Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
EMA33Emanuel School Boat Club BJ15 4x+Time Trial07:22.4452nd
Alec Glen
EMA62Emanuel School Boat Club AJ15 4x+Time Trial06:52.8123rd
Harper Dammann Smith
EMA166Emanuel School Boat ClubJ15G 4+Time Trial08:18.3617th
Margot Balsdon
EMA216Emanuel School Boat ClubJ14G 8x+ 1Time Trial07:21.0415th
Esme Packman
EMA342Emanuel School Boat ClubJ14 8x+ 1Time Trial09:50.3629th
Jasper Taffs
EMAEmanuel School Boat ClubJ15G 4+Final C[7]08:55.805th
Margot Balsdon
EMAEmanuel School Boat ClubJ14G 8x+ 1Final C[3]08:10.686th
Esme Packman

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
EMA37Emanuel School Boat Club B2nd 4xTime Trial06:37.3511th
Edward Berkley
EMA39Emanuel School Boat Club AJ15 G8+Time Trial07:02.6115th
Phoebe Trevelyan-Clark
EMA393Emanuel School Boat ClubNon-Ch G4+Time Trial07:16.687th
Madeline Jeynes
EMA194Emanuel School Boat Club ACh 4xTime Trial06:07.4516th
Ollie Olby
EMA291Emanuel School Boat ClubNon-Ch 4+Time Trial06:37.3310th
Tom Marwood
EMA309Emanuel School Boat ClubCh G8+Time Trial06:45.4310th
Jay Martin
EMAEmanuel School Boat ClubNon-Ch G4+Semifinal A/B 1[3]07:38.453rd
Madeline Jeynes
EMAEmanuel School Boat ClubNon-Ch 4+Semifinal A/B 1[2]07:04.025th
Tom Marwood
EMAEmanuel School Boat ClubCh G8+Semifinal A/B 1[2]07:11.066th
Jay Martin
EMAEmanuel School Boat Club B2nd 4xFinal B[7]07:00.196th
Edward Berkley
EMAEmanuel School Boat ClubNon-Ch G4+Final A[7]07:30.084th
Madeline Jeynes
EMAEmanuel School Boat ClubNon-Ch 4+Final B[6]07:03.624th
Tom Marwood
EMAEmanuel School Boat ClubCh G8+Final B[6]07:09.963rd
Jay Martin

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
EMA21Emanuel School Boat ClubJ16 4xTime Trial07:02.8423rd
Ben Tamlyn
EMA187Emanuel School Boat ClubCh 2xTime Trial06:45.808th
Gabriel Obholzer
EMA296Emanuel School Boat ClubJ16G 4xTime Trial07:46.5426th
Georgina Knapman
EMAEmanuel School Boat ClubCh 2xSemifinal A/B 2[3]07:12.295th
Gabriel Obholzer
EMAEmanuel School Boat ClubCh 2xFinal B[3]07:05.425th
Gabriel Obholzer