Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

13 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG457Aegir 9NSRF SB D4voorwedstrijd 2[4]05:28,311e
Sophie Bos
AEG472Aegir 10NSRF SB D4voorwedstrijd 5[4]07:22,965e
Emese Mul
AEG473Aegir 7NSRF SB D4voorwedstrijd 5[5]06:10,754e
Emma Dorenbos
AEG522AegirHErv 2xvoorwedstrijd 3[5]09:17,185e
Floris Gerla
AEG530Aegir 2 4+ D2voorwedstrijd 1[3]11:00,496e
Anne Rijnfrank
AEG534Aegir 1 4+ D2voorwedstrijd 1[7]09:45,753e
Nienke Harte
AEG472Aegir 10NSRF SB D4F-finale[4]06:00,041e
Emese Mul
AEG473Aegir 7NSRF SB D4E-finale[5]06:13,846e
Emma Dorenbos
AEG457Aegir 9NSRF SB D4B-finale[5]05:42,716e
Sophie Bos
AEG584Aegir 1NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 1[6]04:01,214e
Sjoerd Hilhorst
AEG601Aegir 2NSRF H C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[6]03:49,535e
Martijn Nijland
AEG614Aegir 6NSRF SB D3voorwedstrijd 2[7]05:23,606e
Femke Huisman
AEG530Aegir 2 4+ D2B-finale[2]10:20,543e
Anne Rijnfrank
AEG534Aegir 1 4+ D2A-finale[7]09:26,414e
Nienke Harte
AEG614Aegir 6NSRF SB D3D-finale[2]05:26,733e
Femke Huisman
AEG601Aegir 2NSRF H C4+ KlassementC-finale[2]04:01,701e
Martijn Nijland
AEG584Aegir 1NSRF H C4+ KlassementC-finale[6]04:12,745e
Sjoerd Hilhorst

zondag

14 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG696Aegir 3NSRF SB H3voorwedstrijd 3[7]05:28,986e
Yorick Bergsma
AEG712Aegir 3NSRF SB D1voorwedstrijd 2[5]04:56,854e
Britt Horstink
AEG731Aegir 8NSRF SB H4voorwedstrijd 1[6]05:38,415e
Wouter Vos
AEG736Aegir 4NSRF SB H4voorwedstrijd 2[5]05:24,746e
Bas van den Boomgaard
AEG738Aegir 9NSRF SB H4voorwedstrijd 2[7]05:12,144e
Laurens van der Knaap
AEG829Aegir 2DErv 2xvoorwedstrijd 1[5]10:55,935e
Tamara van Berkel
AEG841Aegir 1DErv 2xvoorwedstrijd 3[5]10:05,163e
Karlijn van Adrichem
AEG712Aegir 3NSRF SB D1B-finale[2]04:54,044e
Britt Horstink
AEG736Aegir 4NSRF SB H4B-finale[2]05:09,743e
Bas van den Boomgaard
AEG731Aegir 8NSRF SB H4B-finale[6]05:38,306e
Wouter Vos
AEG738Aegir 9NSRF SB H4A-finale[2]04:45,082e
Laurens van der Knaap
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 3[5]04:38,815e
Elzemiek Jansen
AEG940Aegir 1NSRF D C4+ Klassementvoorwedstrijd 4[6]04:38,103e
Lotje De Bell
AEG933Aegir 2NSRF D C4+ KlassementC-finale[7]04:47,915e
Elzemiek Jansen
AEG940Aegir 1NSRF D C4+ KlassementB-finale[6]04:38,376e
Lotje De Bell