zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaHGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:51,571e
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HE 2-voorwedstrijd 1[3]07:49,883e
Dylan Besten
LAGLaga 2HE 2-voorwedstrijd 1[4]07:35,791e
Jan-Willem Hurkmans
LAGLaga 3HE 2-voorwedstrijd 3[4]07:22,811e
Menno Bezema
LAGLagaHG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,152e
Fabian Driessen
LAGLagaDE 2-voorwedstrijd 2[2]08:34,541e
Rosalie Rietjens
LAG16LagaDB 8+time-trial05:32,582e
Femke van der Laan
LAG32LagaLHB 8+time-trialdid not start
Tiis van der Werf
LAG44Laga 2LHB 1xtime-trial06:15,699e
Diederik Adema
LAG54Laga 1LHB 1xtime-trial06:07,191e
Marnix Meersman
LAGLagaLHG 2xvoorwedstrijd 1[2]08:03,793e
Camiel Schreuder
LAGLaga/SkadiLDGb 2xvoorwedstrijd 2[2]08:29,093e
Emma de Zeeuw
LAGLagaLHB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:50,082e
Camiel Schreuder
LAGLaga 1HB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:27,001e
Wouter van der Meer
LAGLaga 2HB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:40,293e
Jochem van der Ham
VIDVidar/LagaLDB 4*voorwedstrijd 3[2]09:11,951e
Amber Raadschilders
LAGLagaLDB 4*voorwedstrijd 3[3]09:14,672e
Sophie Busch
LAGLaga 2LDG 2xvoorwedstrijd 2[2]09:26,193e
Silke Tas
LAGLaga 1LDG 2xvoorwedstrijd 2[3]09:16,771e
Pauline Verkaik
LAGLagaLHG 4-A-finale[2]07:47,504e
Diederik Adema
LAGLagaHGb 4-A-finale[3]06:57,151e
Daan van Haasteren
LAGLagaDG 4-A-finale[3]08:00,132e
Sylke van der Kleij
LAGLaga 3HE 2-A-finale[3]07:34,051e
Menno Bezema
LAGLaga 2HE 2-A-finale[4]07:41,502e
Jan-Willem Hurkmans
LAGLagaHG 2xA-finale[2]07:37,092e
Fabian Driessen
LAGLagaDG 2xA-finale[2]08:51,213e
Annelinde van Bergen
SKASkadi/LagaDG 2xA-finale[4]08:47,902e
Mela Sagasser
LAGLagaDE 2-A-finale[4]08:59,871e
Rosalie Rietjens
LAGLagaDB 8+A-finale[3]07:43,902e
Femke van der Laan
LAGLaga 1LHB 1xA-finale[4]08:51,722e
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHE 1xA-finale[2]08:59,453e
Lukas Pragt
LAGLaga 1LHE 1xA-finale[3]08:07,461e
Philip den Bremer
LAGLagaLHG 4+A-finale[2]07:32,401e
Marnix Meersman
LAGLaga 1HB 1xA-finale[3]07:47,471e
Wouter van der Meer
VIDVidar/LagaLDB 4*A-finale[4]08:17,831e
Amber Raadschilders
LAGLaga 2LDG 2xA-finale[1]09:10,074e
Silke Tas
LAGLaga 1LDG 2xA-finale[3]08:42,972e
Pauline Verkaik
LAGLagaLHB 2xA-finale[2]07:25,683e
Camiel Schreuder
LAGLagaDE 8+A-finale[3]06:58,912e
Rosalie Rietjens

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAG68LagaHDev 4-time-trial05:03,642e
Sietse de Vilder
LAG84LagaDDev 4-time-trial05:39,214e
Sylke van der Kleij
LAG116LagaDDev 2xtime-trial06:09,745e
Annelinde van Bergen
SKA117Skadi/LagaDDev 2xtime-trial06:09,174e
Mela Sagasser
LAG128LagaLHDev 4-time-trial05:26,1414e
Diederik Adema
LAG146LagaLHDev 2xtime-trial05:37,397e
Camiel Schreuder
LAG159LagaLDDev 2xtime-trial06:12,652e
Silke Tas
LAG163Laga/SkadiLDDev 2xtime-trial06:18,076e
Emma de Zeeuw
LAG177LagaHEj 8+time-trial04:43,532e
Paolo Pantano
LAG186LagaDEj 8+time-trial05:29,025e
Femke van der Laan
LAG202Laga/ProteusHEj 4+time-trial05:31,486e
Daan Bolkestein
LAG215LagaDEj 4+time-trial06:17,302e
Paula Hamming
LAG223LagaLHEj 8+time-trial05:05,556e
Tiis van der Werf
AEG228Aegir/LagaLHEj 8+time-trial05:12,3212e
Victor Schop
LAG239LagaLDEj 4*time-trial06:14,109e
Sophie Busch
VID248Vidar/LagaLDEj 4*time-trial06:12,598e
Amber Raadschilders
LAG259Laga 2HG 2-time-trial06:14,4212e
Ids van der Werf
LAG262Laga 1HG 2-time-trial05:51,589e
Dylan Besten
LAG277LagaLDG 1xtime-trial06:52,948e
Pauline Verkaik
LAGLaga 3LHG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:40,673e
Marnix Meersman
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:10,391e
Philip den Bremer
LAGLaga 2LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:32,511e
Lukas Pragt
LAGLagaHE 2xA-finale[2]07:20,373e
Fabian Driessen
AEGAegir/LagaLHEj 8+C-finale[1]06:41,893e
Victor Schop
LAGLagaLDEj 4*C-finale[4]07:59,632e
Sophie Busch
LAGLagaLDG 1xB-finale[1]09:16,344e
Pauline Verkaik
LAGLaga 3LHG 1xB-finale[2]08:14,663e
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHG 1xA-finale[1]07:58,733e
Lukas Pragt
LAGLaga 1LHG 1xA-finale[4]07:34,211e
Philip den Bremer
LAGLagaHDev 4-A-finale[3]06:31,261e
Sietse de Vilder
LAGLagaDDev 4-A-finale[1]07:22,314e
Sylke van der Kleij
LAGLagaDDev 2xB-finale[4]08:16,361e
Annelinde van Bergen
SKASkadi/LagaDDev 2xA-finale[1]08:14,493e
Mela Sagasser
LAGLagaLHDev 2xB-finale[2]07:43,903e
Camiel Schreuder
LAGLaga/SkadiLDDev 2xB-finale[3]08:40,002e
Emma de Zeeuw
LAGLagaLDDev 2xA-finale[3]08:50,823e
Silke Tas
LAGLagaHEj 8+A-finale[3]06:23,062e
Paolo Pantano
LAGLagaDEj 8+B-finale[4]07:34,731e
Femke van der Laan
LAGLaga/ProteusHEj 4+B-finale[3]07:46,512e
Daan Bolkestein
LAGLagaDEj 4+A-finale[3]08:45,662e
Paula Hamming
LAGLagaLHEj 8+B-finale[3]06:47,222e
Tiis van der Werf
VIDVidar/LagaLDEj 4*B-finale[1]08:19,503e
Amber Raadschilders