Fri, 10:20 - Race 102 - J15G 4x+ Time Trial

12 fastest => SAB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
PANPangbourne College Boat Club A[63]
 Tess Lewis
GMSGreat Marlow School Boat Club[64]
 Maisie Godbolt
GUIGuildford Rowing Club B[65]
 Elin Williams
TWKTwickenham Rowing Club A[66]
 Hannah Lloyd
ASLAmerican School In London Boat Club A[67]
 Saskia Whitmoyer
KSEKings School Ely, The, Boat Club B[68]
 Mia Gray
GUIGuildford Rowing Club A[69]
 Francesca Morland
LYTLYR Tradesmen A[70]
 Millie Hayes
WRGRoyal Grammar School Worcester Boat Club[71]
 Zara Povey
WRCWallingford Rowing Club[72]
 Georgie Davis
NUNNottingham and Union Rowing Club A[73]
 Ruby Penn
SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[74]
 Amber David
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland B[75]
 Jessica Johnston
WBKWalbrook Rowing Club A[76]
 Annalisa Janss Lafond
KSWKings School Worcester, The, Boat Club A[77]
 Alice Clarke
HENHenley Rowing Club A[78]
 Laoise O'Donohue
SYDSydenham High School[79]
 Jessica Lunt
NOWNorthwich Rowing Club[80]
 Lily Fisher
KSEKings School Ely, The, Boat Club A[81]
 Emily Parsons
CHECheltenham College Boat Club[82]
 Annabel Cane
CLDClydesdale Amateur Rowing Club[83]
 Fiona Morrison
RDGReading Rowing Club[84]
 Scarlett Maleham
SPTSt Peter's School Boat Club B[85]
 Natasha Johnston
MNKMonkton Combe School Boat Club A[86]
 Flora Carson
COXCity of Oxford Rowing Club A[87]
 Anna Grunewald
FULFulham Reach Boat Club A[88]
 Amy Brockway
BCBBideford College Boat Club B[89]
 Hazel Fowler
ABVA.B. Severn Boat Club A[90]
 Ciara Lynch
GLRGloucester Rowing Club B[91]
 Julia Kalap
PANPangbourne College Boat Club B[92]
 Scarlett Fryer
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[93]
 Charlotte Arculus
WTNWarrington Rowing Club A[94]
 Emilia McMonagle
WHSWimbledon High School Boat Club A[95]
 Beatrice Frediani
QASQueen Anne's Boat Club A[96]
 Pandora Dabliz
SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A[97]
 Isabelle Thomassen
BMSBedford Modern School Boat Club[98]
 Lily Brittain
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A[99]
 Martha McBrien
TSSTideway Scullers School B[100]
 Marnie Skeates
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[101]
 Poppy Mclean-Inglis
WYJWycliffe Junior Rowing Club[102]
 Eva Fletcher
KGSKingston Grammar School Boat Club A[103]
 Ifeyinka Dombrowsky
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[104]
 Henrietta Fernandez
TKCTeam Keane Sculling School A[105]
 Sophie Bussell
KGSKingston Grammar School Boat Club B[106]
 Sasha Lacey
MOSMossbourne Rowing Academy A[107]
 Mia Smerdon
LTULatymer Upper School Boat Club B[108]
 Buckley Sophia
MHDMaidenhead Rowing Club A[109]
 Amelia Carpenter
ROSRoss Rowing Club[110]
 Emily Hermon
HINHinksey Sculling School[111]
 Alice Channon
SBTSurbiton High School Boat Club A[112]
 Emily Peasey
TSSTideway Scullers School A[113]
 Isabel Lamberton O'Neill
LTULatymer Upper School Boat Club A[114]
 Amber Horley
SUAStratford-upon-Avon Boat Club[115]
 Sophie Elstone
CCSClaires Court School Boat Club[116]
 Felicity Kinsey
MHDMaidenhead Rowing Club B[117]
 Poppy Lydia Jaminson
BRYBryanston School Boat Club A[118]
 Finn Searle
BCBBideford College Boat Club A[119]
 Sophie Evans
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club[120]
 Ella Smith
STKTrentham Boat Club A[121]
 Meredith Oakes
KSWKings School Worcester, The, Boat Club B[122]
 Eleanor Hill
SPTSt Peter's School Boat Club A[123]
 Hannah Gowland
HEDHeadington School Oxford Boat Club A[124]
 Hope Tait
SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[125]
 Heidi Mayne
SPGSt Pauls Girls School Boat Club A[126]
 Abby Granholm
SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[127]
 Mary O'Donnell
TRFTrafford Rowing Club[128]
 Cara Loates
BAEBarn Elms Rowing Club[129]
 Georgiana Hillier
MARMarlow Rowing Club A[130]
 Nell Cobbold

Fri, 15:07 - Race 113C - J15G 4x+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]ROSRoss Rowing Club
 Emily Hermon
[3]HENHenley Rowing Club A
 Laoise O'Donohue
[4]WYJWycliffe Junior Rowing Club
 Eva Fletcher
[5]MHDMaidenhead Rowing Club A
 Amelia Carpenter
[6]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Amber Horley
[7]RDGReading Rowing Club
 Scarlett Maleham

Fri, 15:13 - Race 114D - J15G 4x+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[2]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A
 Martha McBrien
[3]NUNNottingham and Union Rowing Club A
 Ruby Penn
[4]STKTrentham Boat Club A
 Meredith Oakes
[5]MARMarlow Rowing Club A
 Nell Cobbold
[6]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Hope Tait
[7]LTULatymer Upper School Boat Club B
 Buckley Sophia

Fri, 15:49 - Race 120J - J15G 4x+ Final C

lanecodecrew
stroke
[2]SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A
 Isabelle Thomassen
[3]CLDClydesdale Amateur Rowing Club
 Fiona Morrison
[4]TRFTrafford Rowing Club
 Cara Loates
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A
 Mary O'Donnell
[6]TSSTideway Scullers School B
 Marnie Skeates
[7]BAEBarn Elms Rowing Club
 Georgiana Hillier

Fri, 16:55 - Race 131U - J15G 4x+ Final B

lanecodecrew
stroke
[2]LTULatymer Upper School Boat Club B
 Buckley Sophia
[3]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A
 Martha McBrien
[4]MARMarlow Rowing Club A
 Nell Cobbold
[5]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Amber Horley
[6]ROSRoss Rowing Club
 Emily Hermon
[7]RDGReading Rowing Club
 Scarlett Maleham

Fri, 17:01 - Race 132V - J15G 4x+ Final A

lanecodecrew
stroke
[2]HENHenley Rowing Club A
 Laoise O'Donohue
[3]WYJWycliffe Junior Rowing Club
 Eva Fletcher
[4]STKTrentham Boat Club A
 Meredith Oakes
[5]MHDMaidenhead Rowing Club A
 Amelia Carpenter
[6]NUNNottingham and Union Rowing Club A
 Ruby Penn
[7]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Hope Tait