Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA404NyxNSRF SB D2voorwedstrijd 1[6]04:47,842e
Lot Roelofs
GYA409Aurum x NikaNSRF SB D2voorwedstrijd 2[5]04:59,894e
Iris Wolthuis
GYA438VICENSRF SB H2voorwedstrijd 3[4]05:06,496e
Mees Gerritsen
GYA442IncompotentNSRF SB H2voorwedstrijd 4[2]04:33,004e
Gijs de Haan
GYA458DONDERSLAGNSRF SB D4voorwedstrijd 2[5]05:36,253e
Hui Ling Li
GYA462La NoviaNSRF SB D4voorwedstrijd 3[4]05:33,442e
Renate Idema
GYA489ROB 4+ D1voorwedstrijd 2[5]09:05,682e
Bernou Fikkers
GYA494Clubheren 8+ '19HCl 8+voorwedstrijd 1[4]07:29,263e
Bastiaan Nijman
GYA409Aurum x NikaNSRF SB D2C-finale[3]05:18,092e
Iris Wolthuis
GYA404NyxNSRF SB D2B-finale[4]04:50,132e
Lot Roelofs
GYA438VICENSRF SB H2D-finale[7]05:17,265e
Mees Gerritsen
GYA442IncompotentNSRF SB H2B-finale[2]04:53,866e
Gijs de Haan
GYA458DONDERSLAGNSRF SB D4C-finale[3]05:02,092e
Hui Ling Li
GYA462La NoviaNSRF SB D4B-finale[7]04:57,331e
Renate Idema
GYA582Tyr 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[4]03:58,502e
Jakob de Boer
GYA596Tyr 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[7]03:43,931e
Julian Blanksma
GYA611N.O.P.NSRF SB D3voorwedstrijd 2[4]04:50,204e
Marlies van der Zijpp
GYA615MAGNANSRF SB D3voorwedstrijd 3[2]04:32,061e
Ilse Koop
GYA489ROB 4+ D1A-finale[6]08:48,103e
Bernou Fikkers
GYA494Clubheren 8+ '19HCl 8+B-finale[4]07:15,673e
Bastiaan Nijman
GYA646Malse TorpedosHErv 2-A-finale[6]09:05,416e
Peter Martens
GYA611N.O.P.NSRF SB D3B-finale[3]04:51,761e
Marlies van der Zijpp
GYA615MAGNANSRF SB D3A-finale[3]04:43,541e
Ilse Koop
GYA582Tyr 2NSRF H C4+ KlassementB-finale[5]04:07,963e
Jakob de Boer
GYA596Tyr 1NSRF H C4+ KlassementA-finale[5]03:54,561e
Julian Blanksma

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA697De TrekvogelsNSRF SB H3voorwedstrijd 4[2]04:57,066e
Jeroen Zeinstra
GYA714Grandioso BNSRF SB D1voorwedstrijd 2[7]04:43,042e
Noel Oppel
GYA717Grandioso ANSRF SB D1voorwedstrijd 3[4]04:34,161e
Marlon Sulkers
GYA740Optima Pokkel4+ H1voorwedstrijd 1[3]08:48,286e
Wessel Brinkhuis
GYA763Clubdames 8+ '19DCl 8+voorwedstrijd 3[5]08:11,525e
Leonie Post
GYA812Fulgur4+ H3voorwedstrijd 1[2]08:58,402e
Joran Timmermans
GYA843Dos si DosDErv 2xvoorwedstrijd 4[2]09:40,363e
Marthe Blaak
GYA867SnelleBanaanDErv 1xvoorwedstrijd 3[2]10:25,893e
Femke Metz
GYA714Grandioso BNSRF SB D1A-finale[2]04:45,275e
Noel Oppel
GYA717Grandioso ANSRF SB D1A-finale[5]04:30,681e
Marlon Sulkers
GYA915Can I get a 'Vloot 2NSRF SB H1voorwedstrijd 4[3]04:11,762e
Rick Bloemert
GYA918Can I get a 'Vloot 1NSRF SB H1voorwedstrijd 4[6]04:06,511e
Jitse Cruijs
GYA921Katara 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[3]04:51,964e
Anne de Bue
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[5]04:38,815e
Elzemiek Jansen
GYA939Katara ANSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[5]04:56,066e
Floor Munnik
GYA740Optima Pokkel4+ H1B-finale[7]08:36,775e
Wessel Brinkhuis
GYA763Clubdames 8+ '19DCl 8+B-finale[2]07:54,791e
Leonie Post
GYA843Dos si DosDErv 2xB-finale[7]09:26,674e
Marthe Blaak
GYA867SnelleBanaanDErv 1xB-finale[4]11:02,234e
Femke Metz
GYA812Fulgur4+ H3A-finale[3]08:43,123e
Joran Timmermans
GYA915Can I get a 'Vloot 2NSRF SB H1A-finale[2]04:14,113e
Rick Bloemert
GYA918Can I get a 'Vloot 1NSRF SB H1A-finale[5]04:08,902e
Jitse Cruijs
GYA939Katara ANSRF D C4+ KlassementD-finale[6]04:56,333e
Floor Munnik
GYA921Katara 1NSRF D C4+ KlassementC-finale[5]04:52,216e
Anne de Bue
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ KlassementC-finale[7]04:47,915e
Elzemiek Jansen