Sat, 08:20 - Race 203 - J15 G8+/J15G 2nd 8+ Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
event
number
EMAEmanuel School Boat Club AJ15 G8+[39]
 Phoebe Trevelyan-Clark
SWPSir William Perkins's School Rowing Club AJ15 G8+[40]
 Katya Nearcou
DURDurham Amateur Rowing ClubJ15 G8+[41]
 Alice Davies
HEDHeadington School Oxford Boat Club AJ15 G8+[42]
 Hope Tait
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 G8+[43]
 Emilia Jenks
STKTrentham Boat ClubJ15 G8+[44]
 Eve Fowler
MARMarlow Rowing Club AJ15 G8+[45]
 Abigail Cronin
SPGSt Pauls Girls School Boat ClubJ15 G8+[46]
 Ka Men Chew
BGSBedford Girls School Rowing Club AJ15 G8+[47]
 Amy Wallington
HENHenley Rowing ClubJ15 G8+[48]
 Mia Roullier
SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club AJ15 G8+[49]
 Elspeth Letts
LEHLady Eleanor Holles Boat ClubJ15 G8+[50]
 Danielle Louw
SBTSurbiton High School Boat Club AJ15 G8+[51]
 Aimee Richards
PHSPutney High School Boat Club AJ15 G8+[52]
 Pai Apatu
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland AJ15 G8+[53]
 Katie Donnelly
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+[54]
 Amber Horley
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club AJ15 G8+[55]
 Esther Tregear
NUNNottingham and Union Rowing Club AJ15 G8+[56]
 Lauren McLeod
WHSWimbledon High School Boat Club AJ15 G8+[57]
 Ellen Weir
SGCSt Georges College Boat Club AJ15 G8+[58]
 Sophie Lees
SBTSurbiton High School Boat Club AJ15G 2nd 8+[59]
 Emily Gerrish
PHSPutney High School Boat Club BJ15G 2nd 8+[60]
 Lily Saunders
BGSBedford Girls School Rowing Club AJ15G 2nd 8+[61]
 Anna Cestaro
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland BJ15G 2nd 8+[62]
 Caitlin O’Hare
SWPSir William Perkins's School Rowing Club BJ15G 2nd 8+[63]
 SAMAR ALAM

Sat, 13:17 - Race 221C - J15 G8+/J15G 2nd 8+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
event
[2]HENHenley Rowing ClubJ15 G8+
 Mia Roullier
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club AJ15 G8+
 Hope Tait
[4]WHSWimbledon High School Boat Club AJ15 G8+
 Ellen Weir
[5]KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 G8+
 Emilia Jenks
[6]LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+
 Amber Horley
[7]STKTrentham Boat ClubJ15 G8+
 Eve Fowler

Sat, 13:23 - Race 222D - J15 G8+/J15G 2nd 8+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
event
[2]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland AJ15 G8+
 Katie Donnelly
[3]SWPSir William Perkins's School Rowing Club BJ15G 2nd 8+
 SAMAR ALAM
[4]SBTSurbiton High School Boat Club AJ15 G8+
 Aimee Richards
[5]NUNNottingham and Union Rowing Club AJ15 G8+
 Lauren McLeod
[6]LEHLady Eleanor Holles Boat ClubJ15 G8+
 Danielle Louw
[7]MARMarlow Rowing Club AJ15 G8+
 Abigail Cronin

Sat, 15:53 - Race 247C - J15 G8+/J15G 2nd 8+ Final B

lanecodecrew
stroke
event
[2]STKTrentham Boat ClubJ15 G8+
 Eve Fowler
[3]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland AJ15 G8+
 Katie Donnelly
[4]KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 G8+
 Emilia Jenks
[5]LEHLady Eleanor Holles Boat ClubJ15 G8+
 Danielle Louw
[6]LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+
 Amber Horley
[7]SWPSir William Perkins's School Rowing Club BJ15G 2nd 8+
 SAMAR ALAM

Sat, 15:59 - Race 248D - J15 G8+/J15G 2nd 8+ Final A

lanecodecrew
stroke
event
[2]HEDHeadington School Oxford Boat Club AJ15 G8+
 Hope Tait
[3]MARMarlow Rowing Club AJ15 G8+
 Abigail Cronin
[4]WHSWimbledon High School Boat Club AJ15 G8+
 Ellen Weir
[5]NUNNottingham and Union Rowing Club AJ15 G8+
 Lauren McLeod
[6]HENHenley Rowing ClubJ15 G8+
 Mia Roullier
[7]SBTSurbiton High School Boat Club AJ15 G8+
 Aimee Richards