zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHB 2xvoorwedstrijd 1[4]07:17,291e
Jordy Leusink
AEGAegir 1DB 2xvoorwedstrijd 2[4]08:29,151e
Julia Laninga
AEG9AegirHB 8+time-trial05:03,757e
Joris Pereboom
AEG15AegirDB 8+time-trial05:33,553e
Hilde Rixt Veldhuis
VID17Vidar/AegirDB 8+time-trial05:43,6611e
Julia Verbruggen
AEG36AegirLHB 8+time-trial05:06,374e
Victor Schop
AEGAegirLHG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:55,704e
Wif Bronsgeest
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:11,212e
Stijn Wijnen
AEGAegir 2HB 4+voorwedstrijd 1[2]07:45,843e
Gerard Houwink
AEGAegir 1HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:31,291e
Brandus Adema
AEGAegirHB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:34,433e
Stijn Blaakman
AEGAegir 1LDB 1xvoorwedstrijd 2[1]12:00,703e
Maxime Heijman
AEGAegir 2LDB 1xvoorwedstrijd 3[1]11:31,063e
Roma Kloosterman
AEGAegirLDE 1xA-finale[4]08:57,761e
Roos Duijn
AEGAegirHB 2xA-finale[4]07:28,771e
Jordy Leusink
AEGAegir 1DB 2xA-finale[2]09:10,493e
Julia Laninga
AEGAegirDB 8+A-finale[2]07:52,043e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirLHB 8+A-finale[1]07:22,974e
Victor Schop
AEGAegirLHGb 4-A-finale[1]07:38,284e
Stijn Wijnen
AEGAegir 1HB 4+A-finale[4]07:03,351e
Brandus Adema

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG70AegirHDev 4-time-trial05:08,368e
Brandus Adema
AEG81AegirDDev 4-time-trial05:33,391e
Eline Cox
AEG94AegirHDev 2xtime-trial05:26,323e
Jordy Leusink
AEG115Aegir 1DDev 2xtime-trial06:20,2111e
Julia Laninga
AEG133AegirLHDev 4-time-trial05:21,7711e
Stijn Wijnen
AEG140AegirLHDev 2xtime-trial05:34,805e
Wif Bronsgeest
AEG183AegirDEj 8+time-trial05:26,493e
Hilde Rixt Veldhuis
VID187Vidar/Aegir/NjordDEj 8+time-trial05:36,0213e
Julia Verbruggen
AEG200Aegir 3HEj 4+time-trial05:30,284e
Gerard Houwink
AEG204Aegir 2HEj 4+time-trial05:26,552e
Joris Pereboom
AEG205Aegir 1HEj 4+time-trial05:35,6110e
Remco Hof
AEG228Aegir/LagaLHEj 8+time-trial05:12,3212e
Victor Schop
AEGAegirHG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:28,402e
Stijn Blaakman
AEGAegirLDB 2xA-finale[4]08:58,721e
Betty Lahr
AEGAegirLHDev 4-C-finale[2]07:25,543e
Stijn Wijnen
AEGAegir 1HEj 4+C-finale[3]07:12,982e
Remco Hof
AEGAegir/LagaLHEj 8+C-finale[1]06:41,893e
Victor Schop
AEGAegirHG 1xB-finale[3]07:57,522e
Stijn Blaakman
AEGAegirHDev 4-B-finale[1]06:43,894e
Brandus Adema
AEGAegirDDev 4-A-finale[4]07:14,931e
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xA-finale[2]07:15,313e
Jordy Leusink
AEGAegirLHDev 2xB-finale[4]07:24,611e
Wif Bronsgeest
AEGAegirDEj 8+A-finale[2]07:49,474e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegir 3HEj 4+A-finale[1]07:55,484e
Gerard Houwink
AEGAegir 2HEj 4+A-finale[3]07:35,592e
Joris Pereboom