Fri, 13:55 - Race 110 - J14 8x+ 1 Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
KCHKings School Chester, The, Rowing Club[328]
 George Munday
CHECheltenham College Boat Club[329]
 Jonty Kimber
WGTWhitgift School Boat Club A[330]
 Jake Sandeberg
NSCNorwich School Boat Club[331]
 Daniel wright
BMSBedford Modern School Boat Club A[332]
 Luke Rankin
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club[333]
 Lucas Sproul
ABSAbingdon School Boat Club A[334]
 Jamie Wright
DULDulwich College Boat Club A[335]
 Jacob Popoff
KHSKew House School Boat Club[336]
 Louis Giusti
MOSMossbourne Rowing Academy[337]
 Matias Jorge
PANPangbourne College Boat Club A[338]
 Archie McAlister
SGCSt Georges College Boat Club A[339]
 George Burns
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A[340]
 Matthew Dolan
SESSt Edwards School Boat Club A[341]
 Euan English
EMAEmanuel School Boat Club[342]
 Jasper Taffs
RBLReading Blue Coat School Boat Club A[343]
 Sergio Grannum
SHPShiplake College Boat Club[344]
 Reuben Logan
WINWinchester College Boat Club A[345]
 Ben Searle
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[346]
 Felix Cook
SPSSt Pauls School Boat Club A[347]
 Cameron Nelson
KCSKings College School Boat Club A[348]
 Nicholas Zissis
RADRadley College Boat Club A[349]
 Leo Mekic
KSEKings School Ely, The, Boat Club A[350]
 Gabriel James
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[351]
 Johan Andrea
BDSBedford School Boat Club A[352]
 Calum Nanda
LTULatymer Upper School Boat Club A[353]
 Caspar Robertson
YRMYarm School Boat Club[354]
 Ethan Stannard
WESWestminster School Boat Club[355]
 Jou-Myu Wijnholds
HAMHampton School Boat Club A[356]
 Arjun Kang

Fri, 16:37 - Race 128R - J14 8x+ 1 Final C

lanecodecrew
stroke
[2]PANPangbourne College Boat Club A
 Archie McAlister
[3]KCSKings College School Boat Club A
 Nicholas Zissis
[4]WINWinchester College Boat Club A
 Ben Searle
[5]HAMHampton School Boat Club A
 Arjun Kang
[6]WESWestminster School Boat Club
 Jou-Myu Wijnholds
[7]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Lucas Sproul

Fri, 18:31 - Race 147K - J14 8x+ 1 Final B

lanecodecrew
stroke
[2]ABSAbingdon School Boat Club A
 Jamie Wright
[3]DULDulwich College Boat Club A
 Jacob Popoff
[4]BDSBedford School Boat Club A
 Calum Nanda
[5]SESSt Edwards School Boat Club A
 Euan English
[6]SGCSt Georges College Boat Club A
 George Burns
[7]MOSMossbourne Rowing Academy
 Matias Jorge

Fri, 18:37 - Race 148L - J14 8x+ 1 Final A

lanecodecrew
stroke
[2]WGTWhitgift School Boat Club A
 Jake Sandeberg
[3]SHPShiplake College Boat Club
 Reuben Logan
[4]SPSSt Pauls School Boat Club A
 Cameron Nelson
[5]KCHKings School Chester, The, Rowing Club
 George Munday
[6]RADRadley College Boat Club A
 Leo Mekic
[7]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Caspar Robertson