Fri, 11:05 - Race 104 - J15G 4+ Time Trial

12 fastest => SAB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
KRCKingston Rowing Club A[146]
 Eva Strubel
NSTNorth Staffordshire Rowing Club[147]
 Victoria Sheldon
LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[148]
 Charlotte Yeo
HABMonmouth School For Girls RC C[149]
 Isobella Laws
STCStreatham and Clapham High School Boat Club A[150]
 Flora Fraser
SPGSt Pauls Girls School Boat Club B[151]
 Eliza Stephenson
LTULatymer Upper School Boat Club A[152]
 Laila Denscombe
YRMYarm School Boat Club[153]
 Amelia Mack
BKSBecket Rowing Club A[154]
 Keji Junaid
SESSt Edwards School Boat Club B[155]
 Scarlett Gibb
WTNWarrington Rowing Club[156]
 Isabella May White
LEALea Rowing Club A[157]
 Phoebe Page
KCHKings School Chester, The, Rowing Club A[158]
 Ellen Coady-Ward
STCStreatham and Clapham High School Boat Club B[159]
 Zipporah Golding
SESSt Edwards School Boat Club A[160]
 Jenifer Ellis
BGSBedford Girls School Rowing Club A[161]
 Victoria Pinney
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club[162]
 Mia Brown
KRCKingston Rowing Club B[164]
 Yasmin Limalia Cheng
EMAEmanuel School Boat Club[166]
 Margot Balsdon

Fri, 15:19 - Race 115E - J15G 4+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]LEHLady Eleanor Holles Boat Club A
 Charlotte Yeo
[3]YRMYarm School Boat Club
 Amelia Mack
[4]KRCKingston Rowing Club A
 Eva Strubel
[5]LEALea Rowing Club A
 Phoebe Page
[6]BKSBecket Rowing Club A
 Keji Junaid
[7]HABMonmouth School For Girls RC C
 Isobella Laws

Fri, 15:25 - Race 116F - J15G 4+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]SESSt Edwards School Boat Club B
 Scarlett Gibb
[3]KRCKingston Rowing Club B
 Yasmin Limalia Cheng
[4]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Mia Brown
[5]SESSt Edwards School Boat Club A
 Jenifer Ellis
[6]WTNWarrington Rowing Club
 Isabella May White
[7]NSTNorth Staffordshire Rowing Club
 Victoria Sheldon

Fri, 16:01 - Race 122L - J15G 4+ Final C

lanecodecrew
stroke
[2]SPGSt Pauls Girls School Boat Club B
 Eliza Stephenson
[3]BGSBedford Girls School Rowing Club A
 Victoria Pinney
[4]KCHKings School Chester, The, Rowing Club A
 Ellen Coady-Ward
[5]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Laila Denscombe
[6]STCStreatham and Clapham High School Boat Club A
 Flora Fraser
[7]EMAEmanuel School Boat Club
 Margot Balsdon

Fri, 17:19 - Race 135Y - J15G 4+ Final B

lanecodecrew
stroke
[2]HABMonmouth School For Girls RC C
 Isobella Laws
[3]SESSt Edwards School Boat Club B
 Scarlett Gibb
[4]WTNWarrington Rowing Club
 Isabella May White
[5]LEHLady Eleanor Holles Boat Club A
 Charlotte Yeo
[6]BKSBecket Rowing Club A
 Keji Junaid
[7]NSTNorth Staffordshire Rowing Club
 Victoria Sheldon

Fri, 17:25 - Race 136Z - J15G 4+ Final A

lanecodecrew
stroke
[2]YRMYarm School Boat Club
 Amelia Mack
[3]LEALea Rowing Club A
 Phoebe Page
[4]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Mia Brown
[5]KRCKingston Rowing Club A
 Eva Strubel
[6]KRCKingston Rowing Club B
 Yasmin Limalia Cheng
[7]SESSt Edwards School Boat Club A
 Jenifer Ellis