Sat, 11:30 - Race 216 - Ch G8+/G2nd 8+ Time Trial

all crews => SAB

codecrew
stroke
event
number
TSSTideway Scullers School ACh G8+[301]
 Ruby O'Keeffe
HENHenley Rowing ClubCh G8+[302]
 Phoebe Fletcher
MARMarlow Rowing Club ACh G8+[303]
 Eve Lombardo
PHSPutney High School Boat ClubCh G8+[304]
 Annabel Zedda James
COXCity of Oxford Rowing ClubCh G8+[305]
 Eilish Turner-Frick
RBLReading Blue Coat School Boat Club ACh G8+[306]
 Eleanor Lee
ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) ACh G8+[307]
 Megan O'Byrne
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+[308]
 Mia Andersen
EMAEmanuel School Boat ClubCh G8+[309]
 Jay Martin
LEHLady Eleanor Holles Boat Club ACh G8+[310]
 Helen O'Connor
HEDHeadington School Oxford Boat Club ACh G8+[311]
 Claudia Rossington
LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+[312]
 Bella Scavazza-Murphy
HEDHeadington School Oxford Boat Club AG2nd 8+[313]
 Emily Waldron
HENHenley Rowing ClubG2nd 8+[315]
 Charlotte Williams

Sat, 14:53 - Race 237S - Ch G8+/G2nd 8+ Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd, 4th => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
event
[1]COXCity of Oxford Rowing ClubCh G8+
 Eilish Turner-Frick
[2]EMAEmanuel School Boat ClubCh G8+
 Jay Martin
[3]HEDHeadington School Oxford Boat Club ACh G8+
 Claudia Rossington
[4]LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+
 Mia Andersen
[5]MARMarlow Rowing Club ACh G8+
 Eve Lombardo
[6]PHSPutney High School Boat ClubCh G8+
 Annabel Zedda James
[7]HEDHeadington School Oxford Boat Club AG2nd 8+
 Emily Waldron

Sat, 14:59 - Race 238T - Ch G8+/G2nd 8+ Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd, 4th => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
event
[1]RBLReading Blue Coat School Boat Club ACh G8+
 Eleanor Lee
[2]LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+
 Bella Scavazza-Murphy
[3]HENHenley Rowing ClubG2nd 8+
 Charlotte Williams
[4]HENHenley Rowing ClubCh G8+
 Phoebe Fletcher
[5]TSSTideway Scullers School ACh G8+
 Ruby O'Keeffe
[6]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) ACh G8+
 Megan O'Byrne
[7]LEHLady Eleanor Holles Boat Club ACh G8+
 Helen O'Connor

Sat, 18:16 - Race 271A - Ch G8+/G2nd 8+ Final B

lanecodecrew
stroke
event
[2]COXCity of Oxford Rowing ClubCh G8+
 Eilish Turner-Frick
[3]LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+
 Bella Scavazza-Murphy
[4]HEDHeadington School Oxford Boat Club AG2nd 8+
 Emily Waldron
[5]ZASMSt Michaels Rowing Club (Limerick) ACh G8+
 Megan O'Byrne
[6]EMAEmanuel School Boat ClubCh G8+
 Jay Martin
[7]RBLReading Blue Coat School Boat Club ACh G8+
 Eleanor Lee

Sat, 18:22 - Race 272B - Ch G8+/G2nd 8+ Final A

lanecodecrew
stroke
event
[1]HENHenley Rowing ClubG2nd 8+
 Charlotte Williams
[2]PHSPutney High School Boat ClubCh G8+
 Annabel Zedda James
[3]MARMarlow Rowing Club ACh G8+
 Eve Lombardo
[4]HENHenley Rowing ClubCh G8+
 Phoebe Fletcher
[5]LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+
 Mia Andersen
[6]LEHLady Eleanor Holles Boat Club ACh G8+
 Helen O'Connor
[7]TSSTideway Scullers School ACh G8+
 Ruby O'Keeffe
[8]HEDHeadington School Oxford Boat Club ACh G8+
 Claudia Rossington