Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

za 14:45 - Race 151 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.OKETroeble[3]02:36,63(5)05:02,49(1)FC
 Iris Kant02:25,86
2.ARGArgo Dames S4[7]02:33,40(2)05:07,98(2)FC
 Zina Prinsen02:34,58+5,49
3.VIDDames 4[4]02:34,34(3)05:21,79(3)FD
 Ellen Magg02:47,45+19,30
4.ARGArgo Dames S6[2]02:29,51(1)05:22,43(4)FD
 Annelies van Zinderen02:52,92+19,94
5.OKEBierend Bootje[6]02:36,30(4)05:26,89(5)FD
 Anna Sophia de Monnikhof02:50,59+24,40
6.EURInvicta[5]02:54,13(6)05:55,97(6)FD
 Anne Bomers03:01,84+53,48

za 14:50 - Race 152 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NERDames 3[3]02:13,10(1)04:38,77(1)FA
 Isabelle van Biezen02:25,67
2.OKEGauwe Golf[2]02:13,95(2)04:42,07(2)FA
 Chris Meijer02:28,12+3,30
3.EURSlagroom[5]02:17,80(3)04:45,15(3)FA
 Simone Bouma02:27,35+6,38
4.GYAN.O.P.[4]02:18,64(4)04:50,20(4)FB
 Marlies van der Zijpp02:31,56+11,43
5.ARGArgo Dames S7[6]02:21,63(5)04:55,54(5)FB
 Lea Smeijsters02:33,91+16,77
6.AEGAegir 6[7]02:36,23(6)05:23,60(6)FD
 Femke Huisman02:47,37+44,83

za 14:55 - Race 153 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.GYAMAGNA[2]02:14,19(1)04:32,06(1)FA
 Ilse Koop02:17,87
2.SKADames 10[7]02:23,87(2)04:55,09(2)FB
 Nona de Fretes02:31,22+23,03
3.TRIDames 11'19[6]02:26,70(3)05:00,59(3)FC
 Hannah Raben02:33,89+28,53
4.NJODames 11[3]02:30,06(5)05:02,12(4)FC
 Tess Fransen02:32,06+30,06
5.NJODames 15[4]02:28,73(4)05:04,12(5)FC
 Francien van Gent02:35,39+32,06
6.PHONeptuna[5]02:31,86(6)05:07,66(6)FC
 Laura Mengerink02:35,80+35,60

za 15:00 - Race 154 - [853] NSRF SB D3 voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.ORCRocket Rowers[2]--04:45,70(1)FA
 Fabienne Vermeer
2.TRIDames 5'19[4]--04:45,97(2)FA
 Mila Suijk+0,27
3.ORCBermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?[6]--04:54,60(3)FB
 Pien van Gennip+8,90
4.OKEAstROWnauten[3]--04:58,43(4)FB
 Elise van der Koogh+12,73
5.NJODames 17[5]--05:00,21(5)FB
 Julia Moens+14,51
6.ORCKeizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam[7]--05:12,50(6)FD
 Maaike Bouwmeester+26,80

za 17:45 - Race 178 - [853] NSRF SB D3 D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ORCKeizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam[6]02:38,54(1)05:20,86(1)
 Maaike Bouwmeester02:42,32
2.OKEBierend Bootje[3]02:43,38(2)05:25,15(2)
 Anna Sophia de Monnikhof02:41,77+4,29
3.AEGAegir 6[2]02:44,21(3)05:26,73(3)
 Femke Huisman02:42,52+5,87
4.ARGArgo Dames S6[5]02:50,98(5)05:38,73(4)
 Annelies van Zinderen02:47,75+17,87
5.VIDDames 4[4]02:48,01(4)05:43,18(5)
 Ellen Magg02:55,17+22,32
6.EURInvicta[7]02:58,76(6)06:04,87(6)
 Anne Bomers03:06,11+44,01

za 17:50 - Race 179 - [853] NSRF SB D3 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.PHONeptuna[2]02:21,18(1)04:50,44(1)
 Laura Mengerink02:29,26
2.NJODames 11[3]02:24,06(2)05:02,09(2)
 Tess Fransen02:38,03+11,65
3.ARGArgo Dames S4[4]02:28,61(3)05:06,12(3)
 Zina Prinsen02:37,51+15,68
4.OKETroeble[5]02:45,75(5)05:28,98(4)
 Iris Kant02:43,23+38,54
5.TRIDames 11'19[6]02:43,38(4)05:30,71(5)
 Hannah Raben02:47,33+40,27
6.NJODames 15[7]02:46,02(6)05:38,86(6)
 Francien van Gent02:52,84+48,42

za 17:55 - Race 180 - [853] NSRF SB D3 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.GYAN.O.P.[3]02:21,51(1)04:51,76(1)
 Marlies van der Zijpp02:30,25
2.ORCBermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?[4]02:24,25(2)04:56,66(2)
 Pien van Gennip02:32,41+4,90
3.SKADames 10[5]02:30,81(3)05:10,71(3)
 Nona de Fretes02:39,90+18,95
4.ARGArgo Dames S7[7]02:32,24(5)05:12,49(4)
 Lea Smeijsters02:40,25+20,73
5.OKEAstROWnauten[6]02:32,00(4)05:15,87(5)
 Elise van der Koogh02:43,87+24,11
6.NJODames 17[2]02:36,69(6)05:16,25(6)
 Julia Moens02:39,56+24,49

za 18:00 - Race 181 - [853] NSRF SB D3 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.GYAMAGNA[3]02:14,48(1)04:43,54(1)
 Ilse Koop02:29,06
1.NERDames 3[5]02:15,63(2)04:43,54(1)
 Isabelle van Biezen02:27,91
3.TRIDames 5'19[2]02:17,97(3)04:51,27(3)
 Mila Suijk02:33,30+7,73
4.EURSlagroom[7]02:32,18(6)05:06,70(4)
 Simone Bouma02:34,52+23,16
5.ORCRocket Rowers[4]02:28,02(4)05:10,25(5)
 Fabienne Vermeer02:42,23+26,71
6.OKEGauwe Golf[6]02:29,78(5)05:20,18(6)
 Chris Meijer02:50,40+36,64