Sun, 09:00 - Race 306 - J16G 2x Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[141]
 Tess O'Donnell
PANPangbourne College Boat Club A[142]
 Thea Barton
KRCKingston Rowing Club B[144]
 Liveen Dosanjh
CNNCambridge 99 Rowing Club A[145]
 Rosalyn Redley
PHSPutney High School Boat Club[147]
 Darcey Boyle
SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[148]
 Celia Crosbie
LTULatymer Upper School Boat Club A[149]
 Ellie Bell
TYNTyne Amateur Rowing Club[150]
 Erin Temple
KSWKings School Worcester, The, Boat Club[151]
 Bea Beever
HENHenley Rowing Club[152]
 Riley Butcher
SESSt Edwards School Boat Club A[153]
 Isabel Llabres Diaz
SAHSacred Heart High School Rowing Club B[154]
 Sarah O’Flaherty
STKTrentham Boat Club A[155]
 Megan Birnbacher
ROSRoss Rowing Club[156]
 Ellie Lown
EXEExeter Rowing Club Ltd[157]
 Ella O'Brien
TRFTrafford Rowing Club[159]
 Rebekah Court
SGCSt Georges College Boat Club A[160]
 Lila Priechenfried
WLTWalton Rowing Club[161]
 Hannah Look
HEDHeadington School Oxford Boat Club A[162]
 Eleanor Giles
KRCKingston Rowing Club A[163]
 Jessica Martin
TSSTideway Scullers School[164]
 Hannah Marwood
ZAGHColeraine Grammar School, N.Ireland[165]
 Rachel Bradley
SAHSacred Heart High School Rowing Club A[166]
 Emer Tesh
GMSGreat Marlow School Boat Club[167]
 Madeleine Jones
BAEBarn Elms Rowing Club[169]
 Valentina Levi
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[170]
 Jasmine Rush
HEDHeadington School Oxford Boat Club B[171]
 Phoebe Horan
BURBurway Rowing Club[172]
 Eleanor Needham
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[173]
 Ellie Harkin
WBKWalbrook Rowing Club A[174]
 Holly Youd

Sun, 12:50 - Race 324K - J16G 2x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]KSWKings School Worcester, The, Boat Club
 Bea Beever
[2]EXEExeter Rowing Club Ltd
 Ella O'Brien
[3]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A
 Celia Crosbie
[4]SGCSt Georges College Boat Club A
 Lila Priechenfried
[5]ZAGHColeraine Grammar School, N.Ireland
 Rachel Bradley
[6]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Eleanor Giles

Sun, 12:56 - Race 325L - J16G 2x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]TYNTyne Amateur Rowing Club
 Erin Temple
[2]CNNCambridge 99 Rowing Club A
 Rosalyn Redley
[3]BURBurway Rowing Club
 Eleanor Needham
[4]KRCKingston Rowing Club A
 Jessica Martin
[5]SESSt Edwards School Boat Club A
 Isabel Llabres Diaz
[6]STKTrentham Boat Club A
 Megan Birnbacher

Sun, 15:38 - Race 352M - J16G 2x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]KSWKings School Worcester, The, Boat Club
 Bea Beever
[2]TYNTyne Amateur Rowing Club
 Erin Temple
[3]EXEExeter Rowing Club Ltd
 Ella O'Brien
[4]BURBurway Rowing Club
 Eleanor Needham
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A
 Celia Crosbie
[6]CNNCambridge 99 Rowing Club A
 Rosalyn Redley

Sun, 15:44 - Race 353N - J16G 2x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]SGCSt Georges College Boat Club A
 Lila Priechenfried
[2]SESSt Edwards School Boat Club A
 Isabel Llabres Diaz
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Eleanor Giles
[4]STKTrentham Boat Club A
 Megan Birnbacher
[5]KRCKingston Rowing Club A
 Jessica Martin
[6]ZAGHColeraine Grammar School, N.Ireland
 Rachel Bradley