Sun, 09:50 - Race 309 - J16G 4x Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
LTULatymer Upper School Boat Club A[281]
 Caroline Rijkse
PETPeterborough City Rowing Club[282]
 Nell Papworth
WHSWimbledon High School Boat Club A[283]
 Alice Gibbs
HEDHeadington School Oxford Boat Club A[284]
 Cleo Shore
GMSGreat Marlow School Boat Club[285]
 Amelia Jones
YRKYork City Rowing Club[286]
 Charley Faint
SWPSir William Perkins's School Rowing Club[287]
 Sophie Darke
HENHenley Rowing Club B[288]
 Emilia Fulford-Dobson
TSSTideway Scullers School A[289]
 Zoë Scheske
KSWKings School Worcester, The, Boat Club[290]
 Anna Fryers
EVEEvesham Rowing Club[291]
 Katie Ham
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) A[292]
 Alice McKeon
SBTSurbiton High School Boat Club A[293]
 Lucy Theobald
WRCWallingford Rowing Club A[294]
 Freya Sharp
KRCKingston Rowing Club[295]
 Imogen King
EMAEmanuel School Boat Club[296]
 Georgina Knapman
ABNAbingdon Rowing Club[298]
 Brona Ruiseal
HENHenley Rowing Club A[299]
 Holly Cookson
BMSBedford Modern School Boat Club[300]
 Emily Watson
WBKWalbrook Rowing Club A[301]
 Evelyn Moffatt
WRCWallingford Rowing Club B[302]
 Bethan Morrison
ASLAmerican School In London Boat Club[303]
 Anna Duffy
IELIsle of Ely Rowing Club[304]
 Poppy Shipley
YRMYarm School Boat Club[305]
 Anastasia Legge
KGSKingston Grammar School Boat Club[306]
 Matilda Halliwell
LEHLady Eleanor Holles Boat Club[307]
 Harriet Taylor
BEDBedford Rowing Club[308]
 Ellie Cooke
MARMarlow Rowing Club[309]
 Molly Newman
SUAStratford-upon-Avon Boat Club[310]
 Alice Baines

Sun, 13:26 - Race 330Q - J16G 4x Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]WRCWallingford Rowing Club B
 Bethan Morrison
[2]HENHenley Rowing Club B
 Emilia Fulford-Dobson
[3]WRCWallingford Rowing Club A
 Freya Sharp
[4]LEHLady Eleanor Holles Boat Club
 Harriet Taylor
[5]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Caroline Rijkse
[6]TSSTideway Scullers School A
 Zoë Scheske

Sun, 13:32 - Race 331R - J16G 4x Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Cleo Shore
[2]YRKYork City Rowing Club
 Charley Faint
[3]BMSBedford Modern School Boat Club
 Emily Watson
[4]MARMarlow Rowing Club
 Molly Newman
[5]HENHenley Rowing Club A
 Holly Cookson
[6]IELIsle of Ely Rowing Club
 Poppy Shipley

Sun, 16:14 - Race 358S - J16G 4x Final B

lanecodecrew
stroke
[1]WRCWallingford Rowing Club B
 Bethan Morrison
[2]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Cleo Shore
[3]YRKYork City Rowing Club
 Charley Faint
[4]HENHenley Rowing Club B
 Emilia Fulford-Dobson
[5]LEHLady Eleanor Holles Boat Club
 Harriet Taylor
[6]MARMarlow Rowing Club
 Molly Newman

Sun, 16:20 - Race 359T - J16G 4x Final A

lanecodecrew
stroke
[1]WRCWallingford Rowing Club A
 Freya Sharp
[2]BMSBedford Modern School Boat Club
 Emily Watson
[3]HENHenley Rowing Club A
 Holly Cookson
[4]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Caroline Rijkse
[5]IELIsle of Ely Rowing Club
 Poppy Shipley
[6]TSSTideway Scullers School A
 Zoë Scheske