Fri, 10:45 - Race 103 - J14G 8x+ 2 Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, other => FC

codecrew
stroke
number
SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[131]
 Ava GRANT
LTULatymer Upper School Boat Club A[132]
 Matilda VIEZZOLI
SBTSurbiton High School Boat Club B[133]
 Sophia Storme
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B[134]
 Lakshmi Sahni
YRMYarm School Boat Club A[135]
 Iona Hughes
SBTSurbiton High School Boat Club C[136]
 Isobel Oldfield
SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[137]
 Elizabeth Wernham
SBTSurbiton High School Boat Club A[138]
 Megan Burge
PHSPutney High School Boat Club A[139]
 Iona Sheppard
LTULatymer Upper School Boat Club B[140]
 Sasha WATKINS
HEDHeadington School Oxford Boat Club[141]
 Ruby Norburn
BGSBedford Girls School Rowing Club A[142]
 Alice Hartshorn
PHSPutney High School Boat Club B[143]
 Tabitha Stuart
WHSWimbledon High School Boat Club B[144]
 Eloise Davies
LEHLady Eleanor Holles Boat Club B[145]
 Carlota Seibel

Fri, 15:55 - Race 121K - J14G 8x+ 2 Final C

lanecodecrew
stroke
[4]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B
 Lakshmi Sahni
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club B
 Ava GRANT
[6]YRMYarm School Boat Club A
 Iona Hughes

Fri, 17:07 - Race 133W - J14G 8x+ 2 Final B

lanecodecrew
stroke
[2]BGSBedford Girls School Rowing Club A
 Alice Hartshorn
[3]LTULatymer Upper School Boat Club A
 Matilda VIEZZOLI
[4]SBTSurbiton High School Boat Club B
 Sophia Storme
[5]LEHLady Eleanor Holles Boat Club B
 Carlota Seibel
[6]PHSPutney High School Boat Club B
 Tabitha Stuart
[7]PHSPutney High School Boat Club A
 Iona Sheppard

Fri, 17:13 - Race 134X - J14G 8x+ 2 Final A

lanecodecrew
stroke
[2]WHSWimbledon High School Boat Club B
 Eloise Davies
[3]SBTSurbiton High School Boat Club C
 Isobel Oldfield
[4]SBTSurbiton High School Boat Club A
 Megan Burge
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A
 Elizabeth Wernham
[6]HEDHeadington School Oxford Boat Club
 Ruby Norburn
[7]LTULatymer Upper School Boat Club B
 Sasha WATKINS