Fri, 12:00 - Race 106 - J14G 8x+ 1 Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC

codecrew
stroke
number
GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A[210]
 Allegra Simionato
LTULatymer Upper School Boat Club[211]
 Zara Burgess
STCStreatham and Clapham High School Boat Club A[212]
 Nia Michael george
WRCWallingford Rowing Club A[213]
 Eidra McCann
SWPSir William Perkins's School Rowing Club A[214]
 Aisling Green
YRMYarm School Boat Club A[215]
 Tess Hardy
EMAEmanuel School Boat Club[216]
 Esme Packman
HENHenley Rowing Club A[217]
 Sophie Graham
SYDSydenham High School[218]
 Bella Stephenson
SESSt Edwards School Boat Club A[219]
 Alexandra Cantwell
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A[220]
 Caitlin Madigan
NUNNottingham and Union Rowing Club[221]
 Maya Gardam
PHSPutney High School Boat Club[222]
 Caitlín Whitnall
KCHKings School Chester, The, Rowing Club A[223]
 Beth Aldridge
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A[224]
 Athena Hall
BGSBedford Girls School Rowing Club[225]
 Daisy Dewe
BMSBedford Modern School Boat Club A[226]
 Amelia Baker
SBTSurbiton High School Boat Club A[227]
 Keira Tweedie
HEDHeadington School Oxford Boat Club A[228]
 Lucy Gardiner
WHSWimbledon High School Boat Club A[229]
 Giada Frediani
KRCKingston Rowing Club[230]
 ARABELLA PARKINS-GODWIN
KCAKings School Canterbury, The, Boat Club A[231]
 olivia shaft
LEHLady Eleanor Holles Boat Club A[232]
 Selena Bridge

Fri, 16:13 - Race 124N - J14G 8x+ 1 Final C

lanecodecrew
stroke
[2]WRCWallingford Rowing Club A
 Eidra McCann
[3]EMAEmanuel School Boat Club
 Esme Packman
[4]BMSBedford Modern School Boat Club A
 Amelia Baker
[5]SESSt Edwards School Boat Club A
 Alexandra Cantwell
[6]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A
 Athena Hall
[7]PHSPutney High School Boat Club
 Caitlín Whitnall

Fri, 17:43 - Race 139C - J14G 8x+ 1 Final B

lanecodecrew
stroke
[2]LEHLady Eleanor Holles Boat Club A
 Selena Bridge
[3]GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A
 Allegra Simionato
[4]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A
 Caitlin Madigan
[5]SWPSir William Perkins's School Rowing Club A
 Aisling Green
[6]HEDHeadington School Oxford Boat Club A
 Lucy Gardiner
[7]YRMYarm School Boat Club A
 Tess Hardy

Fri, 17:49 - Race 140D - J14G 8x+ 1 Final A

lanecodecrew
stroke
[2]HENHenley Rowing Club A
 Sophie Graham
[3]NUNNottingham and Union Rowing Club
 Maya Gardam
[4]WHSWimbledon High School Boat Club A
 Giada Frediani
[5]SBTSurbiton High School Boat Club A
 Keira Tweedie
[6]KRCKingston Rowing Club
 ARABELLA PARKINS-GODWIN
[7]LTULatymer Upper School Boat Club
 Zara Burgess