Fri, 13:10 - Race 108 - J14 8x+ 2 Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
BDSBedford School Boat Club C[277]
 James Holliday
ABSAbingdon School Boat Club A[278]
 Freddie Badcock
HAMHampton School Boat Club B[279]
 Eddie Childs
SESSt Edwards School Boat Club A[280]
 Paddy Smith
BDSBedford School Boat Club D[281]
 Wilfred Barker
KCSKings College School Boat Club B[282]
 Archie Wilcox
LTULatymer Upper School Boat Club A[283]
 Jaime Chueca
ABSAbingdon School Boat Club B[284]
 Benedict Schilizzi
RADRadley College Boat Club C[285]
 Joe Dreyer
SPSSt Pauls School Boat Club B[286]
 Alexander Gong
SPSSt Pauls School Boat Club C[287]
 Abhibhava Saxena
KSEKings School Ely, The, Boat Club[288]
 Miles Hewlett
HAMHampton School Boat Club A[289]
 Seb Biedrzycki
ABSAbingdon School Boat Club C[290]
 Arthur Monaghan
SHPShiplake College Boat Club B[291]
 Otis Button
BDSBedford School Boat Club B[292]
 Eero Martin
SGCSt Georges College Boat Club A[293]
 Seb Croft
RADRadley College Boat Club B[294]
 Fergus MacInnes
DULDulwich College Boat Club B[295]
 Zaki Al-chalabi
KCHKings School Chester, The, Rowing Club[296]
 Alex Matijasevich
RBLReading Blue Coat School Boat Club B[297]
 Henry Billing
RADRadley College Boat Club A[298]
 Lawrie Van de Grift
KCSKings College School Boat Club C[299]
 Rafael Harper
SHPShiplake College Boat Club A[300]
 Harrison Harper
LTULatymer Upper School Boat Club B[301]
 Alex REES
WESWestminster School Boat Club A[302]
 Elias Gelain-Sohn

Fri, 16:25 - Race 126P - J14 8x+ 2 Final C

lanecodecrew
stroke
[2]SHPShiplake College Boat Club B
 Otis Button
[3]KCSKings College School Boat Club B
 Archie Wilcox
[4]LTULatymer Upper School Boat Club B
 Alex REES
[5]WESWestminster School Boat Club A
 Elias Gelain-Sohn
[6]DULDulwich College Boat Club B
 Zaki Al-chalabi
[7]SPSSt Pauls School Boat Club C
 Abhibhava Saxena

Fri, 18:07 - Race 143G - J14 8x+ 2 Final B

lanecodecrew
stroke
[2]RADRadley College Boat Club C
 Joe Dreyer
[3]SESSt Edwards School Boat Club A
 Paddy Smith
[4]ABSAbingdon School Boat Club C
 Arthur Monaghan
[5]BDSBedford School Boat Club B
 Eero Martin
[6]SHPShiplake College Boat Club A
 Harrison Harper
[7]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Jaime Chueca

Fri, 18:13 - Race 144H - J14 8x+ 2 Final A

lanecodecrew
stroke
[2]RADRadley College Boat Club B
 Fergus MacInnes
[3]HAMHampton School Boat Club A
 Seb Biedrzycki
[4]RADRadley College Boat Club A
 Lawrie Van de Grift
[5]SPSSt Pauls School Boat Club B
 Alexander Gong
[6]ABSAbingdon School Boat Club A
 Freddie Badcock
[7]ABSAbingdon School Boat Club B
 Benedict Schilizzi