.MWCMaastrichtsche[4]02:02,04(4)04:17,90(4)06:35,46(4)08:46,91(4)FB
 Elias Stoffers02:15,8602:17,5602:11,45+39,39

zo 15:10 - race 257 - [003] HG 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAGyas[4]01:46,64(1)03:47,55(1)05:47,42(1)07:46,54(1)
 Jorn Haverkort02:00,9101:59,8701:59,12
2.AEGAegir[3]01:55,42(2)03:57,66(2)05:57,02(2)07:57,52(2)
 Stijn Blaakman02:02,2401:59,3602:00,50+10,98
3.NJONjord 1[2]01:57,91(3)04:04,19(3)06:06,24(3)08:07,54(3)
 Bouke Algie02:06,2802:02,0502:01,30+21,00
4.MWCMaastrichtsche[1]01:59,89(4)04:09,71(4)06:18,49(4)08:24,66(4)
 Elias Stoffers02:09,8202:08,7802:06,17+38,12

zo 15:15 - race 258 - [003] HG 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgo[4]01:44,54(1)03:38,51(1)05:32,99(1)07:31,69(1)
 Luuk Achterberg01:53,9701:54,4801:58,70
2.SKASkadi[1]01:53,26(3)03:48,95(3)05:42,89(2)07:40,81(2)
 Sander Boelens01:55,6901:53,9401:57,92+9,12
3.VIDVidar 1[3]01:48,62(2)03:47,32(2)05:47,49(3)07:45,50(3)
 Jochem Hoekstra01:58,7002:00,1701:58,01+13,81
4.VIDVidar 2[2]01:53,75(4)03:58,63(4)06:00,20(4)08:04,47(4)
 Niek van Limbergen02:04,8802:01,5702:04,27+32,78