Sat, 08:55 - Race 205 - J15 2nd 8+ Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
KCSKings College School Boat Club B[77]
 David Lovering
ABSAbingdon School Boat Club A[78]
 Max Kidd May
SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club B[79]
 Frederick Bayne
RADRadley College Boat Club B[80]
 Oscar White
ETNEton College Boat Club B[81]
 Titus MacDermot
HAMHampton School Boat Club A[82]
 Jamie Harrison
DULDulwich College Boat Club[83]
 Tom Bull
KCHKings School Chester, The, Rowing Club A[84]
 William Burrows
NSCNorwich School Boat Club[85]
 James (Alex) Dixon
SPSSt Pauls School Boat Club C[86]
 Alexander Ridley
SPSSt Pauls School Boat Club B[87]
 Benedict Harker
HAMHampton School Boat Club B[88]
 Ben Francis
RADRadley College Boat Club A[89]
 March Turnbull
ETNEton College Boat Club A[90]
 Maximus Eddis
KCSKings College School Boat Club A[91]
 William Long
BDSBedford School Boat Club A[92]
 Archie Sellers
SGCSt Georges College Boat Club A[93]
 Matthew Kondo
LTULatymer Upper School Boat Club A[94]
 Tom Kerley
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[95]
 Taylor Brown
BDSBedford School Boat Club B[96]
 Ethan Whitlock
LTULatymer Upper School Boat Club B[97]
 Sammi Kylani

Sat, 13:29 - Race 223E - J15 2nd 8+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]SGCSt Georges College Boat Club A
 Matthew Kondo
[3]BDSBedford School Boat Club A
 Archie Sellers
[4]KCSKings College School Boat Club A
 William Long
[5]NSCNorwich School Boat Club
 James (Alex) Dixon
[6]ETNEton College Boat Club B
 Titus MacDermot
[7]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Tom Kerley

Sat, 13:35 - Race 224F - J15 2nd 8+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]KCHKings School Chester, The, Rowing Club A
 William Burrows
[3]ABSAbingdon School Boat Club A
 Max Kidd May
[4]RADRadley College Boat Club A
 March Turnbull
[5]SPSSt Pauls School Boat Club B
 Benedict Harker
[6]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A
 Taylor Brown
[7]HAMHampton School Boat Club A
 Jamie Harrison

Sat, 16:17 - Race 251G - J15 2nd 8+ Final B

lanecodecrew
stroke
[2]ABSAbingdon School Boat Club A
 Max Kidd May
[3]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Tom Kerley
[4]BDSBedford School Boat Club A
 Archie Sellers
[5]HAMHampton School Boat Club A
 Jamie Harrison
[6]KCHKings School Chester, The, Rowing Club A
 William Burrows
[7]SGCSt Georges College Boat Club A
 Matthew Kondo

Sat, 16:23 - Race 252H - J15 2nd 8+ Final A

lanecodecrew
stroke
[2]RADRadley College Boat Club A
 March Turnbull
[3]ETNEton College Boat Club B
 Titus MacDermot
[4]SPSSt Pauls School Boat Club B
 Benedict Harker
[5]NSCNorwich School Boat Club
 James (Alex) Dixon
[6]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A
 Taylor Brown
[7]KCSKings College School Boat Club A
 William Long