Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYA404NyxNSRF SB D2voorwedstrijd 1za 08:30[6]
Lot Roelofs
GYA409Aurum x NikaNSRF SB D2voorwedstrijd 2za 08:35[5]
Iris Wolthuis
GYA438VICENSRF SB H2voorwedstrijd 3za 09:00[4]
Mees Gerritsen
GYA442IncompotentNSRF SB H2voorwedstrijd 4za 09:05[2]
Gijs de Haan
GYA458DONDERSLAGNSRF SB D4voorwedstrijd 2za 09:15[5]
Hui Ling Li
GYA462La NoviaNSRF SB D4voorwedstrijd 3za 09:20[4]
Renate Idema
GYA489ROB 4+ D1voorwedstrijd 2za 09:55[5]
Bernou Fikkers
GYA494Clubheren 8+ '19HCl 8+voorwedstrijd 1za 10:00[4]
Bastiaan Nijman
GYA409Aurum x NikaNSRF SB D2C-finaleza 13:20[3]
Iris Wolthuis
GYA404NyxNSRF SB D2B-finaleza 13:25[4]
Lot Roelofs
GYA438VICENSRF SB H2D-finaleza 13:35[7]
Mees Gerritsen
GYA442IncompotentNSRF SB H2B-finaleza 13:45[2]
Gijs de Haan
GYA458DONDERSLAGNSRF SB D4C-finaleza 14:10[3]
Hui Ling Li
GYA462La NoviaNSRF SB D4B-finaleza 14:15[7]
Renate Idema
GYA582Tyr 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1za 14:25[4]
Jakob de Boer
GYA596Tyr 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 3za 14:35[7]
Julian Blanksma
GYA611N.O.P.NSRF SB D3voorwedstrijd 2za 14:50[4]
Marlies van der Zijpp
GYA615MAGNANSRF SB D3voorwedstrijd 3za 14:55[2]
Ilse Koop
GYA489ROB 4+ D1A-finaleza 15:45[6]
Bernou Fikkers
GYA494Clubheren 8+ '19HCl 8+B-finaleza 15:50[4]
Bastiaan Nijman
GYA646Malse TorpedosHErv 2-A-finaleza 16:00[6]
Peter Martens
GYA611N.O.P.NSRF SB D3B-finaleza 17:55[3]
Marlies van der Zijpp
GYA615MAGNANSRF SB D3A-finaleza 18:00[3]
Ilse Koop
GYA582Tyr 2NSRF H C4+ KlassementB-finaleza 18:15[5]
Jakob de Boer
GYA596Tyr 1NSRF H C4+ KlassementA-finaleza 18:20[5]
Julian Blanksma

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYA697De TrekvogelsNSRF SB H3voorwedstrijd 4zo 08:45[2]
Jeroen Zeinstra
GYA714Grandioso BNSRF SB D1voorwedstrijd 2zo 08:55[7]
Noel Oppel
GYA717Grandioso ANSRF SB D1voorwedstrijd 3zo 09:00[4]
Marlon Sulkers
GYA740Optima Pokkel4+ H1voorwedstrijd 1zo 09:30[3]
Wessel Brinkhuis
GYA763Clubdames 8+ '19DCl 8+voorwedstrijd 3zo 09:50[5]
Leonie Post
GYA812Fulgur4+ H3voorwedstrijd 1zo 10:50[2]
Joran Timmermans
GYA843Dos si DosDErv 2xvoorwedstrijd 4zo 11:25[2]
Marthe Blaak
GYA867SnelleBanaanDErv 1xvoorwedstrijd 3zo 11:50[2]
Femke Metz
GYA714Grandioso BNSRF SB D1A-finalezo 14:10[2]
Noel Oppel
GYA717Grandioso ANSRF SB D1A-finalezo 14:10[5]
Marlon Sulkers
GYA915Can I get a 'Vloot 2NSRF SB H1voorwedstrijd 4zo 14:40[3]
Rick Bloemert
GYA918Can I get a 'Vloot 1NSRF SB H1voorwedstrijd 4zo 14:40[6]
Jitse Cruijs
GYA921Katara 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 1zo 14:45[3]
Anne de Bue
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3zo 14:55[5]
Elzemiek Jansen
GYA939Katara ANSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4zo 15:00[5]
Floor Munnik
GYA740Optima Pokkel4+ H1B-finalezo 15:15[7]
Wessel Brinkhuis
GYA763Clubdames 8+ '19DCl 8+B-finalezo 15:25[2]
Leonie Post
GYA843Dos si DosDErv 2xB-finalezo 15:55[7]
Marthe Blaak
GYA867SnelleBanaanDErv 1xB-finalezo 16:25[4]
Femke Metz
GYA812Fulgur4+ H3A-finalezo 17:25[3]
Joran Timmermans
GYA915Can I get a 'Vloot 2NSRF SB H1A-finalezo 17:55[2]
Rick Bloemert
GYA918Can I get a 'Vloot 1NSRF SB H1A-finalezo 17:55[5]
Jitse Cruijs
GYA939Katara ANSRF D C4+ KlassementD-finalezo 18:00[6]
Floor Munnik
GYA921Katara 1NSRF D C4+ KlassementC-finalezo 18:05[5]
Anne de Bue
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ KlassementC-finalezo 18:05[7]
Elzemiek Jansen